Bílá barva

Bílá je neutrální odstín, a tak ji lze kombinovat v nějaké podobě se všemi ostatními barvami. Bez bílé košile se dnes neobejde ani mužský ani ženský šatník. Tato barva bude také slušet všem barevným typům. Bílá evokuje čistotu a jemnost a tyto vlastnosti ve vás podtrhne, když si ji na sebe oblečete. V bílých bavlněných šatech vám v létě bude příjemně a navíc na slunci budou zářit. Do bílých plavek byste měla být už trochu opálená, aby barva vynikla. Naopak v zimě zazáříte mezi všemi těmi černými kabáty a sportovními bundami právě ve sněhobílé projmuté bundě.

Kombinace s bílou barvou

Dejte pozor na různé odstíny bílé. Pokud byste v jednom outfitu kombinovala více bílých odstínů, budou méně zářivé bílé barvy vypadat špinavě.

Jinak bílou barvu coby neutrální odstín můžete kombinovat téměř libovolně. Rozjasní většinu outfitů. Se světlými barvami bude vypadat čistě a se sytými barvami utvoří zajímavý kontrast, který podtrhne především výrazné typy.

Nebojte se vidět černo-bíle

Kontrast černé a bílé do oběma barvám více vyniknout. K výrazným černobílým pruhům nebo puntíkům se čas od času rádi vracejí návrháři. Pruhy a proužky navíc báječně opticky vytvarují tělo.

Ada: Nekombinujte bílou a přibližně bílou


K bílým džínům by se daly vymyslet fajn kombinace, ale ten kabátek a kabelka se k nim zrovna nehodí. Paní se zřejmě pokoušela ladit a kabátek barvy slonové kosti a stejnou kabelku vybrala zřejmě proto, že jsou přibližně podobné bílé barvě. Výsledek křičí, ale nezaujme, oko se nemá čeho chytit, vidí jen nesladěnou světlou plochu. celý článek

Inspirujte se: Takto nosí bílou barvu naše uživatelky

Peklo radí: Jaké boty a doplňky ke krátkým svatebním šatům?

„Tak jestli bude krajka krémová, volila bych i krémové doplňky, záleží na odstínu krajky. Jestli bude hodně světlounká, tak třeba výrazněji krémove bozy a něco do vlasů. Ke krémové barvě by se mi líbila i decentně zlatá jak u bot tak ostatních doplňcích. Případně můžete volit jednoduše doplňky bílé a myslím, že by se daly vzít i nejaké jiné barvy ve světlých pudrových odstínech, kdyby jste to hezky sladila. Třeba na fotce má slečna světle růžové šaty a krémove boty“

VIDEO: Bílé košile jako klasika v dámském šatníku

Diskuse o tomto tématu:


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama