Khaki barva

Khaki v sobě obsahuje zelenou i hnědou barvu. Slovo pochází z hindštiny a znamená zemitá, nebo prašná. Protože působí barva tak přírodním dojmem, využívá se pro maskování, zejména v armádě.

Protože jde o zemitou barvu, rozhodně nešlápnete vedle, když ji doplníte dalšími příbuznými barvami, jako je oranžová, tmavě nebo světle hnědá nebo cihlově červená. Tím dostanete krásné podzimní kombinace. Pokud se rozhodnete o klasickou kombinaci s modrým denimem (džínami), doplňte, stejně jako uživatelka na obrázku, výraznou šálou neutrálního odstínu.

Kombinace s khaki barvou: Rozbijte uniformitu!

Ačkoli khaki oblečení je i v civilu tak oblíbené, že zavání jistou uniformitou, nemusíte se držet při zemi. Nebojte se doplnit khaki barvu něčím živým a pestrým. Naopak se vyhněte kombinaci s hnědou, pískově béžovou, či šedou.

Peklo radí:Jak nosit khaki parku a nevypadat jak půlka města?

andiedvorakova: „Pokud nechcete vypadat stejně jako půlka města a nosit džínsy, mikiny, svetry, kotníkovky bez podpatku a parku, tak zkuste třeba pletené šaty a punčochy. Nebo koženkovou/koženou sukni, kraťasy, atd.“

razorblade reloaded: „Já se obávám, že u khaki parky jistá uniformita hrozí tak jako tak, protože její koncentrace v ulicích je fakt veliká. Co ale zkusit si ji vzít třeba s květovanými ša­ty?“

Inspirace s khaki barvou

Experimenty s khaki

Diskuse o tomto tématu:

Prozatím nejsou k tomuto tématu uvedené žádné diskuze.

Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama