Korálová barva

Korálová je odstín na pomezí oranžové a červené barvy a v ulicích ho uvidíte především na jaře a v létě. Chcete-li zvýraznit svůj dívčí půvab, rozhodně dávejte korálové před červenou barvou přednost. I sytější tóny korálové totiž stále působí jemně.

Kombinace s korálovou barvou

Korálová barva skvěle oživí outfit složený ze světlých neutrálních barev jako jsou bílá a béžová. Velmi dobře koresponduje korálová barva i s námořnickou modrou. Korálové šaty se zlatým páskem nebo výraznými zlatými náušnicemi budou vypadat jásavě. Jindy si ke korálové barvě vemte něco ve výrazné tyrkysové barvě.

Na co si dát pozor

Postupujte opatrně při kombinování korálové barvy přímo s červenou či oranžovou. Takové outfity mohou pak působit tak, že jste jen netrefili jednotný odstín.

Peklo radí: Můžu se vdávat v korálových lodičkách?

aerofrog: Ty korálové jsou nádherné a rozhodně bych se nebála nějakého přestřelení. Navíc jsou i pohodlné, což je pro takovou příležitost velice podstatná vlastnost, a do třetice je to ještě super investice – kdo může říct, že svoje svatební boty nosil do roztrhání?

solei: Ty korálové jsou krásné, kupte si je pro radost (je to kvalitní značka) a k svatebním šatům ještě chvíli vybírejte. >>Další tipy

Korálové outfity

Diskuse o tomto tématu:

Prozatím nejsou k tomuto tématu uvedené žádné diskuze.

Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama