Oranžová barva

Oranžová je barva mezi žlutou a červenou. Věděli jste, že spektrum oranžových odstínů zahrnuje jak ostrou mandarinkovou, tak jemnou lososovou a zemitou dýňovou?

Kombinace s oranžovou barvou

Oranžová klasika

Pokud chcete docílit čistého elegantního outfitu, kombinujte oranžovou barvu s bílou nebo černou barvou. Seriózně, v dobrém slova smyslu, budete působit i v kombinaci s hnědou nebo šedou barvou.

Jemnější odstíny oranžové, například lososovou, zařaďte do jarního a letního outfitu. Pro nabuzení volte ostřejší mandarinkovou. Dýňová oranžová je velmi zemitá a bude ladit především s podzimními barvami.

Nebojte se colorblockovat!

Sytější odstíny oranžové barvy přímo vybízí ke colorblockingu. Pokud jste rády vidět a máte chuť se nabít energií, zkombinujte oranžovou se sytou tmavě modrou, s růžovou nebo třeba s tyrkysovou.

Článek od Ady: Jak kombinovat oranžový kabát?

Kdyby vám rezavá byla málo, vsaďte na oranžovou. Teď koukám, že jsem našla převážně krotké kombinace s hnědými odstíny, černou či bílou, ale s oranžovou můžete, máte-li odvahu, vesele colorblockovat: hodí se k ní červená, modrá, oranžová, tyrkysová… číst dále

Oranžové outfity

Oranžáda

Jemná oranžová

Oranžová kabelka

Peklo radí: Jak kombinovat oranžové šaty?

stephora: Já bych buď ladila tón v tónu. Nebo naopak bych přidala zmrzlinové barvy - všechny spolu ladí a bude to veselé a neokoukané.

chioo: Jděte třeba do hladkých nude lodiček, stuhu nechte v té krémové, podobnou stuhu použijte i do vlasů. Jako doplněk bych vzala perly (viděla bych to na jednoduché naušničky a náramek, na krk bych nic nedávala). Chce to ale vyzkoušet. Materiál je dost důležitý, pokud by byly šaty vyloženě „hadrovité“, byly by spíš na běžné nošení a slavnostní oděv z nich neuděláte ničím.

další tipy>>

Diskuse o tomto tématu:

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit