Žlutá barva

Žlutá barva působí na ostatní barvy jako zvýrazňovač. Proto je potřeba při kombinování postupovat obezřetně a nepřehnat to. Na druhou stranu žlutá barva umí dodat šťávu do téměř každé barevné kombinace. I když si vezmete jen drobný žlutý doplněk, určitě jej nikdo nepřehlédne.

Kombinace se žlutou barvou

Jarní žluto-zelená

Žlutá barva zahrnuje mnoho různých odstínů. Jásavě bude působit žlutá barva na jaře, kdy budete mít chuť i pod vlivem Velikonoc na kombinaci citronové žluté se zářivou zelenou barvou. Tato kombinace bude mít vyloženě energizující efekt.

Jemná krása žluté barvy

Do letního outfitu se bude hodit například vanilková žlutá v kombinaci s bílou, ale i s jinou pastelovou barvou, například mátovou neboli mint.

Žluto-černá elegance

Elegantní extravagance docílíte, když zkombinujete zářivý odstín žluté až zlaté s černou. Jen všeho s mírou, abyste neskončila jako včelka Mája.

Podzimní hořčicovo-hnědá

Hořčicová žlutá se bude báječně pojit s hnědou. Tuto zemitou kombinaci ostatně znáte z přírody z podzimního listí. Jedná se o ideální symbiózu. Žlutá, která je sama o sobě příliš výrazná tak osvěží hnědou, která by byla sama o sobě příliš nudná.

Jeden juicy kousek

Adin článek: Jak kombinovat žlutou barvu

Žlutá se perfektně hodí do námořnického stylu místo červené - tj. s tmavě modrou a bílou, jen červené součásti vyměníte za nejlépe citronově nebo pampeliškově žluté. Ale není to jediná možnost. Žlutá vypadá dobře s tyrkysovou, a nemusíte zrovna tak nápadně jako na fotce, žlutý může být jen doplněk, nebo se taková výrazná kombinace hodí na plavky, kde se barev většinou nebojíme. Na prostřední fotce je zase úplný opak: lomená žlutá + velmi jemná, pudrová modrá. Číst dále »

Peklo radí: Jaké doplňky ke žlutý šatům na ples?

Baara: Mně by se k téhle žluté líbila tmavě modrá kabelka – buď jenom modrá, nebo s jemným zlatým zdobením či zapínáním. Na krk určitě nic, do uší jen pecky. Makeup bych nechala jemný – oči v béžových, hnědých a zlatavých tónech a rty neutrální.

mishuulka: Kolem krku bych už jistě nic nedávala - vzhledem k tomu, jak jsou řešená ramínka šatů. Klidně bych zvolila i nějaký náramek, ale bude těžké objevit takový, který se nebude třískat se zdobením ramínek šatů. Takže ten asi už raději ne. K šatům by se mi líbily zlaté peckové náušnice a klidně i prsten s větším kamínkem.

Jiná realita: Neberte si nic černého, jste-li jemná blondýna, zabijete to tím. Nedokážu říct, jaký mají vaše šaty skutečný odstín, ale ke žlutým šatům vypadá zajímavě jemně modrá nebo lila barva

»Další tipy

Diskuse o tomto tématu:


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama