40tá léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ocicko vyrazne
2 příspěvky 07.10.11 15:26
Dobrý den!
Jsem pozvaná na večírek ve stylu 40tých let. Bohužel nemám žádné nápady, jak se obléknout, učesat a nalíčit. Nemáte nějaký nápad?:)

Reakce:

GabrielaCharlota
114 příspěvků 07.10.11 15:33

Starý hollywood. Greta Garbo, Marlen Dietrich, možná i Adina Mandlová…
Mikádo - pokládané vlny (už ne ty připláclé k hlavě, ale spíše volnější), rudá rtěnka, výrazné tenké obočí.
Pokud za Marlen Dietrich tak dámský smoking, špičku, vysoké podpatky. Pokud za starý dobrý Hollywood tak splývavé saténové šaty, diamanty (štras).
http://www.thek­hakichronicles­.com/wp-content/upload­s/2011/02/db27-marlene-dietrich11.jpg 

GreatSusan  07.10.11 15:34

ja myslim, ze Dita von Teese se obleka ve stylu 40. let, pres google se urcite nechaji nejake obrazky najit.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 07.10.11 15:38

Dita von Teese mi osobně přijde že si vybírá mezi 30. - 50. léty a spíše volí ta padesátá, kde už znovu nastupují korzety… :)

GreatSusan  07.10.11 15:43

dost mozna, ja ji nejak nesleduju, akorat jsem posledne cetla nejaky rozhovor, ve kterem mluvila o 40. letech… uprimne receno, nemyslim, ze tom vecirku zpusobi skandal, kdyz nekdo bude mit na sobe neco spis z konce 30. nebo zacatku 50. let - pravdepodobne to nikdo nepozna :-))

Ocicko vyrazne
2 příspěvky 07.10.11 16:17
Děkuji za postřehy!
Tak jsem prohledala šatník a v úvahu přichází mé upnuté černé šaty ke kolenům, na ramínka, pouzdrové, krásně zvýrazňují postavu, což na 40tá léta sedí, jak jsem se dočetla:) Hodlám je sladit nejspíš se vzorovanými punčochy, vysokými podpatky, špičkou nebo doutníkem a s širokým kloboukem.
Další možností jsou mé zlaté, také velmi upnuté šaty, dlouhé ke kolenům. Nejhezčí na nich však je velký výstřih na zádech. Sladila bych je zřejmě stejně jako černé šaty. Dodala bych perly jako dominantní šperk. Co myslíte? Která kombinace je lepší?
Jediné, co mě hodně mrzí, je to, že nemohu provětrat skvost mého šatníku, totiž šaty vyrobené ve Francii, těsně pod kolena, rudé barvy s malými červenými puntíky, se zvýrazněným pasem a se širokou sukní. To asi na 40tá léta použít nelze, že?
S vlasy to mám bohužel jednoduché. Vzhledem k tomu, že jsou dlouhé a rovné a za žádnou cenu nejdou zvlnit, udělám si drdol:)

GabrielaCharlota
114 příspěvků 07.10.11 18:05

Bohužel - puntíčky jsou pravá padesátá léta.
Jsem pro černé pouzdrové - perly k nim spíše ne, volila bych raději dlouhé štrasové náušnice. Co se týče punčoch tak určitě podvazkové hedvábné/nebo si sehnat punčocháče se zadním lemem. Místo kloubouku spíše jen hladký ulízlý drdol :). Špičku závidím :) a určitě rudou rtěnku a možná pihu pod oko :).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit