Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JohnDoe
1 příspěvek 05.01.13 23:14
Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Už jste viděli Adu a Peklo v Týdnu v regionech? Co říkáte? :-)

http://www.ceskatelevize.cz/…v-regionech/ - asi od času 19:30.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

uu  05.01.13 23:24

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:12

Lenicka07
74 příspěvků 05.01.13 23:33

Nemá ten kabát tak o dvě čísla větší?

Cotton
44 příspěvků 05.01.13 23:36

Krásný kabát!

Lanevra
371 příspěvků 05.01.13 23:47

Já chci tu černou pelerínu co si tam Ada zkoušela!

Roseline
2319 příspěvků 06.01.13 00:00

@Lanevra
zrovna u té peleríny jsem si říkala, že Adě opravdu slušela :-)

Rahja
164 příspěvků 06.01.13 00:02

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:57

Roseline
2319 příspěvků 06.01.13 00:04

Jinak se mi Ada líbila, kabát mě nadchl a celkově mám ráda neutrální outfity, i když někomu mohou připadat nudné. Šála tomu přidala krásný barevný akcent.
Dnes je to snad poprvé, co jsem si u Adina oblečení řekla, že bych si to klidně oblékla i já :-)

Dahllie
2222 příspěvků 06.01.13 00:11

Souhlasím, tohle je také můj šálek kávy.

Andy.X
43 příspěvků 06.01.13 00:24

Světlý kabát se šálou se k Adě hodí milionkrát víc než to, co měla na sobě u Krause. Sedí mi to k ní, k jejímu věku (i když nevím, kolik jí je??). Co se mi nelíbí jsou vlasy, přijdou mi suché, bez tvaru, bez nápadu…dokonce si myslím, že jí přidávají roky.

Minion
117 příspěvků 06.01.13 00:31

Moc to Adě sluší, ten kabát je úžasný :-) A celkově ta reportáž byla taková milá, líbilo se mi to :-) Koukám, že je o Adu v televizi stále větší zájem, očekávám, že se jednou dočkáme i TV pořadu Módní peklo :-D

MPSkrolew
1845 příspěvků 06.01.13 00:34

@Andy.X Ano, také myslím, že tento účes Adě přidává roky. Může si dovolit víc se odvázat.

Lanevra
371 příspěvků 06.01.13 00:37

@Roseline: Ta by snad slušela každé ženě. Alespoň já myslím. Pro mě když se ohlédnu do dob minulých co ženy nosily, tak vždycky vidím že to sluší víc než kalhoty. Mému oku to víc lahodí.

Myslím že si hraje, ať už kvůli nám čtenářům nebo pro vlastní potěšení. Móda je hra. Víte jak to je: Svět je velké divadlo a všichni jsme jeho herci… a naše oblečení jsou naše kostýmy. Když to baví, když se to umí, tak proč nebýt jednou za dámu, jindy za mladou dívku, pak zase… třeba za elegantního gentlemana. :-D

Sarka.ste
43 příspěvků 06.01.13 09:00

Krásně uvázaná šála, to bych taky chtěla umět. :-)

Gräfin
2634 příspěvků 06.01.13 09:33

@Andy.X jenže pokud si nechává dorůst vlasy tak dobu, kdy se s vlasy nedá udělat vůbec nic, prostě přežít. Taky si tím zrovna procházím. Pro netrpělivého člověka jako já je to peklo

Ada se mi líbila moc, krásný kabát, barevný akcent v podobě šály. V poslední době byla v televizi k vidění častěji a moc se mi líbí, že je pokaždé jiná

Andy.X
43 příspěvků 06.01.13 10:21

@Gräfin Nesouhlasím, byla jsem ostřihaná na krátké mikádo a teď mám vlasy po lopatky a dovolím si říct, že během růstu vypadaly vždy dobře - stačí jen sehnat dobrou kadeřnici.
Jestli chcete, aby Vám vlasy rychleji rostly, doporučuji Biosil :)

SofiaElla
26 příspěvků 06.01.13 10:33

Súhlasím, nádherný kabát… a k tomu príjemné vystupovanie, slušivý make-up. Za mňa super :-)

Gräfin
2634 příspěvků 06.01.13 10:33

@Andy.X krátké mikádo není ta nejkratší možná délka

Na růst jsem si pořídila haar vital od abtei, tak tomu dám šanci

GalianosjednimL  06.01.13 10:54

Myslím, že vydařená reportáž. Paní Bartlová mi v tom outfitu připadala naopak dostatečně výrazná, zvláště oproti okolí. Pěkný kabát i šála. Účes je její věc, možná se budete divit, ale líbil se mi ten, kde byla nakrátko. Moc ji to oživilo. V tomto je starší.

pabylka
880 příspěvků 06.01.13 11:00

Páči sa mi ako Ada strieda rozne štýly, za mňa osobne, mi tento outfit k nej sadne viac než to, čo mala na sebe u Krausa. Kabát perfektný, možno Ada prezrsdí kde ho zohnala. Hneď by som dala zelené ramínko:)

LadyPapajka  06.01.13 11:10

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 17:21

corleone  06.01.13 12:44

Kdyby ten kabat nebyl o dve cisla mensi, bylo by to velmi dobre.

kiwi  06.01.13 14:24

Chachááá, to se řekne… Adě sluší černá! :-)
Když má rozepnutej ten kabát a šálu sundanou - paráda! Totéž i v tý černý peleríně!
Evidentně si dala záležet i na makeupu, jen to čerstvý obočí trochu „řve“… ale je to rozhodně lepší než u Krause! Vlasy by chtěly buď ostříhat nebo naopak nechat trochu povyrůst - a stáhnout za uši. Řekla bych, že tenhle střih jí zbytečně rozšiřuje obličej.
Ty ksichty na kolemjdoucí - k nezaplacení! :-))

Sépia
334 příspěvků 06.01.13 15:00

Ada sa stále zlepšuje, tie vystúpenia sú čoraz lepšie. Páčil sa mi outfit, čierna elegancia, béžový kabát s tlmenou modrou šálou, a tá pelerínka tiež.
Mne sa nový ǔčes páči, vyzerá ženskejšie, príťažlivejšie ako v tom ultrakrátkom zostrihu ktorý pristane len málokomu. Aj vystúpenie na kameru príjemné, to chce trochu praxe.

Ani  06.01.13 15:27

Mně se moc líbíl kabát i šála, celkově dobré. Potěšilo mě uvázání šály, také ji občas tak nosím.

Ale extrémně se mi nelíbil makeup. To byla prostě už čistá umělost. Beru to tak, že šlo o líčení pro kamery, takže Ada neodhadla, jak moc výrazné to mělo být. Nebo za to může vizážistka?

A pak bych ještě doporučila logopedii, když si vzpomenu na svoje traumata z dětství a na to, jak mi furt maminka tvrdila, že mám příšerné sykavky, tak jí snad nakonec začnu být i vděčná, že jsem to nějak přetrpěla, protože tohle strašně kazí dojem.

Ale celkově stejně dobré (outfit, reportáž nuda, ale to není Ady práce, ale syndrom 99% televizních výplodů).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit