Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 22.10.12 08:25
Ada v televizi

http://www.ceskatelevize.cz/…36100071097/?… Úsudek o jejím zjevu si udělejte samy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.10.12 08:36

Mně se líbila a byla mi sympatická. Přesto, že tady na MP mě už nebere…

mikita.miki
1931 příspěvků 22.10.12 08:40

Já tedy nevím, co konkrétně ste tím myslela, ale já vidím velmi hezky upravenou ženu a řekla bych, že maskérky čt v tom až tak prsty nemaj, ty (soudím pouze dle mé úvahy) přepudrujou nos, aby se neleskl. i barevná kombinace se mi líbí… no já nevidím problém, i tématicky - pořad Dobré ráno - je to zvoleno podle mě vhodně

mujercita  22.10.12 08:45

Tak jsem se koukla, protože já jsem ji vlastně nikdy neviděla, když pominu nějaké ty fotky bez obličeje nebo z dálky, a mně se docela líbila. Vypadala úpravně a mluvila slušně a příjemně, jeden by ani nevěřil, že je to ta samá, co píše ty věci, při kterých se mi občas obrací kudla v kapse.
Ale docela mě zaujala ta poznámka, že její kolegové všude možně po světě taky kritizují ponožky v sandálech. Tak si říkám, když to celý svět dělá, jestli má skutečně pravdu pár módních blogerů, nebo jestli to třeba není naopak.

seznam.mih  22.10.12 09:44

Zkoukla jsem rozhovor s čajem v ruce a snídaní a ten rozhovor mi připadal příjemnej, informativní, nenucenej. Osobně se mi teda nelíbila Adina bundička, nebo co to měla na sobě. Její účes mi připadá zvláštní. To je tak k mojí kritice jejího vzhledu. A myslím si, že pokročila z názoru, že češi jsou strašidla v oblékání na to, že strašidla se najdou všude jinde po světě.
a ještě podle mě Ada tráví více času různými rozhovory, než samotným blogem. Chápu. že né vždycky je nápad na článek, ale její neaktivita na blogu způsobuje to, že lidé sem chodí kvůli diskuzi, galerii, peklo radí, než kvůli jejím článkům.
Pak mě ještě pobavila to pohodlné sportovní oblečení. Já teda nevím, o co víc je pohodlnější sportovní bunda s džínama a botaskama, než pěkně huňatej kabát, pěkně padnoucí kalhoty nedžíny. Spíš je vidět po ulicích, že se nikdy neoblékly do dobře padnoucího kabátu, kalhot/sukni, botách na přiměřeném podpatku…

kisvakond
110 příspěvků 22.10.12 09:46

Mně se oblečením líbila, jen obličej mi přišel trochu umělý, zvlášť oční okolí, asi maskéři..
Mě spíš už nudí ty ponožky v sandálech, furt dokola to poslouchat.. No co, tak si někdo třeba nechce ničit nohy, například takovým diabetikům se to i doporučuje.. A u některých je pořád lepší pohled na jejich ponožky než holé nohy.. brr..

Atlacoya
2146 příspěvků 22.10.12 09:53

Mně se nelíbily boty, jsou takové babkovské. Taky si nejsem jistá střihem kalhot (úzké nohavice), ale protože celou dobu seděla, nedá se to pořádně ohodnotit.

Ems
1482 příspěvků 22.10.12 10:03

Mě se teda oblečení líbilo moc..:D

GreatSusan  22.10.12 10:08

Uprimne receno uz to nejak nemuzu poslouchat. Porad se to opakuje - sportovni obleceni a rejoice-kalhoty. Ada vzhledem ok, muj styl to neni, ale dobry. Ty boty vypadaly jako backory. Cele to vypraveni o blogu - jak si tu muzete dat poradit, co se k cemu hodi a pod., poslat fotku a nechat si poradit - je to takova nalestena bida, zni to hezky, ale provedeni jeste porad dost pokulhava…

LorelaiH.
2998 příspěvků 22.10.12 10:10

Mně se hrozně líbílo to její sáčko, nevíte náhodou, kde se dá sehnat? A obdivuju, jak ho barevně dokázala sladit s kalhotama - já bych na to neměla odvahu:(

Atlacoya
2146 příspěvků 22.10.12 10:11

@GreatSusan Cílem rozhovoru bylo seznámit s blogem, aby tady třeba někdo nehledal modely letadel. Jmenované rubriky tady jsou a třeba vlákno Co jsem měl/a dnes na sobě je podle mě jednou z nejpřínosnějších částí webu.

Pitelka
116 příspěvků 22.10.12 10:17

Klobouk dolů… Ada je podle mě milá, velice sympatická dáma a její oblečení se mi opravdu líbí.
Musím říct, že jsem o ní měla úplně jinou představu :-D

Woey
135 příspěvků 22.10.12 10:30

Pro mě od pasu nahoru dobré (sáčko má hezký střih i barvu), od pasu dolů za mě tedy ne! Boty vypadají jak kopyta a kalhoty mi připomínaly tepláky. A účes - mně osobně se moc nelíbí, ale uznávám, že Adě to docela sluší. Jinak rozhovor byl fajn, na ráno příjemný :)

LorelaiH.
2998 příspěvků 22.10.12 10:34

Ještě se mi nelíbilo to klišé - tohle tričko ze sekáče je supr kvalitní, tohle z běžného řetězce je šunt (i když to byla pravda). Jen se nutně nemuselo podsouvat, že je ze sekáče - i v tom sekáči se někdy najdou nekvalitní věci!

Curlygirl
1901 příspěvků 22.10.12 10:36

Dovolím si upravit a parafrázovat :-)

i v tom sekáči se někdy najdou kvalitní věci!

@LorelaiH. píše:
Ještě se mi nelíbilo to klišé - tohle tričko ze sekáče je supr kvalitní, tohle z běžného řetězce je šunt (i když to byla pravda). Jen se nutně nemuselo podsouvat, že je ze sekáče - i v tom sekáči se někdy najdou nekvalitní věci!

Linie
1701 příspěvků 22.10.12 10:38

Ada měla krásné, skvěle padnoucí sako, kalhoty byly zřejmě rovné, volnější, boty nebyly příliš vidět, ale jistě také pěkné.
Barevně to bylo výborné, konečně někdo odvážně barevný, kdo se neschovává za uniformní černou a šedou.
Nepochybuji, že si Ada dala na výběru záležet, jistě tušila, že ji tu bedeme rozebírat a kritizovat.

Příspěvek upraven 22.10.12 v 10:49

mujercita  22.10.12 10:40
@GreatSusan píše:
Cele to vypraveni o blogu - jak si tu muzete dat poradit, co se k cemu hodi a pod., poslat fotku a nechat si poradit - je to takova nalestena bida, zni to hezky, ale provedeni jeste porad dost pokulhava…

Což o to, tohle je přece pravda. Až na to, že většinu z toho nedělá ona nebo redakce, ale návštěvníci, což jaksi zapomněla zmínit

LorelaiH.
2998 příspěvků 22.10.12 10:58

@Curlygirl já vím, že najdou, sama mám z mého oblíbeného sekáče super úlovky:) Spíš mě zarazilo to klišé - stejné jako ponožky v sandálech

defilenaiguille
2677 příspěvků 22.10.12 10:59

Boty byly vidět myslím v 4. nebo 5. vstupu, kdy mluvila o růžové tkaničce k broukovi na krku, že ladí s podrážkou bot. Takže pokud chcete vidět ty boty, tak si to najdete. Já bych si osobně takové boty nikdy nekoupila, světle hnědý vršek a růžová vyšší podrážka. Zbytek se mi barevně moc líbil, kombinace dvou různých zelených a modrého brouka na krku. Zelené sáčko mělo plastový zip (moderátorka na to upozornila), přišel mi tmavě zelený (jako ty kalhoty), tak odhaduji, že si bundičku/sáčko šila sama. Vlasy se mi líbily, až když si je dala v posledním vstupu za uši, jinak mi přišly jako helma.

Článků od Ady bych uvítala víc, když ne denně, tak aspoň obden.

Curlygirl
1901 příspěvků 22.10.12 11:00

@LorelaiH. já věřím, že ano, ale myslím, že budou spíš v menšině :-)

defilenaiguille
2677 příspěvků 22.10.12 11:01

@mujercita
Dívala jste se na všechny vstupy, ona říkala, že si radí lidi navzájem, taková svépomoc. A že ona píše jen tehdy, kdy není moc komentářů.

viera666
957 příspěvků 22.10.12 11:09
a mne sa to paci

Podla mna je velmi pekne oblecena. Vzhladom na jej vek uplna parada. S inymi topankami by som si to kludne obliekla aj ja, aj ked teda v zivote ma nenapadlo takto kombinovat farby.

mujercita  22.10.12 11:21

@defilenaiguille Tak v tom případě se omlouvím. -Já se koukla jen na ten začázek

janiiiv
781 příspěvků 22.10.12 11:45

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:57

saryvary
664 příspěvků 22.10.12 11:50

@viera666 Kolik jí je, smím-li se zeptat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit