ADA vrchol nevkusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evikjoj
1 příspěvek 02.12.12 11:44
ADA vrchol nevkusu

KRITIKA
Tohle se ti Ado příliš líbit nebude!!! Doufám, že tento příspěvek nevymažeš a sneseš kritiku i TY!!! Včera jsem tě viděla naživo v televizi a musím říct, že mě tvůj model vyšokoval. Kýčové třpitkavé šaty s růžovými punčošky – vrchol nevkusu. Hodilo by se to spíš do cirkusu. Čekala jsem, kdy ti přinesou obruče nebo roztomilého psíka. „Možná měl přijít i kouzelník“, aby jsi zmizela v tom paravánu!! Z vystoupení vyplynulo, že pan Kraus ti měl vlastně dělat šaška.
Anonymní kritikou a hodnocením sice oslovíš, protože to lidi zajímá nejvíce. Je to prostě bulvár. Ale sama se už nikde v roli „módní policie“ neukazuj. Pohled na tebe je příšerný.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

opona
147 příspěvků 02.12.12 11:55

@evikjoj nejlepší je, že sotva co se zaregistrujete, vyplyvete kyblík jedu na někoho, koho vůbec osobně neznáte a ještě mu tykáte… To je docela drzost bych řekla. Jinak pokud to bylo určeno Ádě, tak jste jí mohla napsat soukromou zprávu. Není snad nutné kvůli tomu zakládat už stopátou podobnou diskuzi, ve které se stejně nic nevyřeší…

Nikississ
13 příspěvků 02.12.12 11:55

Než to sem postnu, raději si to po sobě přečtu. To je můj názor. Ty chyby dost bijí do očí.

Carmiena
23 příspěvků 02.12.12 11:55

Ale no tak, to že to nebylo dle Vašeho vkusu, ještě neznamená, že to byl vrchol nevkusu ;-)

waw
336 příspěvků 02.12.12 11:55

Prosím Vás, zamkněte někdo toto téma, nebo ho rovnou smažte. Vlákno o Adě v tv je již založené a anonymní urážky osoby s třemi příspěvky (mimochodem duplikovanými) tu nikomu chybět nebudou..

Gräfin
2634 příspěvků 02.12.12 11:56

Přemýšlím, co člověka vede k tomu, aby se na MP zaregistroval jenom kvůli kýbli špíny

Suniang
49 příspěvků 02.12.12 12:00

Prosim o zamceni nebo smazani, uz nechci cist tyhle hloupe kecy porad dokola.

Curlygirl
1901 příspěvků 02.12.12 12:02

Kde se v lidech bere tolik zloby?

Je mi vas lito, musite byt strasne nestastna osoba v zivote. Investujte spis energii na sve vlastni problemy a jejich reseni; uvidite, ze vam bude mnohem lepe!

@evikjoj píše:
KRITIKA
Tohle se ti Ado příliš líbit nebude!!! Doufám, že tento příspěvek nevymažeš a sneseš kritiku i TY!!! Včera jsem tě viděla naživo v televizi a musím říct, že mě tvůj model vyšokoval. Kýčové třpitkavé šaty s růžovými punčošky – vrchol nevkusu. Hodilo by se to spíš do cirkusu. Čekala jsem, kdy ti přinesou obruče nebo roztomilého psíka. „Možná měl přijít i kouzelník“, aby jsi zmizela v tom paravánu!! Z vystoupení vyplynulo, že pan Kraus ti měl vlastně dělat šaška.
Anonymní kritikou a hodnocením sice oslovíš, protože to lidi zajímá nejvíce. Je to prostě bulvár. Ale sama se už nikde v roli „módní policie“ neukazuj. Pohled na tebe je příšerný.

Ada Pekelná
971 příspěvků 02.12.12 12:05

Pokračujte prosím v diskuzi Ada u Krause, není potřeba zakládat na to několik vláken.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit