Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mkoll
144 příspěvků 13.03.14 18:33
Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Milé pekelnice, už jste četly Adin článek o Nečasové na iDnes? Souhlasíte s jejími tvrzeními? Já tedy nevím, ale zrovna Nečasová mi přijde jako vrchol nevkusu. Oblečení jí snad nikdy nesedí, většina věcí je jí malá, vlasy má zničené a už vůbec ne vždy upravené. Měla jsem tu čest se s ní potkat několikrát pracovně a vždycky na mě působila uměle, trochu ušmudlaně i přes to, že oblečení a doplňky byly značkové. Tato dáma absolutně postrádá charizma, luxusní značky její působení nijak nevylepšují.
Co si o ní myslíte vy? A proč vůbec Ada sepsala toto dílo? Navíc o osobě takto kontroverzní?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 13.03.14 18:44

@mkoll
Jj, taky nechápu :-) Pro Nečasovou to vyznělo vcelku dobře, ale pro mně je to pořád jen tetka, nelíbí se mi. Snaha tam je vidět, ale prostě jí to nesluší…

ajujuška
422 příspěvků 13.03.14 21:04

Nato by vedela najlepšie odpovedať ADA! Takže prosíme o vysvetlenie, čo ju k tomu viedlo a či sa Ade náhodou nezmenil vkus.

LorelaiH.
2998 příspěvků 13.03.14 21:14
@ajujuška píše: či sa Ade náhodou nezmenil vkus.

spíš či sa Ade nezměnil chlebodárce ;)

Turako
501 příspěvků 13.03.14 21:27

Nečasové čouhá sláma z bot.
Nechápu, proč Ada sáhla pro příklad zrovna sem. Sice u nás nejsou stáda vzorů v daném věku (ani v jiném věku), přesto Nečasovou považuju za přešlap.
Možná by se Ada měla raději držet svého kopyta a dělat TO staré dobré peklo a nepokoušet se být arbitrem elegance, nebo teda na sobě zatraceně zapracovat. Co jsem ji kde viděl vyfocenou, viděl jsem velké rezervy.
Samozřejmě laik pozná připálený řízek, který není záhodno konzumovat, ovšem ne každý laik už umí udělat dobrý řízek.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.03.14 21:32

…myslím, že přestřelila a nevím, jestli ještě má manévrovací prostor poklesnout do nějaké větší trapnosti.

kohlida
51 příspěvků 4 inzeráty 13.03.14 21:37

Byla jsem z toho článku docela v šoku. Nečasová je podle mě příkladem toho, že hezky se oblékat není o penězích a kde není vkus, peníze nepomůžou. Nosí pro ni naprosto nevhodné barvy (přesto, že musela dodržovat dress code, neznamená to, že musí chodit v černé, může nosit pro ni mnohem vhodnější modrou, odstíny šedé), malé oblečení, účes nepřiměřený věku.

ajujuška
422 příspěvků 13.03.14 21:42

@LorelaiH. som to tak presne myslela, len som nemala odvahu to takto pekne napísať.

yarca20
3 příspěvky 13.03.14 22:07

Naprosto souhlasím.

Go-lightly
3428 příspěvků 13.03.14 22:13

Nečasová mi připadá dost příšerná, ale ani mě nepřekvapuje, že se Adě její styl líbí, však ona taky nosí takové těžkopádné maloměstské oblečení. Ale nevím co by bylo horší: že autorka módního webu má tak špatný vkus - nebo to, že ho nemá, a přetvařuje se pro peníze. Další možnost je, že jí to přikázali chlebodárci, ale proč zrovna Nečasovou, není už out? To by asi spíš měla dělat Zemanovou…
Ať to vezmu jak chci, je to tristní.

yarca20
3 příspěvky 13.03.14 22:15

Když jsem ten článek ráno uviděla, tak jsem jen zírala - proč to Ada vůbec psala a že jí to Ona dnes otiskla. Příště bych prosila třeba článek o Džambulce do Blesku.

Brunhilde  13.03.14 22:20

Já jsem ten mesidž pochopila: Když už vaše legální a doložitelné příjmy neodpovídají skutečnosti a když se rozhodnete ty úplatky bonusy nějak legalizovat ve značkové módě, čiňte tak s rozmyslem! Neutrácejte zbůhdarma za značkový nevkus, přemýšlejte stejně, jako byste si ty peníze poctivě vydělala! To, že si koupíte Vitóna, ještě neznamená, že to má úroveň. Musíte ladit, přizpůsobit vše svému typu a věku, v padesáti prostě musíte zachovat dekórum (nic takového ta paní pochopitelně nezná).

Brunhilde  13.03.14 22:22

@yarca20
Tak já čekám, co navrhne panu Rittigovi, přecijen při jeho vzhledu a příjmech je to výzva, kterou nelze nechat ležet ladem.

blacken
2320 příspěvků 13.03.14 22:30

Teda četly jste ten článek vůbec celej, nebo jenom úvodní odstavec? Nejsem zrovna Adin fanoušek, ale ona tam Nečasovou moc nechválí, jenom ukazuje, co bylo dobře a co bylo špatně. To, že si vybrala momentálně poměrně výraznou osobnost - i když kontroverzní - by v tomhle zrovna až tak nevadilo.

stricc  13.03.14 22:33

@blacken já ho četla. Netvrdím, že tomu rozumím, ale trochu mě zaujalo, že se tam třikrát zdůrazňuje, že nemá rifle, tenisky a bundu, takže vlastně dost dobrý.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 13.03.14 22:35
blacken

Tak jsem to pochopil i já a navíc si myslím, že ta osobnost jí byla předhozena, ať ji prostě po svém okomentuje.Ale proč nezaložit novou diskuzi a pitvat a pitvat…Dámy, chtělo by to trochu soudnosti.No nic, já jsem jen chlap, asi to vidím jinak.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 13.03.14 22:40
stricc

Ale taky: „Sako je ovšem Nečasové katastrofálně malé, u rukávů hrozí, že každou chvíli prasknou, a knoflík na břiše dokazuje, že pro ženy s většími prsy je konfekce prostě problematická. Miliony nemiliony.“
Nebo: " Než si koupit drahé konfekční sako, které se mi táhne přes prsa, nechala bych si, mít finanční možnosti jako Nečasová, ušít pár kostýmů na míru".

Zdroj: http://ona.idnes.cz/…s-/styl.aspx?…

blacken
2320 příspěvků 13.03.14 22:52

@stricc Tak já neříkám, že je to príma článek, ale nevidím tam, že by byla paní Nečasová předkládaná za vzor… Navíc ono hledat v politice vzor ženského oblékání není zase tak snadnej úkol, zvlášť pokud je třeba poukázat na nešvary u nemodelkovských postav.

bára.brněnská
563 příspěvků 13.03.14 22:52

Diskuze se mi zdá trochu přehnaná. Předpokládám, že Nagyová byla vybraná pro komentář hlavně kvůli tomu, že je její tragikomický příběh teď tak diskutovaný, kauzu kabelky included. Tedy že to nevzniklo prvoplánově tak, že by Ada sáhla pro příklad zrovna sem.

Myslím, že navzdory všemu je její oblékání tuzemský nadprůměr, kromě kiksů měla i několik outfitů, které si v pozitivním smyslu pamatuju doteď a pokud jde o fenomén sláma z bot, který je u ní skutečně dost zřetelný, tak ten mají lidé většinou na doživotí, takže asi nemá cenu jí ho vyčítat.

Článek se mi zdá celkem objektivní. Výrazněji nesouhlasím asi jen s pozitivním hodnocením účesu, vlasy má Nagyová od pohledu zničené.

stricc  13.03.14 22:54

@BEZDOMOVEC @blacken Mně je to jedno, já se naštěstí jako ona oblíkat nemusím a tím to pro mě hasne

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 13.03.14 22:59
stricc

Mně taky sako netáhne přes prsa, maskáče mi seděj :).

idp
134 příspěvků 13.03.14 23:05

@bára.brněnská Souhlas. Paní Nagyová je spíš peklo morálky a zlodějiny (pokud je pravda, co dělala). Oblékání ujde :)

yako
3224 příspěvků 13.03.14 23:17

Shrnula bych to - Nagyová (Nečasová je účelový sňatek, proto to jméno nepoužívám) je kontroverzní, bude to mít vysokou čtenost, bude se dikutovat do halelujá, tak jí předhodíme Adě - ta má ve smlouvě psaní článků (předpoklad), takže to nebude nic stát. Že je Nagyová mrcha nevkusná ví celej národ a teď si na ní smlsne. Jestli má Ada toto zapotřebí, je její věc. Já bych to na jejím místě nedala a zůstala bych chudá. Moje blbost.

Go-lightly
3428 příspěvků 13.03.14 23:42

@bára.brněnská To myslíte vážně, že je N. oděvní nadprůměr? Vždyť je ztělesnění maločeské průměrnosti, buranskosti.
@yako To je skvělá analýza.

yako
3224 příspěvků 13.03.14 23:46

@Go-lightly och díky, červenám se.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit