Agáta Fashion

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chuliganka  17.02.13 12:29
Agáta Fashion

Narazila jsem na něco příšerného. http://www.agatafashion.cz/ Navíc ta,,modelka" je tak ošklivá…Nemůžu pochopit jak někdo takhle ošklivej může dělat,,celebritu"
Nebylo by možná od věci se alespoň učesat.
Nebo nevypadat jako kůň :-/
Prostě nechápu…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

bára.brněnská
563 příspěvků 17.02.13 12:44

Já nevím… pohoršovat se nad Agátou a jejími haute couture výtvory je už trochu vyčpělý, ne? Když to i sebe umí prodat, tak není blbá ona, ale ostatní ;).

chuliganka  17.02.13 12:49

Ja jsem se jeste nepohorsovala, a na tohle jsem dneska narazila. proste nechapu jakto ze se nekdo neucese, kdyz jde fotit sve vytvory.

DonChichot  17.02.13 12:49

@chuliganka
Co máte proti koním?

Mahtiel
443 příspěvků 17.02.13 12:53

Ta holka si umí udělat výborný PR, poslední člověk, kterýho bych urážela za obchodní schopnosti. O jejím vzhledu si můžeme myslet, co chceme, ale fakt je, že svoje tělo umí prodat… Mimo to, jako jedna z mála současných českých modelek má „výšku“ a rozhovory v nebulvárním duchu s ní nebývají katastrofou…

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 17.02.13 15:58

To oblečení, co prodává, je strašný…

chuliganka  17.02.13 16:39

Tak proti konim nemam samozrejme nic :-D cilem bylo poukazat na ksichteni se teto pani, a nehezke obleceni ktere produkuje znacka s jejim jmenem.ale kazdy ma hranici (ne)vkusu nastavenou jinde…

antees
731 příspěvků 17.02.13 16:59

Jaký pech, když na fotkách s jejím oblečením vypadá mnohem lépe úplně cizí modelka…

Sibyla
2639 příspěvků 17.02.13 18:13

Já ji nesnáším. Typická party girl, která se umí dobře prodat. Jinak není nic, neumí nic, po třicítce skončí.

uu  17.02.13 18:42

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:51

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 17.02.13 18:47

Nechápu, co je dobré na tom, že své tělo „umí prodat“.To je nějaká prostitutka? Podle té módy, co nabízí, asi ano. Odpad :-/
Raději sem některá dejte odkaz na zajímavý e-shop s pěkným, vkusným oblečením, než se pohoršovat nad bulvární…

bestia
2296 příspěvků 17.02.13 18:56

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:44

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 17.02.13 19:33

Je škoda, že si Agáta tak kazí vzhled svým stylem. Nevkusné líčení, šílené obočí, oblečení katastrofa… Přitom je podle mě opravdu přirozeně hezká, kdyby se prezentovala jinak, tak vypadá skvěle.

Pokud jde o ten obchod, tak ty hadry jsou příšerný a fotky bohužel taky. Bylo by v jejím zájmu tam mít lepší fotky, ale prostě to vypadá jako podnikání, kde není moc velká snaha. Třeba ta fotka u bazénu je opravdu otřes, od krku nahoru stařena.

Sibyla
2639 příspěvků 17.02.13 19:53

Nevím, proč se ještě drží, podle všeho ji nikdo nemá rád: kdekoliv se objeví na webu, jsou v diskusích sprosté reakce. Ale bulvár zřejmě potřebuje něco, co prodává - aťsi je to hejt - jako Ornella. Dokud slouží jako fackovací panáci a zvedají náklad, budou je zviditelňovat.

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.02.13 23:47

Jedno se Agátě upřít nedá: umí pobavit :-D.

Matka Vlčice  18.02.13 08:44

@Sleepy No jo, jenže ta fotka co jste přidala je už drahně let stará, nikdo nemládnem..

Jinak kdybyste nevěděly, tato „sukně“ je plizovaná: (popisky zřejmě psala taky Agáty, tak se nezlobím, nečekám, že nerozliší plisování od čtyřech naznačených skladů u pasu) Přátelé a já se ptám: je to vůbec sukně, nemělo to být původně tílko, nebo ubrus? Pamatuju si, jak jsem si jako malá takhle zavazovala na bocích ségřino tílko a dělala si z toho sukni, vypadalo to velmi podobně.

Matka Vlčice  18.02.13 09:00

@chuliganka Ještě si přidám. Vy tajnůstkářko, neukázala jste nám, jak ty božské plavečky vypadají zezadu. Skoro si dovolím tvrdit, že to co má Aguš zepředu na obličeji má také z druhé strany na sedací části těla. Když přihlédnu k té vylezlé cedulce, laškovnému gumičkovému drdolu a rafinovanému názvu těchto plavek „Růžový panter“ docházím k závěru, že je to foceno po hodně divokém mejdanu.

http://www.agatafashion.cz/…uzovy-panter

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 18.02.13 09:35

@Matka Vlčice Ta fotka sice asi není nejnovější, ale Agáta ve svých 27 letech stará taky není a ten rozdíl nebude takový. Fakt si myslím, že kdyby si upravila obočí, nalíčila se nějak normálně a třeba si trochu zesvětlila vlasy, tak bude vypadat dobře.

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 10:09

@ještěřička Prostitutka snad ne…ale ono se o modelingu říká, že je to luxusnější „šlapání“ (vůbec nenarážím na podstatu povolání prostitutek, jen na podstatu těla jako artiklu). Ale o tom jsem nechtěla. Opravdu nevím, co jiného než tělo by se modelka měla snažit prodat. Výraz? Smázne photoshop…Charisma? Šarm? A nesouvisí to svým způsobem právě s tělem?! Ano slušné chování a společenskost na úrovni je krásná představa, ale jak nám ukazuje právě Agáta…Umřely by hlady.

PS: O vyjímkách, které potvrzují pravidlo vím…A doufám, že nezmizí!! :)

TinkaH
916 příspěvků 18.02.13 11:44

@Matka Vlčice hezký mufinek :-D

Danielle.Warheit  18.02.13 12:36

Občas mám pocit, že české „top modelky“ (myslím tím krásky z „Top magazínu“, Blesku a spol.) jsou tak nějak laciné. Přesně jako Agáta. Přitom máme tolik krásných českých holek, které to dotáhly na světová mola, aniž by musely ke svému prodání se používat takových metod.

Proto mi nepřijde, že by její schopnost prodat se a způsob, jakým to dělá, byla plusem… V jejím případě ho vidím spíše jako silný mínus. Potenciál by měla, ale sama ho zabila.

Matka Vlčice  18.02.13 13:12

@Sleepy mmmm, já myslím, že ta fotka je z doby, kdy se stala 1. vicemiss ČR 2005 - takže je tomu krásných téměř 8 let…člověk někdy stárne skokově, pořád dobrý, vypadá o deset let mladší, pak najednou jen o 2 a za dva roky zas o 5 starší. U Agáty to ovšem dělá (mimo jiné) zcela nevhodná barva vlasů, často otřesný makeup a diety.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.02.13 13:43

Kurňa, modelka by měla mít hezký zadek a hezká záda. Tady v našem malém českém modelingovém rybníčku stačí být vychrtlá, ale fakt to není hezké. A Aguš není výjimka, většina českých modelek má otřesnou figuru, měkké pozadí, celulitidu a „samospasitelná“ umělé prsa.

MP Monny
480 příspěvků 18.02.13 13:57

Jak už tady padlo, Agáta je profesionální celebrita(pokud tedy někdo s touto funkcí v ČR existuje, pak ona), že by chodila nějaké přehlídky třeba na Kabu, se zřejmě nestává. Prodává sama sebe, k tomu má v přízemí svého domku (nebo už domek prodala a teď to má jinde) obchůdek se svými modely. Sama někde říkala, že sice prodává i velikost L, ale že je to oblečení jen pro hubené mladé holk. A když to má své zákazníky, proč ne (samozřejmě vidím, že to není pěkné ani slušivé). A škaredá (notabene jako kůň) mi nepřijde, je plno hezčích holek, ale k ošklivosti má dost daleko.

kisvakond
110 příspěvků 18.02.13 14:02

Agáta fakt není žádná klasická kráska, ale ta první fotka v plavkách jí ubližuje -musel to fotit debil - za svitu poledního slunce, díky kterému má pak každý kruhy pod očima, knír pod nosem, dvojitou bradu a zvýrazní to každý faldík.. Fotky na pláži se fotí vždy jen buď ráno nebo večer, vypadá to pak úplně jinak

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit