Ahh-bra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Christmas
1 příspěvek 03.01.12 10:14

Máte někdo zkušenost s podprsenkami Ahh-bra? Takovou či makovou? Je mi jasné, že jde o kus prádla, používaný hlavně pro volný čas, casual wear.

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 03.01.12 16:55

Žádnou, protože takovou blbost bych si nikdy nekoupila (a beztak bych se do ní se svýma prsama stejně nenarvala). Prádlo ve velikostech S-XL nikdy nemůže plnit funkce, které by spodní prádlo plnit mělo. Vhodné to může být maximálně na nošení na doma, ale to je lepší koupit nějakou lambadu za dvě stovky a neutrácet za tohle.
něco víc k ní je třeba tady: http://www.spravnapodprsenka.cz/…podprsenka-/

A.C.
153 příspěvků 03.01.12 17:13

Něco takového - bezešvou „sportovní“ podprsenku, nařasenou mezi prsy jsem si asi za 40Kč koupila kdysi na tržnici. Na dynamický sport není dost pevná (jenom 4% spandex), na běžné nošení nic neformuje do lichotivých tvarů. Možná snad do posilovny, pokud člověk nemá velká prsa.
Podle mě na větší prsa nemůže fungovat vůbec.

tramtaria
4 příspěvky 15.01.12 02:24

Prodejci slibují zpevnění a nadzvednutí, univerzální zázrak pro všechny velikosti. Také ahh-bra či něco podobného vlastním. Podprsenku klasickou bych měla mít 70-75 F-G (H). Tyto jsem zkoušela v L (na doporučení prodejce) - a vypadala jsem jako bez podprsenky. Délka dobrá, šířka mocmoc. M docela pěkně prsa zpevnilo (úzké), ale dolní lem samozřejmě nedrží dost pevně a podprsenka je výrazně kratší na výšku, takže při pohybu prsa vypadávají spodem. Na sport naprosto ne, pro běžné nošení nic moc - tak na doma a na pevná prsa. Já je mám ráda na spaní - v tom jediném dávám reklamám za pravu: neškrtí, nezařezávají se, materiál je prodyšný, hebký, nezpůsobuje pocení.

kalivrata
274 příspěvků 15.01.12 12:38

Stejně jako A. C. jsem si něco takového koupila za pár korun na tržnici. Na balet a výrazovku dobré, ale jen díky tomu, že moje prsa patří spíš do kategorie menší než větší. Irské si s tím netroufám dělat ani já.

kurzatko
230 příspěvků 16.01.12 15:27

Taky zkušenost nemám, protože mi to připadá jako úplný nesmysl. Je to obyčejná lambáda, jenom vymysleli dobrou reklamu, postavenou na faktu, že 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Řešení tohoto nešvaru vypadá tak jednoduše, přichází naše univerzální Ách-bra :-)) Ještě mají tu drzost tvrdit, že se hodí do hlubokých výstřihů a k šatům na ramínka.
Jinak teda nevím, jak ostatní, ale já ve svém volném čase nosím stejné podprsenky, jako když jdu na třeba na zkoušku nebo do divadla - hlavně, aby mi padly a nekoukaly z oblečení. Což se obávám, že ahh bra splnit nemůže.

Karin
3401 příspěvků 17.04.12 10:31

Chci to vidět na čtyřicetileté ženské s prsama osmičkama po dvou dětech :-D Útlé modelky s dvojkama si strčte za klobouk.

D.C.M  17.04.12 18:06

Taky jich mám několik do 40kč. Černou, tělovou a moji milovanou jedovatě růžovou. Pro menší prsa dobré, ale pro velká spíš ne. A potom záleží na materiálu, protože se můžou lišit složením. Pokud nechcete doma chodit bez podprsenky, tak ideální. Popřípadě na nějaké fyzické aktivity, kde hrozí při dlouhodobém užívání zničení…

zelitschko  17.04.12 18:08

já mám dvě asi za 40 kč, ale i přes velikost S mi jsou obě poměrně volné a mají příliš krátká ramínka, tudíž je nosím na spaní a nemůžu si to vynachválit.. Moje levé prso mělo divný tvar a po asi dvou letech spaní v podprsence (jen pokud nemám společnost :.) je to lepší

Karin
3401 příspěvků 23.04.12 22:03

Možná se zeptám blbě, ale to má nějaký zvláštní důvod, že nosíte podprdu na spaní? (Já spím jen v noční košilce…)

modra_kocka
903 příspěvků 23.04.12 22:31

Spaní v podprsence? To jsem ještě neslyšela, tak jsem hned gůglila a nic moc kloudného nevygůglila. Zdá se, že je to zas nějaká urban legend, že se v podprsence musí i spát, jinak se u dveří objeví zelená ropucha a sežere všechny kreditní karty. Nebo jaký to má důvod?

@zelitschko: a nezačala jsi v té době taky víc cvičit? Svaly na hrudníku jsou základ pěkných prsou.

Carrie35
52 příspěvků 23.04.12 22:45
@Dahllie píše: Žádnou, protože takovou blbost bych si nikdy nekoupila (a beztak bych se do ní se svýma prsama stejně nenarvala). Prádlo ve velikostech S-XL nikdy nemůže plnit funkce, které by spodní prádlo plnit mělo. Vhodné to může být maximálně na nošení na doma, ale to je lepší koupit nějakou lambadu za dvě stovky a neutrácet za tohle.něco víc k ní je třeba tady: http://www.spravnapodprsenka.cz/…podprsenka-/

Dobře opsáno od protivný blondýny…

http://www.protivna-blondyna.cz/…-nechci.html

zelitschko  23.04.12 23:51

@modra_kocka no nezačala. Já totiž jsem po úrazu zad a nesmím dělat sport, který mi neschválí fyzioterapeut. A bylo mi vysvětleno, že posilování (obzvlášť prsních svalů a bicepsů) by mi s tím mohlo ještě víc pohnout, protože už teď mě drží pohromadě jen dobrá vůle a speciální cviky. Ale tak je mi 22, možná je tu nějaká šance, že se to ještě upravilo přirozeným vývojem. Já v podprsence (nebo v košilce se všitou gumou pod prsy) chodím večer po sprše, tak v ní chodím i spát, protože je mi to zkrátka příjemnější.

Dahllie
2222 příspěvků 24.04.12 07:10

Pro někoho je to příjemnější. Chvíli jsem tak taky spala, protože mám opravdu velká prsa a bez podprsenky celkem bolí. Ale teď už nějakou dobu nemůžu sehnat vhodnou bavlněnou podprsenku bez kostic.

Karin
3401 příspěvků 24.04.12 08:47

zelitschko: Aha, tak díky za objasnění :-) Já si život s velkýma prsama neumím představit, asi to není žádná výhra… já jsem ráda za ty svoje dvojky-trojky.

zelitschko  24.04.12 09:22

@Karin to já nemám až tak velká prsa, ale mám od puberty přecitlivělé bradavky, nevydržím na nich jakékoli tření prádla.

vlbroumova
14 příspěvků 28.05.12 13:40
@Carrie35 píše:
Dobře opsáno od protivný blondýny…http://www.protivna-blondyna.cz/…-nechci.html

Haha tak to spíš naopak blondýna opsala ze Správný podprsenky, když se kouknu na datum SP 10. červen 2011 a blondýna 14. září 2011 ;)

Viz.: http://www.facebook.com/…214799422664?…

Jinak funkční odkaz na článek je zde http://spravnapodprsenka.cz/…D-podprsenka a je tam i spousta zkušeností a recenzí, které, myslím si, mluví za vše.. takový kus hadru a ještě za takový prachy? Ne díky

RoyalistGirl
75 příspěvků 28.05.12 13:55

Přesně tuhle podprsenku má moje matka, ale prý byla ve slevě, za 1400 by to snad nekoupila. Ona nosí jenom takovéhle podprsenky bez kostic s obvodem 90, že prý je to pohodlné a že už jí je jedno, jaká má prsa (je plnoštíhlá, typ jablko a nechce na nic přitahovat pozornost). Normální podprsenku přestala nosit „po dítěti“, asi že nemohla sehnat velikost a nebylo v té době nic k dostání (ne že by to teď bylo o moc lepší). V obchodě si prádlo nezkouší.
Tak co s tím, je to její věc, i když si myslím, že si tím škodí. Přitom to není žádná tetka v haleně z tržnice a trvalé, oblíká se pěkně, ale podprsenku prostě ne.
Musím říct, že částečně tenhle přístup chápu, protože jsem taky měla chuť hledání správné velikosti vzdát a řekla bych si, že za to nepohodlí, posouvání, zaříznutá ramínka, podrážděné bradavky atd. můžou kostice a vycpávky a radši budu nosit tohle.

Adora Belle
11 příspěvků 05.08.14 16:31

Nemám tedy Ahh-bra, ale jinak bych řekla, že nosím to stejné, jen za podstatně nižší cenu. S mou postavou (obvod hrudníku 70 a přes prsa 78) si tento střih nemůžu vynachválit, protože po dvou dětech dokážou i takové „lentilky“ docela nehezky viset. S touhle podprsenkou se krásně zpevní a je vymalováno. Samozřejmě se nedá nosit pod všechno, takže si občas postesknu, že nemůžu sehnat klasickou podprsenku ve své velikosti. Pokud bych i sehnala odpovídající obvod, tak košíčky na mě budou vždycky jen vycpané. A o větší prsa tak nějak nestojím. Ale to jsem odbočila: Tedy Ahh-bra bych nekupovala (ta cena opravdu není opodstatněná), ale tenhle typ podprsenky pro drobnější hrudníky rozhodně ano.

hhhudec  05.08.14 17:21

Něco takovýho mám v létě na spaní. Ale na normální nošení si to neumím předsavit. Hlavně pokud má někdo velká prsa, tak to může být „zajímavé“.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit