Jak obléct velké břicho a velká prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajisajis
9 příspěvků 08.08.14 18:30
Ako obliecť veľké brucho a veľké prsia

Rada by som poradiť, ako obliecť väčšie brucho a prsia. Je mi jasné, že maskovanie nefunguje. Ale čo je to, v čom budem vyzerať najlepšie ako sa dá?
Mám dole veľa kg, ale veľa kg ešte ostalo. A hlavne na bruchu a prsiach.
Nosím nohavice, milujem tmavomodrú farbu. A keby sa dalo, tak nosím hlavne námornícke prúžky :). Vek okolo päťdesiatky, aj keď sa na to samozrejme necítim.

Ďakujem za každú radu a ešte viac za nejaké fotky, stránky. Môj šatník potrebuje nejakú zmenu.

Reakce:

Giulietta  08.08.14 18:43

@ajisajis Ťažko radiť, každý si pod veľkým brucho a veľkými prsiami predstaví inú veľkosť a iný typ postavy. Dajte vlastné foto, (kľudne so zamazanou tvárou, alebo s ustrihnutou hlavou do vlákna.
 http://www.modnipeklo.cz/…ankovani/71/

ajisajis
9 příspěvků 09.08.14 11:56

Toto nie je najhorší článok http://casprezeny.azet.sk/…satniku.html

fotku skúsim, len to nie je pre mňa také jednoduché - vidieť sa vo svetle pravdy :D

Pancakes
40 příspěvků 09.08.14 13:12
@ajisajis píše:
Toto nie je najhorší článok http://casprezeny.azet.sk/…satniku.htmlfotku skúsim, len to nie je pre mňa také jednoduché - vidieť sa vo svetle pravdy :D

Tak pokud nechcete házet rovnou svoje fotky, můžete vygooglit někoho, kdo se vám bude zdát podobný. :D
Základem je dobře padnoucí podprsenka, která vám může odebrat i jednu konfekční velikost.
Pak taky doporučuji jednoduší střihy. Sednout by vám mohla dobře „vypasovaná“ neutrální světlá košile - ale to musíte hold chodit po obchodech, a zkoušet. :D

valery
1579 příspěvků 10.08.14 00:15

Ak máte velke prsia a brucho, tak zabudnite na namornicke pruzky- ak nechcetebyt za pruhovane one ošípané…

Leather lover
339 příspěvků 10.08.14 08:46

Hlavně nenoste jednolité hranaté monolity bez výstřihu. A ani velké vzory. Důležité je projmutí, vypasování, zároveň správná velikost, aby oblečení bylo spíš lehce volné než obepnuté. Raději volte vhodné výstřihy než žádné výstřihy či dokonce roláky. A noste náhrdelníky.

EDIT: Ještě nedoporučuji nosit průsvitné či průhledné oblečení. Velké cokoliv to nepěkně zdůrazní. Máte-li pěknou neprůhlednou podprsenku, tak by nějaké to zdůraznění nebylo na škodu, ale od prsou dolu je to obvykle jako pěst na oko a člověk vypadá jako těhotná hrošice. Sama mám podobný „problém“ jako vy a vyhýbám se i obyčejným klasickým bílým košilím, které obvykle jsou trochů průsvitné.
A námořnické proužky jsou super. Klidně je noste. Že horizontální proužky nelichotí postavě, je pouhá pověra. Kdyby to tak bylo, tak by vertikální proužky musely zeštíhlovat a řekněte mi, kdo si může vertikální proužky dovolit. Možná ženy, které na sobě nemají nejen tuk, ale ani maso.

ajisajis
9 příspěvků 10.08.14 09:10

No, možno táto fotka je vystihujúca http://gradeclothing.com/…lothing.html

alebo ešte leošie niečo medzi tým. Nohavice velkost 44 a vrch niekde medzi 46-48

výška 160

Giulietta  10.08.14 12:43

Kokoska1  10.08.14 14:14

@Giulietta Fajn, ale ta druhá a třetí má docela dobrý pas. Pokud začíná břicho hned pod prsy, jak je to na pravé fotce z odkazu nad vámi, je to horší. Chce to aspoň dostat se do stavu jako na levé fotce, s tím už se dá pracovat líp, taky to chce dobré prádlo.

Lenka M.  10.08.14 19:02

@ajisajis Súhlasím s @Kokoska1 dokonale padnúcej podprsenky je to márna snaha a velice pomože sťahovacie prádlo. Nepíšte či nejaké používate, vyrába sa dosť rozdielne „výkonných“ variant a nemusíte siahať ani po tej najsilnejšej aby to postave výrazne pomohlo a rozšírilo možnosti čo na vás bude vypadať dobre.

olivia1
40 příspěvků 11.08.14 09:16

@Giulietta
Veľmi pekné na obrázku, ale kde to kúpim, aby som si to mohla pred tým aj odskúšať. Na moju veľkosť - Biba, Steilmann, Gerry Weber, Tom Tailor /a aj napriek tomu ako to vyzerá na obrázku, na mne to nikdy tak nebude/.

ajisajis
9 příspěvků 11.08.14 13:11
@olivia1 píše:
@Giulietta
Veľmi pekné na obrázku, ale kde to kúpim, aby som si to mohla pred tým aj odskúšať. Na moju veľkosť - Biba, Steilmann, Gerry Weber, Tom Tailor /a aj napriek tomu ako to vyzerá na obrázku, na mne to nikdy tak nebude/.

tak ja si občas vyberiem v markovi a spencerovi. A občas aj v c and a, ale tam to bývaju skôr stany :) InaK celkom bieda. Aj keď dnes mám skôr ten problém, že už občas môžem aj v bežných obchodoch, a to je pre mňa problem sa zorientovať :)

ajisajis
9 příspěvků 11.08.14 13:13
@Lenka M. píše:
@ajisajis Súhlasím s @Kokoska1 dokonale padnúcej podprsenky je to márna snaha a velice pomože sťahovacie prádlo. Nepíšte či nejaké používate, vyrába sa dosť rozdielne „výkonných“ variant a nemusíte siahať ani po tej najsilnejšej aby to postave výrazne pomohlo a rozšírilo možnosti čo na vás bude vypadať dobre.

hmm, tak to musím vytiahnuť svoje sťahovacie prádlo. Podprsenky nejaký veľký problém nie sú, tie som už musela vymeniť. Len teda, keď je horúco tak si veľmi to sťahovacie prádlo neviem predstaviť

ajisajis
9 příspěvků 11.08.14 13:15

Myslíte, že tento typ blúzky by fungoval?

http://www.maxana.sk/image.php?…

Kokoska1  11.08.14 14:07
@ajisajis píše:
Myslíte, že tento typ blúzky by fungoval?http://www.maxana.sk/image.php?…

Abyste nevypadla jak těhotná, zavinovací střih bych hledala spíš nepřestřižený pod prsy a nenabraný na středu předního dílu. Snad něco podobného:

DanielaS
4603 příspěvků 11.08.14 15:08

A jsou prsa tak velka, ze z profilu presahuji to velke bricho? (Velikost 46 je 104 prsa, 94 pas, takze by to tak dramaticke byt nemuselo.)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit