Ako si nevytvorím muffin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:20
Ako si nevytvorím MUFFIN???

Všetkých zdravím a zaujímalo by ma ako si nevytvorím MUFFIN! Všimla som si MUFFINy aj na kočkách v. 36, je to otrasné. Prosím o rady a typy! dííík

Reakce:

stricc  15.10.13 20:22

@ajujuška to je jednoduchý, noste kalhoty a sukně do pasu

Lenka M.  15.10.13 20:23

@ajujuška Predovšetkým si kúpiš nohavice vo svojej veľkosti :) A platí, že čím vyšší pás-tým menšie riziko..

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:23
@stricc píše:
@ajujuška to je jednoduchý, noste kalhoty a sukně do pasu

dakujem, je na tom niečo!

Brunhilde  15.10.13 20:25

Denně 50 dřepů, 50 sklapovaček a 10 km běhu. Jak prosté.

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:29

@Brunhilde joooj, tak toho mám viac, chodím 3 x do týždna na spinning a učím TV, takže denne si ešte pridám aj velijaké posilovačky. Nosím veľkosť 38.

Tojsemcelájá  15.10.13 20:32

@Brunhilde No jo, ale z těch padesáti dřepů v kombinaci s desítkou běhu denně bude mít zase nohy jak Zaremba. Smůla by byla, kdyby tam pak zůstal i ten bůček.

Akitaken
4960 příspěvků 15.10.13 21:03

Mám velikost 38, nějaký bůček by se ještě našel, ale kraviny neřeším a hlavně si kupuju oblečení své velikosti. Jo a ještě než si ho zakoupím, tak si ho taky vyzkouším a při pohledu do zrcadla otvírám obě oči. Když usoudím, že je to morálně přijatelné ze všech stran i z podřepu, tak si to koupím.
A muffiny pak vytvářím už jenom v troubě…

Brunhilde  15.10.13 21:09

@ajujuška
Tak potom opravdu nerozumím, nač se ptáte? Vy byste je mít neměla. Jestli se vám nad opaskem něco boulí, jsou to svaly.

Uživatel je onlinevendulael
2151 příspěvků 15.10.13 21:26

Pokud nemáte vycvičené a pevné tělo, tak v bokovějších kalhotech je budete mít stejně, i když budete hodně štíhlá. Pokud tam ta pevnost není, je třeba kupovat kalhoty a sukně, co jsou více do pasu. A samozřejmě zvolit vám lichotíci střih a správnou velikost. A ještě něco- když si budete nějaké kalhoty kupovat, tak si v nich v kabince také dřepněte nebo se alespoň pořádně ohněte, ať můžete zkontrolovat, co vám to zezadu udělá (jestli vám jinými slovy není vidět až do…, však vy víte kam :-) ).

2151 příspěvků 15.10.13 21:33

@ajujuška No pokud takhle hodně cvičíte, tak byste je opravdu mít neměla (za předpokladu, že nosíte právnou velikost).
@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 21:42
@vendulael píše:
@ajujuška No pokud takhle hodně cvičíte, tak byste je opravdu mít neměla (za předpokladu, že nosíte právnou velikost).
@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

pri mojom veku sa už lepí aj z vody! kontrolujem sa v strave, cvičím, ale GRAVITACIA je svina! a červený nedám, nie som pomstychtivá, ale cením si, že ste mi to napísali!

Bellaschange
139 příspěvků 15.10.13 21:47

Muffin se tvoří i tím, že třeba někdo nosí bokovky a krátká trika a potom vám táhne na záda a břicho a jelikož tam kolem jsou různé orgány že jo, tak se tělo chrání a obaluje je, aby byly v teple, takže se pořádně oblékat, cvičit, nepřežírat se a muffin nikde nebude :)

Brunhilde  15.10.13 21:49
@vendulael píše:@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

Já červený nedávám a kvůli vám své zvyky měnit nebudu. Já si na to vaše prostě zvyknu ;-)

2151 příspěvků 15.10.13 21:59

@Brunhilde Tak že jste mě takhle ušetrřila, tak já vám sem na oplátku lípnu nějaké zelené :-).

2151 příspěvků 15.10.13 22:02

@ajujuška To červené nebylo pro vás :-), ale děkuji :-).

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 22:12

@vendulael jáááj, som blondýna

2151 příspěvků 15.10.13 22:18

@ajujuška :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit