Ani nahý, ani oblečený...

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

superla
64 příspěvků 18.06.13 16:10
Ani nahý, ani oblečený...

Jak reagujete na muže, kteří v tomhle vedru vyrážejí do ulic jen v kraťasech - ale bez trička nebo košile? Na koupališti nebo na zahradě ať si každý po libosti odloží. Ale když v centru města nakupuji zeleninu a stánkař tam kromě sortimentu vystavuje i svou mužnou hruď, je mi za něj tak nějak trapně. Je tohle jen český fenomén, nebo se s tím setkáváte i jinde?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

DonChichot  18.06.13 16:11

Znechuceně a popuzeně.

baltik
1704 příspěvků 18.06.13 16:11

Nebojte, v Anglii to frci taky a prislo mi to tam jeste nechutnejsi (horsi tela, vetsi cetnost, centra mest…)

kayav  18.06.13 16:16

Připadá mi to buranské. Pochopím to jestě třeba někde na festivalu (krom u vody atd.), ale jít tak po městě, to teda ne.

superla
64 příspěvků 18.06.13 16:21

To jo, že je to buranské, to víme všichni (spíš všechny). Ale řekněte mi, co děláte - odcházíte, vtipně reagujete (jak?), předstíráte, že to nevidíte???

catherinne
12502 příspěvků 18.06.13 16:24

No fuf, hnus. Ještě k tomu si to většinou dovolí pánové starší, pupkatí, rozkydlí, chlupatí, kteří koupelnu viděli naposledy v sobotu.
A někteří jsou tak kreativní, že si na to holé nevábné tělo navlíknou takovou tu zelenou, šedou, béžovou kapsičkovou vestu z army shopu. Úúááá.

DonChichot  18.06.13 16:25

Snažím se nevidět a odcházím, pokud to jde. Mračím se.

catherinne
12502 příspěvků 18.06.13 16:25

@superla odvracím hlavu, prchám jiným směrem.

kayav  18.06.13 16:27

Já se tomu snažím obloukem vyhnout a mám dojem, že krom ruských ruských turistů v hotelové restauraci se mi to daří a na ulici jako takové jsem ještě nikoho takového nepotkala

Ledvedka  18.06.13 16:27
@superla píše:
To jo, že je to buranské, to víme všichni (spíš všechny). Ale řekněte mi, co děláte - odcházíte, vtipně reagujete (jak?), předstíráte, že to nevidíte???

Proč by měl někdo nějak reagovat? Jak reagujete vy? Určitě vtipně…panebože, mám tím vychovávat cizího chlapa? Nebo ho urazit? Ponížit? Jakože si příště to tričko nesundá když si vzpomene na nějakou cizí ženskou co se mu vysmála?

Casmaria
761 příspěvků 18.06.13 16:30

Přítel se stydí :D Takže on tak chodit ani nemůže :-D. Ale žádný polonahý, opálený svalouš by mě nepohoršil… :-)

Příspěvek upraven 18.06.13 v 16:31

Nordlyseet
199 příspěvků 18.06.13 16:30

Jeden takový pán si naproti mně dnes přisedl ve vlaku, košili měl teda „jen“ rozepnutou, pod mužnou chlupatou hrudí se dmul ještě mužnější pěstěný pivas… ještě, že jsem s sebou měla něco ke čtení a nemusela přemýšlet, kam dát oči :) jo, a bohužel taky zrovna nevoněl :D

stricc  18.06.13 16:33

Nereaguju, ale považuju to za neslušné.
Zajímavé je, že když jsem trávila nějaký čas v jisté chudé tropické zemi, zjistila jsem, že tam se to považuje za naprosté faux pas. Jediná situace, kdy si muž může sundat triko nebo košili, je když je v kruhu rodinném na území vlastního domu a dvorku. I na přejití přes ulici se okamžitě oblékají, totéž jakmile do domu vstoupí kamarádka sousedka (která na něj do té doby klidně koukala přes plot).
Děti doma obvykle pobíhají co nejvíc svlečené, protože je opravdu horko, a taky aby si neničily oblečení, ale jakmile hodlají vyjít na ulici, okamžitě se musejí obléknout. Natož dospívající nebo dospělí. Mimochodem i kraťasy musejí být pod kolena, jinak se to nepovažuje za společensky přijatelný oděv a nemuseli by ho pustit do obchodu nebo do autobusu, o lepších místech nemluvě.

Fretkodlak  18.06.13 16:56

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:23

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 18.06.13 16:56

Uf, tychto typkov vydychavam tazko. Hlavne ked stretnem chlapa bez tricka v plnej MHD niekedy odpoledne. Predstava, ze sa mam dotknut cudzieho spoteneho tela mi v tychto situaciach vobec nepripada eroticka :-/

RenataRen
466 příspěvků 18.06.13 17:00

Tuhle jsem viděla takového urostlého fešáka a musela jsem se hodně snažit nezírat:-) Takže já říkám jen ať se svlíkají, mě to neva!

any2
246 příspěvků 18.06.13 17:05

Burani, co k tomu dodat, dnes mi to téma jde přímo do rány, takové případy jsem potkala dva, jeden si ke mě přisedl do vlaku, takže jsem si mužnou hruď mohla prohlížet hodinu, následovala dáma přes padesát v průhledném topíku a mladá oplácaná slečna se čtvrtinou zadnice venku z šortek.
Prosím, oblékejme se :D
Taky mi je horko, ale tohle…

modny guru
280 příspěvků 18.06.13 17:34

Ja som minule na ulici stretla Vlada Cerneho do pol pasa naheho, a este aj trochu „pripiteho“. Neviem, co ho poznate, ale u nas je celkom znamy. A ja som si myslela, ze takeho „burana“ hra iba vo filmoch!

lehce.mimo  18.06.13 17:40

Jako správnýmu pokrytci mi to vadí jenom když se mi dotyčnej nelíbí :)
Ale bohužel, většinou potkávám bez trika jenom obtloustlý, chlupatý, smradlavý strejce. Vrchol elegance je, když nemaj ani ty kraťasy, ale vyběhnou třeba do sámošky jenom v trenkách.

Reaguju na to jenom pohledem - u těch světlejch výjimek obdivnym, u ostatních znechucenym. Ale jim je to stejně šumák…

Fialové kafe  18.06.13 18:41

Když jsem perfektně oblečená upřeně se na takového pobudu zadívám, většinou (zahanbeně) uhne pohledem

Dalmitka
1305 příspěvků 18.06.13 19:03

@stricc spomína istú chudobnú tropickú krajinu /„Zajímavé je, že když jsem trávila nějaký čas v jisté chudé tropické zemi, zjistila jsem, že tam se to považuje za naprosté faux pas.“/ - ja spomeniem svoj milovaný Balkán /už som o tom písala aj v iných témach/. Či už spomeniem kultivované Slovinsko a Chorvátsko, alebo povedzme „živočíšnejšiu“ a menej civilizovanú Bosnu a aj Kosovo - NIKDY som tam nevidela chlapa, ktorý - ak si aspoň trochu váži sám seba - by si toto dovolil. Je to absolútne neprijateľné, je to vlastne hnusné a nechutné a tí chlapi - aj keď možno bez vzdelania, bez prostriedkov /BiH, Kosovo/ - majú svoju hrdosť, ktorú vyjadrujú aj oblečením. A ešte - nesmrdia, je pre nich dôležité byť ak už nie voňaví, tak určite vyumývaní. A ešte ma napadlo - pred dosť rokmi som sprevádzala aj Benátky - a tam hrozila pokuta /ak sa dobre pamätám 50,– vtedy ešte west mariek/ za to, ak sa turista objavil na námestí sv. Marka hore bez - Talian by samozrejme nič také ani vo sne neurobil. Mrzí ma, že toto vedomie dôležitosti seba samého /vyjadreného oblečením, celkovým výzorom/ nie je prirodzené aj pre naše národy, bez ohľadu na postavenie a prostriedky.

stricc  18.06.13 19:08

@Dalmitka přesně tak, právě jižní národy, co by se klidně mohly vymlouvat na vedro, na sebe v tomhle směru velmi dbají.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 18.06.13 19:30

Jsem pro svobodu slova, oděvu či nahoty. Na to, co mi nepřipadá estetické, nekoukám.

hippieboy  18.06.13 19:32

Je to strašný zvyk. Všem nám je teplo a všichni bychom to měli nějak vydržet. Podle mě to už ani neni kulturní chodit nahý…

firefly
527 příspěvků 18.06.13 20:03

Ve městě to toleruji třeba jen v parcích, když někdo sedí/leží na trávě, nebo klidně i na lavičce a čte si, ale ve chvíli, kdy vstavá, už by měl mít tričko na sobě. Na ulici, nedej bože v MHD, z mužů bez triček přímo šilím. Navíc jsem nižšího vzrůstu a jednou mě dav v tramvaji natlačil na nahou chlupatou upocenou hruď nějaké burana. Chuťovka. Nemít na sobě make-up, hned po vystoupení jsem si nacpala hlavu do fontány. Brrr.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit