Anketa uživatelů MP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 13:59
Anketa uživatelů MP

Zdravím, delší dobu jsem zvědavá, jací lidé sem chodí. Napadlo mě udělat takovou anketu. Napíšete jedno tvrzení a ostatní ramínkují podle svého přesvědčení buď červené nebo zelené.
Napíšu něco do začátku a budu ráda, když přidáte svoje. Není to žádná psychologie, spíš zvědavost a zábava. Ramínkovači sem!!!

Příspěvek upraven 25.07.13 v 14:01

Reakce:

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 13:59

Raději budu oplácaná než špatně oblečená.

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 14:00

Vadí mi, pokud někdo zapáchá/je špinavý/je skoro nahý. Jinak ať si každý nosí, co chce.

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 14:00

Na hřiště jedině hnusosandále. Nejsem pitomá abych si v písku a kamínkách ničila kožené boty.

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 14:02

Dlouhá léta se pod pojmem sportovní legance rozumělo např. košile, sáčko, džíny, korále. To je špatně. Ada toto nesnáší a hlásá návrat k původnímu významu. Plně se s ní ztozožňuji.

cholerka
25 příspěvků 25.07.13 14:03

Zprávu (jednu!) z bulváru si rozkliknu maximálně jednou za čtrnáct dní. Víc určitě nesleduji.

valery
1579 příspěvků 25.07.13 14:38

Módní trendy je potřeba sledovat a následovat, ale ne otrocky-ne všechno, co je módní musí být nutně i pro mne, takže nosím jen to, co mi (mé postavě a typu) sluší, co můj vzhled zlepší.

Šošanah
1222 příspěvků 25.07.13 15:48

@cholerka Myslím, že se to neujme, je to uměle vytvořené, průběžně se tyto věci řeší v diskusích, kde vznikají spontánně.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit