Anna dello Russo: I don't want to be cool I want to be fashion!

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 15:01
Anna dello Russo: I don´t want to be cool I want to be fashion!

ANNA DELLO RUSSO: http://www.annadellorusso.com/ - zajimalo by mne, jaky na ni mate nazor? Libi/nelibi? Jsou podle Vas jeji modely bezne nositelne nebo uz pres caru, prehani to?

Asi mne vetsina pritomnych dam uraminkuje (a zelene to nebude :D), ale ja ji fandim a vzdy se na ni rada podivam a tesim se, s cim novym opet prijde. Libi se mi pohled na ni - modu si evidentne uziva a nezavani uniformitou.

PS: fotky jsou jen pro predstavu, o koho jde. Libilo by se mi, kdybyste pridavali/y jeji libovolne fotky s vasim komentarem :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 15:07

Já jí taky fandím, líbí se mi, s jakým nadhledem a odvahou přistupuje k módě. Má k tomu dost prostředků a pohybuje se v té branži, takže v tom smyslu to má jednoduché, potřebuje se prezentovat a vytvářet a udržovat svou značku. Pro normální smrtelníky by mnohé její outfity nebyly nejpraktičtější. Taky má na svůj věk super postavu.

-Anna-
186 příspěvků 21.08.12 15:25

Kdyby takových žen bylo víc a pobíhaly by v každém městě, tak by to nebylo špatné. Jelikož to by pak možná nesmělí lidé přestali mít obavy z toho, že budou v méně obvyklém oblečení příliš nápadní.

Tleilaxan
241 příspěvků 21.08.12 16:08

Nemůžu si pomoct, ale ten web je příšerně přeplácaný a dětinský a ona sama vypadá jako chlap. Co se týká toho, co mái na sobě, tak se mi líbí její odvaha a jak to umí nosit.

Lola  21.08.12 16:13

Uvedený blog jsem si nemohla dostatečně prohlédnout, protože po půlminutě mě stihla těžká migréna z těch arabeskových zlatých třešní, zejména pak v kombinaci s Disney vílou Ariel, a musela jsem si obstarat studený obkladek na čelo.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 16:28

@Tleilaxan s tím chlapem to je pravda, především její obličej působí hrozně tvrdě, maskulinně až nepatřičně k subtilnímu tělu.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 16:35

@Lola ten layout je pekelnej a nevkusnej, ale asi to má kvůli případnému zneužití fotek, doufám…

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 16:37
@Curlygirl píše:
@Tleilaxan s tím chlapem to je pravda, především její obličej působí hrozně tvrdě, maskulinně až nepatřičně k subtilnímu tělu.

Myslela, ze se budeme komentovat spise jeji modely, nez oblicej. Je se sebou evidentne spokojena a nema oblicej zmeneny k nepoznani plastikami (nebo alespon to na mne tak pusobi)., jako mnohe jine damy z modniho prumyslu. A ze vypada jako chlap? Kazde zene bohuzel nebyla nadelena postava s zenskymi krivkami a panenkovsky oblicej, ale to sem, myslim, nepatri.

razorblade  21.08.12 16:42

Jeji outfity miluju… ale jak uz tu bylo zmineno, irituje me jeji nehezka tvar. bohuzel, sorry, jestli jsem se nekoho dotkla:)

-Anna-
186 příspěvků 21.08.12 16:43

Je možné, že design toho webu http://www.annadellorusso.com je záměrná persifláž, ale také mi to nepřijde vtipné…

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 16:44

@real.blond pardon za odchýlení od tématu
Co se outfitů týče, vesměs se mi vše líbí, sluší jí i velice odvážné kreace. Strašně se mi líbí její výrazné čelenky a kloboučky, málokdo by to dokázal takhle unést jako ona.

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 16:56
@razorblade píše:
Jeji outfity miluju… ale jak uz tu bylo zmineno, irituje me jeji nehezka tvar. bohuzel, sorry, jestli jsem se nekoho dotkla:)

Mne se kritika jejiho obliceje rozhodne nedotyka :) a mam stejny nazor jako Vy - jeji modely mne bavi a na ni se mi moc libi, az si kolikrat rikam, ze by tomu tak nebylo, kdyby jejich nositelkou byla nejaka jina :) ale pohorsovat se nad necim oblicejem nebo prilisnou stihlosti/tlou­stkou/vyskou/a­janevimcimvsim­jeste mi prijde nefer. Myslela jsem, to bude o tom, ze nekdo prida tu a tu fotku a rekne svuj nazor na ni. Ale co, snad ve vsech diskuzich se tema odchyli nekam uplne jinam ;)

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 16:59
@Curlygirl píše:
@real.blond pardon za odchýlení od tématu
Co se outfitů týče, vesměs se mi vše líbí, sluší jí i velice odvážné kreace. Strašně se mi líbí její výrazné čelenky a kloboučky, málokdo by to dokázal takhle unést jako ona.

Presne! Na fotce vlevo jsou jablkla? Na prvni pohled jsem videla rajcata :))

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 17:06
@Lola píše:
Uvedený blog jsem si nemohla dostatečně prohlédnout, protože po půlminutě mě stihla těžká migréna z těch arabeskových zlatých třešní, zejména pak v kombinaci s Disney vílou Ariel, a musela jsem si obstarat studený obkladek na čelo.

Omlouvam se za zpusobenou ujmu, stacilo zadat do jakehokoliv vyhledavace jeji jmeno a vyhnula byste se tezke migrene ;) viz http://www.google.cz/search?…

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 17:06

@real.blond jsou to jablka, ale nosí i třešně různých barev a i vejce :-)

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 17:08
@Curlygirl píše:
@real.blond jsou to jablka, ale nosí i třešně různých barev a i vejce :-)

:D vejce me teda dostalo! Kdyby mela na druhe strane jeste jedno, mohla by smele konkurovat velikonocnimu zajickovi :D

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 17:11

@real.blond ananas :-)

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 17:20

@Curlygirl ananas taky dobry, ale za me vede vejce :D

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 17:22

Tento „model“ se mi moc libi! Krasna kombinace barev a tady na mne jako chlap nepusobi ani nahodou a moc mile se usmiva :)

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 17:28

Pro mne jsou top tyhle versace šaty (nenašla jsem bohužel foto celé postavy):

Příspěvek upraven 21.08.12 v 17:48

Lola  21.08.12 17:39
@real.blond píše:
Omlouvam se za zpusobenou ujmu, stacilo zadat do jakehokoliv vyhledavace jeji jmeno a vyhnula byste se tezke migrene ;) viz http://www.google.cz/search?…

Díky za odkaz, tento JE použitelný.
Moje hodnocení: Soft Lady Gaga, řekla bych. Těžko to hodnotit z pohledu běžné populace, protože mám dojem, že ona dáma se řadí spíše k celebritám, u nichž se nějaká ta výstřednost nejen toleruje, ale dokonce vyžaduje, protože se tím živí (nevím, do jaké míry je to konkrétně její případ).
Pro běžné nošení může skýtat inspiraci v jednotlivostech, podobně jako haute couture, ale nelze ji kopírovat - jakákoli kopie by byla prostě trapná.

Acrobaleno
948 příspěvků 21.08.12 17:46

Niektoré modely má naozaj pekné a nosila by som ich aj ja. Ale inak sa mi nepáči, nie je mi sympatická. A navyše už si mohla zainvestovať aj do tváre, pretože vždy vyzerá neupravená. V prvom momente som si myslela, že to ovocie na hlave je fotošop a vlastne som ani celkom nepochopila ten koncept.

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 17:52

@Curlygirl jsou nadherne!

Curlygirl
1901 příspěvků 21.08.12 17:56

@real.blond vůbec by mi nevadilo mít takové v šatníku… a ačkoli bych řekla, že jsou vyloženě mladistvé, zase k ní jdou, ona má nějaké fluidum v sobě či co, vše jí sedí a vypadá to přirozeně a dobře..

real.blond
6688 příspěvků 21.08.12 18:46

@Lola nemyslim si, ze JAKAKOLIV kopie by byla proste trapna. Kdybych potkala napr. tyto modely, tak by mi zena v nich proste trapna neprisla, prave naopak.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit