Asos - nedoručený balíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzzzanaP
3 příspěvky 13.10.14 20:32
Asos - nedoručený balíček

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte podobnou zkušenost, popřípadě jak jste ji řešili. Objednávala jsem si z Asos šaty, které stále nepřišly a nikde nemůžu najít, kde je mám kontaktovat, abych se zeptala, jak to s mou objednávkou vypadá. Zkoušela jsem všechny možné emaily, ale vždy mi přišla pouze automatická odpověď, že se mám obrátit jinam. Děkuji předem za každou radu případně osvědčený email :)

Reakce:

billie
369 příspěvků 13.10.14 20:40

Mne sa to raz stalo, myslim, ze som ich musela kontaktovat cez twitter (to si uz ale nie som ista, ale bola to nejaka neobvyklejsia forma komunikacie), to som nasla niekde na ich stranke, potom to slo cez mail. Kazdopadne to bolo bez problemov a balicek potom dosiel.

ZuzzzanaP
3 příspěvky 13.10.14 20:43

A nepamatujete si prosím, jak dlouho to zhruba trvalo, než balíček došel?

billie
369 příspěvků 15.10.14 06:49

Myslim, ze to poslali znova, takze asi dva dni trvala komunikacia s nimi (kedze som mala pristup na net iba vecer) a potom asi tyzden.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit