Asos - problém s kartou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

owca
2 příspěvky 15.01.13 21:34
Asos - problém s kartou

Ahoj

mám porblém, asos mi nemůže potvrdit přijetí objednávky, stále mi zasílá emaily, že nemůže potvrdit přijetí objednávky z důvodu: toho a toho…a myslím, že problém je v mojí kartě..je to Visa, ale z České spořitelny…určitě jsem všechno vyplnila dobře..má s tím někdo podobné zkušenosti? Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 15.01.13 21:55

Mate aktivovane int. bankovnictvi?

Andy.X
43 příspěvků 15.01.13 22:05

Problém bude v tom, že nematé povolené platby přes internet nebo do zahraničí nebo obojí dohromady.

continuity
5851 příspěvků 15.01.13 22:08

Ja to posledne obesla pres paypal. karta, kterou mi zahranicni eshop nezval, mi pres PP fungovala bez problemu.

Příspěvek upraven 15.01.13 v 22:11

llolla
2102 příspěvků 15.01.13 22:08

@Andy.X
To bude ono. Je jedno, jestli je to do zahranici nebo k nam, v bance vam to normalne aktivujou a muzete vesele nakupovat. Ale pozor- je to navykove=]

Uživatel je onlineviktorka_od splavu
7704 příspěvků 15.01.13 22:10

@owca jak píše @llolla, zavolejte si na infolinku a ověřte si, jestli máte na kartě aktivované platby po internetu. měli by vám poradit. výhledově je výhodné, jestli chcete víc nakupovat na netu, aktivovat účet na PayPal , je to jednoduchá záležitost a nyní už je dost info i v češtině viz google
AJ moc neovládám ale takhle už nakupuju hafo dlouho. je to spolehlivé.
Edit: pardon, odkaz neumím vložit funkční, ale stačí do google vyhledávače zadat paypal cz

Příspěvek upraven 15.01.13 v 22:13

Mylady2
12409 příspěvků 15.01.13 22:12

@llolla internet. Bankovnictví s tim nemá nic společného.:-) je třeba aktivovat platby on line:-)

owca
2 příspěvky 16.01.13 06:20

Děkuji Vám za rady, internetové bankovnictví mám..asi to bude tím, že nemám aktivované platby do zahraničí, chtěla jsem si přidat údaje o kartě na účet paypalu, ale poslalo mi to znova error, že to nejde.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama