Asos - problém s kartou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

owca
2 příspěvky 15.01.13 21:34
Asos - problém s kartou

Ahoj

mám porblém, asos mi nemůže potvrdit přijetí objednávky, stále mi zasílá emaily, že nemůže potvrdit přijetí objednávky z důvodu: toho a toho…a myslím, že problém je v mojí kartě..je to Visa, ale z České spořitelny…určitě jsem všechno vyplnila dobře..má s tím někdo podobné zkušenosti? Děkuji

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 15.01.13 21:55

Mate aktivovane int. bankovnictvi?

Andy.X
43 příspěvků 15.01.13 22:05

Problém bude v tom, že nematé povolené platby přes internet nebo do zahraničí nebo obojí dohromady.

continuity
5851 příspěvků 15.01.13 22:08

Ja to posledne obesla pres paypal. karta, kterou mi zahranicni eshop nezval, mi pres PP fungovala bez problemu.

Příspěvek upraven 15.01.13 v 22:11

llolla
2102 příspěvků 15.01.13 22:08

@Andy.X
To bude ono. Je jedno, jestli je to do zahranici nebo k nam, v bance vam to normalne aktivujou a muzete vesele nakupovat. Ale pozor- je to navykove=]

viktorka_od splavu
7430 příspěvků 15.01.13 22:10

@owca jak píše @llolla, zavolejte si na infolinku a ověřte si, jestli máte na kartě aktivované platby po internetu. měli by vám poradit. výhledově je výhodné, jestli chcete víc nakupovat na netu, aktivovat účet na PayPal , je to jednoduchá záležitost a nyní už je dost info i v češtině viz google
AJ moc neovládám ale takhle už nakupuju hafo dlouho. je to spolehlivé.
Edit: pardon, odkaz neumím vložit funkční, ale stačí do google vyhledávače zadat paypal cz

Příspěvek upraven 15.01.13 v 22:13

Mylady2
12409 příspěvků 15.01.13 22:12

@llolla internet. Bankovnictví s tim nemá nic společného.:-) je třeba aktivovat platby on line:-)

owca
2 příspěvky 16.01.13 06:20

Děkuji Vám za rady, internetové bankovnictví mám..asi to bude tím, že nemám aktivované platby do zahraničí, chtěla jsem si přidat údaje o kartě na účet paypalu, ale poslalo mi to znova error, že to nejde.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit