Asos - problém s paypal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

olinam
2 příspěvky 17.01.13 00:08
Asos - problém s paypal

Prosím kdo má zkušenosti s placením přes Paypal… Aktivovala jsem si kartu u Paypal a chtěla jsem obejdnat věci z Asosu, ale bohužel mi byla objednávka zamítnuta. Na účtu u Paypal se mi objednávka zobrazí, ale je zamítnuta. Nemusím někde ještě nastavit nějaké limity ohledně placení a pokud ano, poraďte prosím jak se to dělá.
 Děkuji

Reakce:

Belle
191 příspěvků 17.01.13 06:16

Musíte mít u své karty povoleny platby do zahraničí, takže nejsnažší bude zavolat si do Vaší banky a oni Vám je obratem aktivují, potom by mělo vše fungovat tak, jak má:))

olinam
2 příspěvky 17.01.13 19:17
Díky

Děkuji za info, jdu na to.

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 20.06.14 10:24
Zřízení paypal

SOS, prosím, může mi někdo poradit, kdo má založení účtu v živé paměti? Požádala mě známá o pomoc, ale já si paypal zakládala někdy před 8 lety, takže nevím, jestli se něco nezměnilo a nemůžu k tomu nic dohledat.
Jde mi o to, jestli stále platí, že se čeká na čtyřmístný kod, který by se měl objevit ve výpisu z bankovního účtu? Nevzpomínáte si, jak to dlouho trvá, než se tam objeví? Zakládaly jsme včera a stále nic.

mulen
858 příspěvků 20.06.14 13:55

@Zapadlá venkovanka
Myslím, že to pár dní trvalo. Ale taky si to moc nepamatuju.

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 20.06.14 14:31

@mulen
Díky, asi to tak bude, uvidíme v pondělí, jestli se objeví. Ona na to docela spěchala, už byla natěšená na nakupování :-)

meky.v
105 příspěvků 20.06.14 19:35

Jestli se dobře pamatuju, tak ten kód se objevil opravdu až na výpisu - tedy až když ty peníze fyzicky odešly z účtu. dokud je to jen blokace platby na platební kartě, tak to není výpis :)
takže záleží na tom, jak rychle banka zpracuje platbu :)

belledejour
34 příspěvků 21.06.14 10:05

@Zapadlá venkovanka Vzhledem k tomu, co teď mají na stránkách, už moc spěchat nemusíte: Sorry we have had to take the site down due to a fire in our main warehouse. Fortunately nobody was hurt but we are unable to take any orders until we can ascertain the extent of the damage.

Eila
166 příspěvků 21.06.14 12:12

Jinak nedávno jsem přidávala další dvě karty do paypall a kód jsem měla obratem z IB, tím skutečně myslím tak do 20-ti vteřin. Nemuselo se čekat na žádný výpis, jen rozkliknout blokaci v IB.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit