Atypické svatební šaty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MeryMe
1 příspěvek 12.05.14 18:49
Atypické svatební šaty

Hola guapas!

Chystám se na svatbu a moc se mi líbí tyhle šaty. Chtěla bych nějakou jednodušší variaci na ně, která by se dala bez spodničky vzít i na letní akce nebo ples. Konzultace s kamarádkou návrhářkou nebyla moc optimistická - prý je to opravdu krejčovský oříšek, proužky se musí aplikovat jeden po druhém, na trupu musí být korzet (který nemám právě v lásce)… Co myslíte:
A) Jsou podle Vás „ušitelné“?
B) Daly by se takhle používat na další akce?
C) Musí být trup vyztužený korzetem? (Chtěla jsem spíš šaty bez podprsenky a všeho, co svírá.)
D) Pokud bych se chtěla vyhnout variantě aplikování proužku po proužku, máte tip, kde sehnat proužkovanou organzu (zatím jsem ji objevila jen v zahraničí)?

Budu moc vděčná za rady a názory, díky!

Besos!

Reklama

Reklama

Reakce:

volfish
917 příspěvků 12.05.14 19:26

Kamarádka má pravdu, bude to hodně složitá věc.
Co se korzetu týče - pokud máte perfektní postavu a hlavně držení těla, asi nebude nezbytný.
Proužkovaná organza vám nepomůže - ty pruhy jsou nepravidelné, takže stejného efektu s ní nedocílíte.

Linie
1784 příspěvků 13.05.14 08:34

Šaty jsou ušitelné, již jsem podobné dělala.
V bílé barvě bych je asi na jiné akce než svatbu nebrala. Možná v jiné barvě - pak bych použila hedvábnou organzu a po obarvení by proužky zůstaly bílé na barevné půdě.
Korzet být nemusí, ale tělová podprsenka ano. Také podšívka!
Proužky opravdu musí být našívány jeden po druhém, jsou i různé šířky a našívány do tvaru a nepravidelně. Z metráže, i pokud byste ji sehnala, by to nevypadalo stejně /podobně. Na Pekle přece nebudeme propagovat a dělat kopie cizích návrhů.
Podobně řešených šatů je na internetu víc.

Příspěvek upraven 13.05.14 v 20:40

Go-lightly
3428 příspěvků 13.05.14 09:35

Do toho bych nešla, pokud bych neměla opravdu perfektní švadlenu. Běžná švadlí vám vytvoří něco zplihlého, beztvarého, prostě na způsob Číny.
@Linie Proužky vám bílé nezůstanou, chytnou -často nepředvídaný- slabší odstín. To by mohlo celé šaty zkazit.

Betty J.
2031 příspěvků 13.05.14 10:34

Ušitelné to zjevně je, ale pokud se Vám nepodaří najít švadlenu, jež prokazatelně vyrobila něco takového ve stejné kvalitě, a odpovídající materiál, který si necháte laserem nastříhat a začistit, pokuste se své sny přehodnotit.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama