Balení na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarunkaN
19 příspěvků 01.06.13 10:52
Balení na cesty

Ahojte,
Chtěla jsem poprosit o radu popřípadě vaše zkušenosti. Jedu na 3 měsíce na pracovní dovolenou do zahraničí, ale problém nastává s baletním - jeden kufr o váze 23kg +příruční 7kg. Více kufrů brát nechci. Podotýká že budu potřebovat širší spektrum oblečení. Co/jak si balíte vy? Na co nikdy nechcete/nesmíte zapomenout?

P. S.: zabalit si umím, spíš mi jde o vaše postřehy a vlastní zkušenosti…

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 01.06.13 10:57

@BarunkaN kam jedete, nebylo by výhodnější zabalit míň a nakoupit tam?

Zvykla jsem si na služební cesty vozit cestovní žehličku.

Příspěvek upraven 01.06.13 v 11:40

JanieB
72 příspěvků 01.06.13 11:10

Dřív jsem na takové stáže jezdila taky, rozdělila jsem si pomyslně oblečení na kategorie (do práce reprezentativní, do práce každodenní, na volný čas, do divadla apod.) a ke každému sloupečku jsem dala pár věcí, bez kterých jsem si to opravdu nedokázala představit. To jsem dala do kufru a doplnila dalšími nutnými věcmi. Podle volneho prostoru v kufru jsem to pak doplnila věcmi s prioritou II;-)

Dahllie
2222 příspěvků 01.06.13 11:14

Vždycky si sepíšu co budu potřebovat a na co nesmím zapomenout (a to nejen oblečení, ale i kosmetiku, elektroniku, léky…) A jedu podle toho seznamu. Následně kombinuju jednotlivé kousky tak, aby šly k sobě v několika variantách. Podle místa pobytu některé věci neberu. Třeba koupelnovou kosmetiku kupuju na místě.

moet.de.foret  01.06.13 13:43

Jedu takhle na rok, takže komplet stěhování. Ale beru si jen základní věci, spodní prádlo, základní botník (na léto asi sandálky, baleríny, kecky, lodičky) a nějaké šaty, sukně, základní trička a kalhoty. Zbytek tam plánuju nakoupit, protože si to můj šatník zaslouží a já taky.
Jinak doporučuju právě vzít si takové věci abyste měla svůj komfort a co nejvíc byla schopná kombinovat jednotlivé kousky. A hodně jednoduše :)

BarunkaN
19 příspěvků 01.06.13 16:18

Děkuji všem :-)

katkarinka
1255 příspěvků 07.06.13 19:43

A na oblečenie využívam tie vákuové vaky, ale tie pomôžu skôr s priestorom, sú pomerne ťažké.

Mademoiselle K.
34 příspěvků 07.06.13 20:23

Když si balím věci do kufru, nepokládám si je složené na sebe, ale každý kousek roluji do válečku, ušetří to spoustu místa (hlavně u kalhot). Oblečení pak není pomačkané ani vytahané.

katkarinka
1255 příspěvků 07.06.13 20:34

Inak ked nakupim veci az na mieste, tak potom vyvstava problem, ako ich zas dostat naspät :D

moet.de.foret  07.06.13 20:38

@katkarinka To osobně budu řešit za rok :D zatím si můžu těch věcí užívat takto.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit