Barevná sukně - s čím kombinovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dítě_z_Bullerbynu  17.05.12 14:59
Barevná sukně - s čím kombinovat?

Koupila jsem si tuto sukni:

http://www.apricotonline.co.uk/…i-Skirt.html

Musím upozornit, že fotografie nezachycuje barvy zrovna věrné - ve skutečnosti mají květy výraznou, zářivě oranžovou barvu.

Zatím mě nenapadla jiná kombinace než bílá halenka/tričko.

Máte nějaké návrhy?

Reakce:

Blair
359 příspěvků 17.05.12 15:02

@Dítě_z_Buller­bynu
Sukně je krásná, jen nebude se moc mačkat, když je z bavlny?
Já bych k ní klidně nosila i něco v tlumené zelené, nemuselo by to vypadat špatně.

Sibyla
2639 příspěvků 17.05.12 15:30

Černý top nic nezkazí. Nebo oranžový, ale to by chtělo přesnou barvu.

Katio
196 příspěvků 17.05.12 15:42

Jestli býváte hodně opálená, sneslo by to možná i různé odstíny oranžové (syté a asi spíše tmavší), určitě khaki, taková ta vojenská zelená. Hnědá v barbě spony? Řekla bych, že takové ty různé hnědo/zrzavo/pís­kové odstíny, kterých bylo loni všude plno by se hodily také. Záleží, jestli se hodí i k Vám (já jako bledule a zimní typ jsem si moc nevybrala).

monicka
565 příspěvků 17.05.12 16:20

Já bych k tomu klidně zkusila i něco výrazného - třeba modrou.

miki.mikouš  18.05.12 12:18

já bych použila lodičkový výstřih, 3/4 rukáv a barvu blížící se k barvě listů. mimochodem mám totiž tenhle střih triček moc ráda totiž :-D případně nechat lehce vyniknout tu předpokládám dřevěnou sponu v bílém, jen výraznou a jednoduchou dřevěnou bižuterií. a případně v chladnějších dnech skořicov-oranžový svetřík, jemný úplet. moc se mi líbí, já bych si s ní sakra poradila :-)

pixie
232 příspěvků 18.05.12 13:04

Já bych to viděla na zelenou, bílou nebo hnědou.

Sépia
334 příspěvků 18.05.12 23:41

Niektorú farbu zo vzoru sukne v inom odtieni, prípadne aj podobnom.Teda oranžovú alebo khaki zelenú, olivovú, či iný odtieň zltozelenej, ak ti pristane. Na sukni je prevaha oranžovej, skús aj žltú alebo červenú. Môžeš doplniť aj viac farieb, ale to už je náročnejšie na zladenie. Kakaovohnedá sa bude hodiť tiež.

MP Lisbeth
85 příspěvků 21.08.12 18:56

Já bych k tomu zkusila i třeba krémovou barvu a nebo doplnit bílý top výraznějším šperkem ladícím se sponou

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit