Barevná typologie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kapučíno
2 příspěvky 19.09.12 16:16
Barevná typologie v Brně

Zdravím všechny,
moc mě zaujaly stránky paní Beáty Oravcové (www. supervizaz. net) a mám obrovskou chuť k ní zajít, ale je to pro mě bohužel trochu daleko. Tak se ptám, jestli neznáte v Brně někoho stejně dobrého jako se jeví tato paní? Nechci jít k někomu bez doporučení - před pár lety jsem byla dvakrát na určení typu (tehdy jěště byly jen 4 typy - jaro/léto/pod­zim/zima), z toho jednou mě určili jako léto, jednou podzim. Tak bych ráda k někomu s dostatkem zkušeností. Děkuji za tipy.


  Reakce:
 
Sépia
335 příspěvků 19.09.12 22:15

Hlavne si pozrite niekoho kto robí rozšírenú farebnú typológiu, 12 typov. Ti čo robia len 4 dielnu majú často problém správne určiť typ, a tak ste raz leto ( studený) a raz podzim ( teplý)…;-) a je celkom možné že mòžete nosiť letné aj jesenné… A tiež je možné, že to tie u ktorých ste boli to poriadne neovládali…

 
Kapučíno
2 příspěvky 20.09.12 10:25

Zřejmě jsem tehdy natrefila na někoho, kdo to opravdu moc neovládal, protože léto a podzim jsou dost rozdílné typy - to by se mělo rozeznat snadno. Právě proto chci jít k někomu skutečně dobrému. A máte pravdu - ta rozřířená typologie - 12 typů je určitě lepší.

 
Eye
276 příspěvků 08.10.12 20:52

@Kapučíno myslím, že když se budete pravidelně pročítat Beatčiným blogem, najdete svůj typ snáze a zadarmo. tedy jestli Vám jde pouze o určení barevného typu. sama tápu v líčení, kombinování barev… ačkoliv ty správné barvy už znám (jsem typ tlumené léto, na hraně s tlumeným podzimem. tyhle dva typy splývají asi nejvíc.).

 Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit