Barevná typologie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapučíno
2 příspěvky 19.09.12 16:16
Barevná typologie v Brně

Zdravím všechny,
moc mě zaujaly stránky paní Beáty Oravcové (www. supervizaz. net) a mám obrovskou chuť k ní zajít, ale je to pro mě bohužel trochu daleko. Tak se ptám, jestli neznáte v Brně někoho stejně dobrého jako se jeví tato paní? Nechci jít k někomu bez doporučení - před pár lety jsem byla dvakrát na určení typu (tehdy jěště byly jen 4 typy - jaro/léto/pod­zim/zima), z toho jednou mě určili jako léto, jednou podzim. Tak bych ráda k někomu s dostatkem zkušeností. Děkuji za tipy.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sépia
337 příspěvků 19.09.12 22:15

Hlavne si pozrite niekoho kto robí rozšírenú farebnú typológiu, 12 typov. Ti čo robia len 4 dielnu majú často problém správne určiť typ, a tak ste raz leto ( studený) a raz podzim ( teplý)…;-) a je celkom možné že mòžete nosiť letné aj jesenné… A tiež je možné, že to tie u ktorých ste boli to poriadne neovládali…

Kapučíno
2 příspěvky 20.09.12 10:25

Zřejmě jsem tehdy natrefila na někoho, kdo to opravdu moc neovládal, protože léto a podzim jsou dost rozdílné typy - to by se mělo rozeznat snadno. Právě proto chci jít k někomu skutečně dobrému. A máte pravdu - ta rozřířená typologie - 12 typů je určitě lepší.

Eye
276 příspěvků 08.10.12 20:52

@Kapučíno myslím, že když se budete pravidelně pročítat Beatčiným blogem, najdete svůj typ snáze a zadarmo. tedy jestli Vám jde pouze o určení barevného typu. sama tápu v líčení, kombinování barev… ačkoliv ty správné barvy už znám (jsem typ tlumené léto, na hraně s tlumeným podzimem. tyhle dva typy splývají asi nejvíc.).

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama