Barevné kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saryvary
664 příspěvků 12.12.11 19:35

Kdo poradí, kde sehnat barevné kalhoty džínového střihu? Né plátěné, letní. Máte nějaké typy? Bohužel nemám tenká lýtka a nevlastním postavu velikosti S, tudíž slimky, kterými jsou obchody narvané, pro mě nepřipadají v úvahu.

Reakce:

zelitschko  13.12.11 13:09

takové jsem viděla červené dneska v Tescu

The sheep
30 příspěvků 13.12.11 15:12

já mám z timeoutu, byly ve slevě na 299 Kč

zelitschko  13.12.11 15:22

The sheep: já jsem v timeoutu kupovala dvoje barevné kalhoty, ve slevě za 299, tak před půl rokem, ale to byly pláťáky, myslím, ne?

pixie
232 příspěvků 13.12.11 23:28

Kupovala jsem někdy koncem října červené džíny v promodu.

Tippi
19 příspěvků 14.12.11 21:15

Před pár dny jsem viděla v Promodu jedny, buď sytě (červeno)růžové anebo středně hnědé. Mají džínový střih, jsou z nějakého kepru jemnějšího než klasický denim, střih mají spíš do zvonu.

fiesta
104 příspěvků 15.12.11 12:13
Tippi ha detto : Před pár dny jsem viděla v Promodu jedny, buď sytě (červeno)růžové anebo středně hnědé. Mají džínový střih, jsou z nějakého kepru jemnějšího než klasický denim, střih mají spíš do zvonu.
http://www.promod.eu/…0076653.html
sedia veľmi dobre ale sú skôr užšie v oblasti stehien.

vanilkaF
23 příspěvků 15.12.11 20:08

Kalhoty z Promodu jsou úžasné, mám červené a ode dneška i smaragdově zelené. Na slovanskou postavu se šíhlým pasem a velkým zadkem sedí skvěle. Taky to, že jsou dole trochu do zvonu, je k takové postavě velmi lichotivé.
Teď jenom vymyslet, k čemu ty smaragdové nosit…

saryvary
664 příspěvků 19.12.11 19:29

Díky za typy, příští týden projdu obchody. Určitě by se mi líbily ty smaragdově zelené. Snad se v Promodu do některých narvu. Líbí se mi i ty z odkazu fiesty. Nemám až zas takový problém se stehny, zkoušení kalhot obvykle vzdávám v půli lýtek, přes která většinu kalhot nenarvu :-( Stehna už jsou OK, ale jak se k nim dostat? :-DDD

Ani  18.01.12 18:41
Přiživím se na tomto vláknu, ať nemusím zakládat další…
Dlouho sním o hodně wide leg kalhotech. Adin článek mě opět navnadil, i ten nabízený obchod mi přijde použitelný. Jenže se bojím jedné věci - nehrozí, že budou volné (a navíc třeba barevné) úpletové kalhoty vypadat jako tepláky? Když ne hned, tak po pár vypráních?

Karin
3401 příspěvků 17.04.12 10:21

Já jsem viděla barevné kalhoty džínového střihu v obchodě TAKKO, měli celkem na výběr, cena kolem pětistovky (to už nevím), materiál patrně bavlna s elastanem, ale asi bůhvíjak festovní nebudou…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit