Barevne kalhoty z Pink

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP scully  23.01.12 15:39

Zdravim vsechny, co se vydali, nebo chystaji vydat na povanocni nakupy ve slevach - musim se totiz o neco podelit. Zaujala me moda barevnych kalhot dzinoveho strihu a tak jsem po nic hv obchodech koukala. Vybrala jsem si v Pink za vazne nizkou cenu (10 euro), zadne velke prekvapeni, co me ovsem prekvapilo velmi je fakt, ze kalhoty temer nemusim zkracovat! Normalne v jinych retezcovych obchodech musim ustrihnout dobrych 15-20 cm latky, tady jsem 5 poslednich cm jen zahnula do nohavice a je to OK. Pro prumerne a nadprumerne vysoke asi zadne terno, ale pro cloveka co se smiril s tim, ze cely zivot bude z kalhot strihat dvaceticentimetrove kusy je to parada.
Barevna skala je siroka, cena prizniva i pro studentku nebo nekoho (jako ja), kdo s barevnymi kalhotami chce zacit a potrebuje si je nejdriv ozkouset, nez eventualne investuje do drazsiho modelu (plus predpokladam, ze tahle moda vydrzi maximalne tohle jaro a leto, a tak si radsi koupim vic paru, ktere mi za rok nebude lito ustrihnout na sortky na plaz, nez jeden, ktery se bude valet nenosen ve skrini)
Upozornuji, ze neziji v CR a jak jsme se shodli, sortiment v pobockach po svete se muze lisit, kazdopadne malym postavam doporucuji zkusit stesti ;-)

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama