Barevne kalhoty z Pink

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP scully  23.01.12 15:39

Zdravim vsechny, co se vydali, nebo chystaji vydat na povanocni nakupy ve slevach - musim se totiz o neco podelit. Zaujala me moda barevnych kalhot dzinoveho strihu a tak jsem po nic hv obchodech koukala. Vybrala jsem si v Pink za vazne nizkou cenu (10 euro), zadne velke prekvapeni, co me ovsem prekvapilo velmi je fakt, ze kalhoty temer nemusim zkracovat! Normalne v jinych retezcovych obchodech musim ustrihnout dobrych 15-20 cm latky, tady jsem 5 poslednich cm jen zahnula do nohavice a je to OK. Pro prumerne a nadprumerne vysoke asi zadne terno, ale pro cloveka co se smiril s tim, ze cely zivot bude z kalhot strihat dvaceticentimetrove kusy je to parada.
Barevna skala je siroka, cena prizniva i pro studentku nebo nekoho (jako ja), kdo s barevnymi kalhotami chce zacit a potrebuje si je nejdriv ozkouset, nez eventualne investuje do drazsiho modelu (plus predpokladam, ze tahle moda vydrzi maximalne tohle jaro a leto, a tak si radsi koupim vic paru, ktere mi za rok nebude lito ustrihnout na sortky na plaz, nez jeden, ktery se bude valet nenosen ve skrini)
Upozornuji, ze neziji v CR a jak jsme se shodli, sortiment v pobockach po svete se muze lisit, kazdopadne malym postavam doporucuji zkusit stesti ;-)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit