Barevné kombinace: oblíbené i nenáviděné

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veselý Puntík
223 příspěvků 09.03.13 23:53
Barevné kombinace: oblíbené i nenáviděné

Zajímalo by mě, jaké barvy nejčastěji vzájemně kombinujete, a které kombinace se vám naopak vůbec nelíbí. Kombinujete i vzory se vzory, nebo se konzervativně držíte pravidla jeden vzor - zbytek jednobarevný? Můžete i připojit, jaké barvy se podle vás nejlépe vyjímají na určitých typech, co třeba obvykle sluší jižankám, romantickým blondýnkám nebo zrzkám, a v čem naopak vypadají nezdravě a nevýrazně. V kterých barvách nejraději vidíte muže (ženy) a své partner(k)y? Prostě si vyhrajte s barvami :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 23:55

@Veselý Puntík nemám moc ráda kombinaci červené a černé a taky žluté s modrou;-)

noemi
1547 příspěvků 10.03.13 00:00

Není to sice barevná kombinace, ale nikdy bych na sebe nevzala nic hnědého.

Dlhonožka
269 příspěvků 10.03.13 00:03

Nosievala som dost ciernu s cyklamenovou, ciernu a sytoruzovu, ciernu s cervenou…teraz milujem rozne - skor tlmene - odtiene fialovej, bordovu, staroruzovu, smotanovu.
Chcem skusit kombinovat rozne odtiene modrej, tesim sa na to (vyrazim na nakupy).
Paci sa mi kombinovat struktury latok.
Vzory nekombinujem, je malo toho co spolu vyzera dobre. Aj tu na Pekle vidno, ze kombinacia vzorov svedci malokomu, skor je to komicke.
Ked si dam vzorovane pancuchy, zbytok je jednofarebny, pancuchy su soliterom outfitu. Tiez pri jednofarebnych nepriehladnych pancuchach vyraznejsej farby mam maximalne dalsiu farbu ton v tone a zvysok cierny. Myslim ze oblecenie by nemalo svietit ako signalna vlajka a prebijat nositela.
Neznasam kombinaciu fialovej a zltej, pripadne fialovej a oranzovej, posobi to na mna dojmom teplakovej supravy co nosi nejaky bezdomovec :D
Nemala som rada pred cca 15 rokmi (?) tu modu bezovej od hlavy po paty a este aj kabelka a topanky. To ked som videla…ufff.

Příspěvek upraven 10.03.13 v 00:05

Dlhonožka
269 příspěvků 10.03.13 00:04
@noemi píše:
Není to sice barevná kombinace, ale nikdy bych na sebe nevzala nic hnědého.

pripajam sa, hneda nie!!! :D

stric
762 příspěvků 10.03.13 00:11

Nemám ráda vzory, to jednak. JInak moje nejoblíbenější kombinace je černá s černou ;) s šedou, občas s vínovou nebo starorůžovou, smetanovou. S bledě modrou už si připadám extrémně strakatá. A ano, teď zrovna nic takového nemám, ale obecně se mi docela líbí i kombinace černé s hnědou a tmavozelenou.
Vysloveně mi vadí žlutá s fialovou, taková ta hořčicová s čímkoliv, nemůžu ani vidět tu velbloudí, takže když se tu před časem tak zuřivě propagovaly ty velbloudí kabáty, musela jsem utéct, a obecně nemám ráda čisté nelomené odstíny červené, zelené, modré a té barbínovské růžové. To mi připadá strašlivě křiklavé.

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.03.13 00:19

Já teda nevím jaké jsem počasí nebo roční období a tak…ale mám pocit, že mi sluší právě zmiňované: hnědá ( :-) ), horčicová, taky tmavě modrá, tmavě červená, nedávno jsem zjistila, že i tyrkysová je ok, taky zelená. Já nevím. Mám tmavě hnědé vlasy, zelené oči a takovou tu olivovou pleť, něco jako Penelope Cruz :-) :-) Jsme holt k nerozeznání!
Nelíbí se mi fosforové věci (mám pocit, že teď potkávám hodně žen převlečených za zvýrazňovač), nemám ráda ani takové ty světlé odstíny béžové.

blacken
2320 příspěvků 10.03.13 00:28

V poslední době dost ulítávám na kombinacích odstínů zelené, petrolejové s modrou, fialovou a vínovou/fuchsiovou…
Momentálně hledám vhodné teal kalhoty, protože se mi opravdu líbí kombinace teal-modrá a ráda bych něco takového měla…
Jinak obecně jsem spíš vyznavač černé + všech ostatních zmíněných barev, případně šedé nebo rubínové…
Takže barevně kolísám mezi chladnou a tmavou zimou…
Nenosím hnědou - maximálně nějakou pudrovou béžovou… A obecně nemám moc ráda kombinace s bílou - hlavně červeno-bílou nebo modro-bílou (ale jakmile je to trikolora s minimem bílé, tak už mi to nevadí). Často se chodím dívat na What I wore - tam mě občas zaujme i kombinace vzorů, přestože osobně vzory moc nenosím.

Hyacinta
79 příspěvků 10.03.13 00:35

Ono to zní… pekelně, ale já kombinuji snad všechny barvy, záleží jen na konkrétních odstínech. Byla bych tady do rána, vypsat to. Mám ráda pestré vzory a barvy, a ty mezi sebou mixuji. Mám ráda ale i mírnou klasiku, kdy je výrazný jenom jeden barevný prvek. Namátkou přidávám pár zajímavých barevných/vzo­rovaných kombinací, co se mi líbí. Plus jednu celou černou, proože i to se mi někdy opravdu líbí.

Nikki123
101 příspěvků 10.03.13 02:15

@Hyacinta Prvních 5 fotek je skvělých, pak už je to bída. Další oblečení je buď překombinované nebo nevýrazné.

modny guru
280 příspěvků 10.03.13 08:00

Musim nesuhlasit. Tych prvych pat veci sa mi sice tiez paci, a ano, rozhodne by som si ich obliekla. Ostatne veci sa mi pacia dokonca viac, napriklad tie 2 blondynky, vzdy som si tak predstavovala parizanky:) A je pravda, ze siva blondynkam pristane, takisto ako svetlo modra, svetlo zelena, pudrovo ruzova(ktoru vsak velmi nemusim), levandulova, melonova, namornicka modra.
Rysavky vyzeraju uzasne v zelenej, fialovej, lososovej. Brunetky vyzeraju dobre v cervenej, ciernej, ruzovej…v podstate to velmi zavisi od farebneho typu, pri tmavych vlasoch a svetlej pokozke si mozete vyberat aj z kontrastnych a ziarivych farieb.

baltik
1704 příspěvků 10.03.13 08:38

Jednu dobu se mi strasne libila ta kombinace cokoladove s tyrkysovou a bezovou, i kdyz mozna vice na dekorace dome nez na obleceni, dokonce jsem premlouvala mamu, at si udelaji v takove kombinace fasadu panelaku pri zateplovani :)
ve svem kombinovani jsem dost pri zdi, vice vzoru jedine ve stejnych barvach (jako treba modrobily prouzek s modrobilym puntikem) a vyrazne barvy spise jen s cernou, sedou, bilou
z dasich barevnych kombinaci se mi libi seda s vanilkovou, seda s baby ruzovou, petrolojova s fialovou, fialova se zelenou barvy jehlici

eless
1059 příspěvků 10.03.13 09:03

Nepodstatny prispevok

Příspěvek upraven 25.08.13 v 08:13

system_error
815 příspěvků 10.03.13 09:31

Já mám ráda výrazné barvy, klidně se oblíknu i za zvýrazňovač :-) A taky je ráda kombinuju, provozovala jsem colorblocking ještě dřív než jsem věděla co to je.
Naštěstí mě výrazné barvy sluší, jen jsem se jednu dobu musela trochu krotit při oblíkání do práce.
Barvy, které nemusím jsou jakékoliv od béžové přes oranžovou, až po světle i tmavě hnědou.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 10.03.13 10:13

Nemám ráda khaki a jasně oranžovou, jinak se nevyhýbám ničemu. Jsem zimní typ, ale při vybírání barev nad tím nepřemýšlím, kupuju, co se mi líbí a řídím se spíš střihem než barvou. Vzory mám ráda, nejradši puntíky a kytičky. Káro mě nebere. Vzory nekombinuji, nemám odvahu a ani se mi to příliš nelíbí. Moje oblíbené kombinace jsou barvy trikolory-červená, modrá, bílá, poslední dobou mě baví královská modř s hořčicově žlutou. Barvy si užívám, ale jít jednou za čas jen v černých šatech a černých botách se mi také líbí.

Carmiena
23 příspěvků 10.03.13 10:15

Nemám ráda kombinaci červené a černé a taky nikdy žádné puntíky. Naopak mám ráda hnědou barvu v kombinaci s bílou a především odstín capuccino je kombinovatelný s pastelovými barvami.

Robena
1257 příspěvků 10.03.13 10:19

Nemam rada cervenou a cernou, jak se zminovala @Veselý Puntík. A taky nenosim ve volnem case cernou - bilou, je to pro me „pracovni“ kombinace.

Veselý Puntík
223 příspěvků 10.03.13 10:43

@Robena Malý omyl, o tom jsem se nezmiňovala já, nýbrž Mylady.

KlaudieS
1640 příspěvků 10.03.13 12:08

Miluju barvy!!! Kombinaci vzorů už moc nemusím - snad nikdy jsem neviděla kombinaci proužků a puntíků, co by se mi opravdu moc líbila, vždycky se to rve. Ovšem co se týče barev, tak to se vyžívám ve všem. Miluju třeba kombinaci svého mentolového trička se zářivě růžovou sukní či kraťasy. Už dva roky nosím v hlavě vzpomínku na tuhle kolekci Gucci:

A sháním zlatý pásek :D.

Audrey.Piper
412 příspěvků 10.03.13 12:21
vzory

Mně se docela líbí některé kombinace vzorů. Například květinový s pruhy. Pak se mi také líbí kombinace černé s černou :D Colorblocking se mi sice líbí, ale sama bych se v tom necítila.

Morže
1091 příspěvků 10.03.13 13:51

Nemusím moc fialovou. vybledlé barvy a modrou. Obecně mám ráda výrazné barvy teplých odstínů, ale nejsem si jistá, zda-li mi sluší či nikoliv. Oblékám se podle nálady. Někdy bych si na sebe vzala všechny barvy světa a jindy se obleču komplet do hnědé nebo do černé a někdy zase jedu do černobílé. Jo a bílou taky moc nemusím, protože je na ní rychle vidět špína, vyprání a málokdy zůstává nafurt sněhově bílé :)

Mylady2
12409 příspěvků 10.03.13 13:54

@KlaudieS tahle stará kolekce GUCCI je fakt super! Hned bych něco brala:-)

antees
731 příspěvků 10.03.13 15:03
oranžová a zelená

Mně se teda vůbec nelíbí kombinace oranžové a zelené. A to hlavně teď na jaře před Velikonocema, kdy každý krám a každá domácnost je vyzdobena těmito barvami. Připomíná mi to toto:

Příspěvek upraven 10.03.13 v 15:07

Karoleenah
2322 příspěvků 10.03.13 15:06

Já ráda kombinuju víc barev dohromady, ale nesnáším, když se tím kombinováním náhodou dopracuju k přesným odstínům nějaké státní vlajky, to pak letí dolů všechno. :D A vlastně i loga firem mi vadí, takže kombinaci modré a žluté se vyhýbám obloukem, připadám si jak zaměstnankyně IKEA. To samé základní červená a žlutá, jasnej McDonald.
Nedávno jsem v rámci jedné školní práce generovala pár barevnic a našla jsem zalíbení v této:

Hodně teď nosím takový tmavozelený kabátek a k němu střídám jednu vínovou a dvě různě fialové šály, což se mi zdá jako celkem hezká (i když už docela okoukaná) kombinace, ještě bych chtěla zkusit, jak by ta zelená vypadala s nějakým teplým odstínem žluté.
Jo a kdysi jsem strašně nesnášela kombinaci červené a růžové… ale už mě to asi pomalu přešlo. Na rozdíl od kombinace červené a černé, připadá mi, že i přes „agresivitu“ té kombinace ji nosí kde kdo, ale málokdy to vypadá dobře.

antees
731 příspěvků 10.03.13 15:08

Pardon, nejde mi smazat to jedno logo :(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit