Barevné tkaničky do bot

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 06.09.12 13:40
Barevné tkaničky do bot

Před časem tu o nich byla debata - pokud někdo sháníte, zahlédla jsem pestrou paletu v obchodu na rohu Petrského náměstí a Zlatnické v Praze 1 - kousek od Náměstí republiky.

Reklama

Reklama

Reakce:

idp
134 příspěvků 06.09.12 17:54

Super, děkuji, sháním. Orientačně za kolik? Potřeboval bych normální kulaté do pánských bot…

Zajdu si tam :-)

idp
134 příspěvků 06.09.12 23:24

A když jsme u toho

1. jak byste barevné tkaničky do pánských bot kombinovali? Barvu pouze do tkaniček ke klasickým pánským barvám (černé, hnědé, šedé, béžové…) nebo přidat stejnou barvu i jinde (třeba stejnou barvu košile, ponožek, šály…).
  1. Jakou barvu tkaniček k jaké barvě bot?

Co si lze dovolit, abych nebyl mimo? Budu rád za názory.

Přikládám pár obrázků.

corleone  06.09.12 23:28

@idp Já Vám nevím. Barevné tkaničky jsou jistě dobrý nápad, ale v poslední době mi to přijde, že je kolem toho až příliš velký hype, takže je to teď vidět na každém rohu a z něčeho mimo hlavní proud se stala velká móda. Už mě to trochu štve.

idp
134 příspěvků 06.09.12 23:37

@corleone Pravda, minimálně zčásti souhlasím.

Na druhou stranu: Nevím po jakých ulicích chodíte vy, ale já to na skutečných lidech v ulicích snad ještě neviděl. Takže buď jsou barevné tkaničky zcela mimo nebo jsou Češi (především muži) v tomto směru hodně pozadu… Kde je pravda?

corleone  06.09.12 23:45

@idp V Praze to vídám celkem často. V zahraničí úplně běžně.

idp
134 příspěvků 07.09.12 00:08

@corleone Asi se v Praze blbě dívám :-) Mně to jako doplněk přijde pořád neotřelé a když to není nakombinováno s více odlišnými barvami v outfitu, tak i estetické… No, zamyslím se.

Sibyla
2639 příspěvků 07.09.12 00:19

Cenu netuším, ale zaujaly mě. Taky v nich vidím nápaditý doplněk, který může outfit úplně proměnit. K černým, šedým botám jakékoliv živé barvy - a k tomu ještě jeden stejný akcent - pásek, kravatu, podšívku, pásek k hodinkám - ne moc, ale aby to korespondovalo.

MUDr.Lant
389 příspěvků 10.09.12 09:28

Barevné tkaničky jsou také k sehnání v Panské pasáži, cena je myslím lehce přes 100 Kč.

waw
336 příspěvků 15.11.12 12:02

Sháním ploché, tlustší a hlavně krátké (2 dírky) barevné tkaničky. Nemáte někdo tip, kam se podívat? Brno nebo eshopy.

Jirkátor
1534 příspěvků 16.11.12 14:09

Opravdu se Vám to líbí? Pro 13-ti leté děti snad, ale já bych do toho nešel. Lakovky s červenými tkaničkami, Bože můj…

seznam.mih  16.11.12 18:31

Mě by se to líbilo. Po městě potkávám barevné tkaničky - ovšem na botách typu různých kecek, velkých bot a tak. A taky na mladých puberťácích chodící v bundě od Snowbitche a džínách. Takovéhle barevné tkaničky si dokážu představit třeba u pana @pracj3am momentálně podle fotek z vlákna Zhodnocení saka

pracj3am
22 příspěvků 21.11.12 16:17

@seznam.mih Ano, barevné tkaničky nosím, přijde mi to jako takové hravé zpestření. Nosím například červené tkaničky u tmavě modrých semišových bot a modré u hnědých.

Adammm
56 příspěvků 21.11.12 17:53

@pracj3am
Souhlasím, barevné tkaničky jsou příjemným zpestřením, osobně se mi libí ke „slimkám“ což jako člověk hubené vysoké postavy preferuji…

Emuše
6 příspěvků 17.11.13 15:37
Upgrade tkaniček :D

Také na barevných tkaničkách celkem „ujíždím“. Nicméně v poslední době mě spíš překvapil jiný vynález (nedovedla jsem si moc představit, že by se tkaničky daly ještě nějak upgradovat :D ) a to voňavé tkaničky do bot :D Nevím přesně, jak se stránky prodejce nazývají, nicméně, když do vyhledávače zadáte voňavé tkaničky, najdete to, protože myslím, že je to jediný eshop s tímhle sortimentem :D Představa, že mi boty voní po pizze mě moc neláká, na druhou stranu si říkám, že u těch různých ovocných aromat by se dalo s tkaničkami experimentovat a v létě je používat třeba jako doplněk do vlasů, kolem pasu apod. No, jsem zvědavá, co nás ještě čeká :D

Betty J.
2031 příspěvků 17.11.13 16:02

@Emuše: to je pěkně nefér k pejskům, kteří v dobré víře, že jde o slaninu, pozřou aromatizovanou tkaničku bez jakékoli výživové hodnoty.

Sluníčko85
1 příspěvek 18.11.13 13:11

Tak tkaničky by byly, teď ještě nějaké pěkné boty, do kterých je navléknu.. :D

monulex
18 příspěvků 27.11.13 10:19

@Betty J. Nevím teda jak u tkaniček s vůni slaniny, ale ta ovocné tolik nevoní. Neteř to chtěla na svátek, protože to mají holky ze třídy a ona to chce samozřejmě taky :), tak to celá rodina poctivě očuchala a ta vůně není tak výrazná. Pejsci by to snad nemuseli chtít sežrat. I když mám známého, který má labradora a ten sežral i igelitovou tesco tašku..Co se týče diskuze, tak za mě barevné tkaničky určitě ano…dokáže to botu pěkně oživit.

Emuše
6 příspěvků 08.12.13 22:16

Betty J.: Tak pejsky je samozřejmě dobré držet od tkaniček dál, protože by to pro ně mohlo být zklamání :D Na druhou stranu když si vzpomenu na svojí fenku, která jako štěně žrala cokoli od kabelů přes oblečení až po nábytek, tak si myslím, že těm našim pejsánkům je v podstatě úplně jedno, jestli to voní, protože jsou prostě schopní rozžvýkat cokoli :D

vtr
8 příspěvků 09.03.15 12:09

Barevné tkaničky za mě určitě ano. Jen to bohužel poutá pozornost k botám a jejich stavu :o) Takže jedině čisté boty..

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama