Barevné tkaničky do bot

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 06.09.12 13:40
Barevné tkaničky do bot

Před časem tu o nich byla debata - pokud někdo sháníte, zahlédla jsem pestrou paletu v obchodu na rohu Petrského náměstí a Zlatnické v Praze 1 - kousek od Náměstí republiky.

Reakce:

idp
134 příspěvků 06.09.12 17:54

Super, děkuji, sháním. Orientačně za kolik? Potřeboval bych normální kulaté do pánských bot…

Zajdu si tam :-)

idp
134 příspěvků 06.09.12 23:24

A když jsme u toho

1. jak byste barevné tkaničky do pánských bot kombinovali? Barvu pouze do tkaniček ke klasickým pánským barvám (černé, hnědé, šedé, béžové…) nebo přidat stejnou barvu i jinde (třeba stejnou barvu košile, ponožek, šály…).
  1. Jakou barvu tkaniček k jaké barvě bot?

Co si lze dovolit, abych nebyl mimo? Budu rád za názory.

Přikládám pár obrázků.

corleone  06.09.12 23:28

@idp Já Vám nevím. Barevné tkaničky jsou jistě dobrý nápad, ale v poslední době mi to přijde, že je kolem toho až příliš velký hype, takže je to teď vidět na každém rohu a z něčeho mimo hlavní proud se stala velká móda. Už mě to trochu štve.

idp
134 příspěvků 06.09.12 23:37

@corleone Pravda, minimálně zčásti souhlasím.

Na druhou stranu: Nevím po jakých ulicích chodíte vy, ale já to na skutečných lidech v ulicích snad ještě neviděl. Takže buď jsou barevné tkaničky zcela mimo nebo jsou Češi (především muži) v tomto směru hodně pozadu… Kde je pravda?

corleone  06.09.12 23:45

@idp V Praze to vídám celkem často. V zahraničí úplně běžně.

idp
134 příspěvků 07.09.12 00:08

@corleone Asi se v Praze blbě dívám :-) Mně to jako doplněk přijde pořád neotřelé a když to není nakombinováno s více odlišnými barvami v outfitu, tak i estetické… No, zamyslím se.

Sibyla
2639 příspěvků 07.09.12 00:19

Cenu netuším, ale zaujaly mě. Taky v nich vidím nápaditý doplněk, který může outfit úplně proměnit. K černým, šedým botám jakékoliv živé barvy - a k tomu ještě jeden stejný akcent - pásek, kravatu, podšívku, pásek k hodinkám - ne moc, ale aby to korespondovalo.

MUDr.Lant
389 příspěvků 10.09.12 09:28

Barevné tkaničky jsou také k sehnání v Panské pasáži, cena je myslím lehce přes 100 Kč.

waw
336 příspěvků 15.11.12 12:02

Sháním ploché, tlustší a hlavně krátké (2 dírky) barevné tkaničky. Nemáte někdo tip, kam se podívat? Brno nebo eshopy.

Jirkátor
1515 příspěvků 16.11.12 14:09

Opravdu se Vám to líbí? Pro 13-ti leté děti snad, ale já bych do toho nešel. Lakovky s červenými tkaničkami, Bože můj…

seznam.mih  16.11.12 18:31

Mě by se to líbilo. Po městě potkávám barevné tkaničky - ovšem na botách typu různých kecek, velkých bot a tak. A taky na mladých puberťácích chodící v bundě od Snowbitche a džínách. Takovéhle barevné tkaničky si dokážu představit třeba u pana @pracj3am momentálně podle fotek z vlákna Zhodnocení saka

pracj3am
22 příspěvků 21.11.12 16:17

@seznam.mih Ano, barevné tkaničky nosím, přijde mi to jako takové hravé zpestření. Nosím například červené tkaničky u tmavě modrých semišových bot a modré u hnědých.

Adammm
56 příspěvků 21.11.12 17:53

@pracj3am
Souhlasím, barevné tkaničky jsou příjemným zpestřením, osobně se mi libí ke „slimkám“ což jako člověk hubené vysoké postavy preferuji…

Emuše
6 příspěvků 17.11.13 15:37
Upgrade tkaniček :D

Také na barevných tkaničkách celkem „ujíždím“. Nicméně v poslední době mě spíš překvapil jiný vynález (nedovedla jsem si moc představit, že by se tkaničky daly ještě nějak upgradovat :D ) a to voňavé tkaničky do bot :D Nevím přesně, jak se stránky prodejce nazývají, nicméně, když do vyhledávače zadáte voňavé tkaničky, najdete to, protože myslím, že je to jediný eshop s tímhle sortimentem :D Představa, že mi boty voní po pizze mě moc neláká, na druhou stranu si říkám, že u těch různých ovocných aromat by se dalo s tkaničkami experimentovat a v létě je používat třeba jako doplněk do vlasů, kolem pasu apod. No, jsem zvědavá, co nás ještě čeká :D

Betty J.
2031 příspěvků 17.11.13 16:02

@Emuše: to je pěkně nefér k pejskům, kteří v dobré víře, že jde o slaninu, pozřou aromatizovanou tkaničku bez jakékoli výživové hodnoty.

Sluníčko85
1 příspěvek 18.11.13 13:11

Tak tkaničky by byly, teď ještě nějaké pěkné boty, do kterých je navléknu.. :D

monulex
18 příspěvků 27.11.13 10:19

@Betty J. Nevím teda jak u tkaniček s vůni slaniny, ale ta ovocné tolik nevoní. Neteř to chtěla na svátek, protože to mají holky ze třídy a ona to chce samozřejmě taky :), tak to celá rodina poctivě očuchala a ta vůně není tak výrazná. Pejsci by to snad nemuseli chtít sežrat. I když mám známého, který má labradora a ten sežral i igelitovou tesco tašku..Co se týče diskuze, tak za mě barevné tkaničky určitě ano…dokáže to botu pěkně oživit.

Emuše
6 příspěvků 08.12.13 22:16

Betty J.: Tak pejsky je samozřejmě dobré držet od tkaniček dál, protože by to pro ně mohlo být zklamání :D Na druhou stranu když si vzpomenu na svojí fenku, která jako štěně žrala cokoli od kabelů přes oblečení až po nábytek, tak si myslím, že těm našim pejsánkům je v podstatě úplně jedno, jestli to voní, protože jsou prostě schopní rozžvýkat cokoli :D

vtr
8 příspěvků 09.03.15 12:09

Barevné tkaničky za mě určitě ano. Jen to bohužel poutá pozornost k botám a jejich stavu :o) Takže jedině čisté boty..

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit