Barevný balzám na rty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oveeec
1368 příspěvků 24.02.14 21:16
Barevný balzám na rty

Ahoj pekelnice,
nemáte některá tip na pomádu na rty, která hodně barví? Rtěnka se za chvíli setře a člověk nemůže každou chvilku vytahovat zrcátko a upravovat se, nebo jsou prostě okamžiky, kdy je rtěnka už zu moc, ale člověk přesto nechce vypadat chudokrevně. Potřebovala bych něco, co dodá barvu, ale čím se člověk může napatlat naslepo. Dobrý je Labello třešňový, ale kdyby měl někdo lepší nápad, ideálně něco netestovanýho a taky nic z Avonu a Oriflame a takových těch obchodů, kde musí člověk nejdřív absolvovat kafíčko s poradkyní…:)
Děkuju!

Ještě dodatek - doufám, že už to tu někde není a nezakládám to zbytečně, na druhou stranu procházet dvacet stránek v Kosmetice se mi nechce.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

skuran
44 příspěvků 24.02.14 22:25

Z me zkusenosti Labello asi vazne barvi z jelenich loju nejvic, ale byla jsem v tomhle ohledu spokojena i s Niveou a Astrid, ktere na rozdil od Labella nevysusuji rty. Ale myslim, ze to mate dole driv nez rtenku - mne tedy rtenka rozhodne vydrzi dele, navic si ji jde dat skutecne jen malicko „pro zdravou barvu“.

kayav  24.02.14 22:31

Ja bych spis doporucila hydratacni rtenku od Dermacolu. kupuju ji pravidelne a je to pro me prijemnejsi, nez nejaky labello. no a kdyz nepouzijete zrovna rudou tak by to mohlo jit i bez zrcatka :-)

Karja
4767 příspěvků 24.02.14 22:31

Já mám bohužel tónovaný balzám z toho Oriflame. Dostala jsem ho k Vánocům a je kupodivu dobrý, lepší než Labello, ten byl takový mastný a také než od Nivea, ten měl nevyhovující konzistenci.
To jsem Vám moc nepomohla co?:-D

kimnie
411 příspěvků 24.02.14 22:48

A co nějaký chubby stick? Ty na obrázku jsou od Clinique, ale jinak to teď má v nabídce spousta značek. 

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 24.02.14 22:56

Já mám skořicový Hurraw, je naprosto úžasný, ale barví o něco míň, než višňové Labello. Ale višňový mají také, s tím zkušenost nemám, ale tuším, že bude též úžasný.

Oveeec
1368 příspěvků 24.02.14 23:18

Děkuju všem za tipy! Výsledek? Chci to všechno! :D

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.14 07:31

Tak na tohle jsem přímo odborník :-D Miluju tónované balzámy na rty, pořád sháním nové a nové, protože mívám často suché rty a líbí se mi ten pocit, že nějaký přípravek moje rty vyživuje a zároveň obarvuje. Necítím se moc ve výrazných barvách, tak mi tyhle jemnější vyhovují. Vyhledala jsem 5 nej balzámů podle mě (a zároveň cenově přijatelných). Blistex si hodlám teprve koupit, ten tónovací neznám, ale ostatní jsou skvělí na popraskané a bolavé rty nebo koutky. Miss Sporty s mateří kašičkou je asi nejlevnější, je velice příjemný a voňavý. Yves Rocher malinový je zázrak! Barví rty opravdu vydatně, vypadá opravdu, jak kdybyste jedla maliny. Korres je v kelímku, nanáší se prsty, ale dobře barví, vypadá jako rtěnka a je určen právě pro suché, popraskané rty, zakryje šupinky a případné nedokonalosti. No a lip butter od Astoru má být spojení rtěnky, balzámu a lesku, taky super.

mitford sister
522 příspěvků 25.02.14 07:45

Doporučuji ten Blistex - barva je narozdíl od jiných, co jsem měla možnost zkusit, taková jednolitá, matnější a trochu jinak tónovaná - je decentnější (ve srovnání s těmi různými višněmi, jahodami apod.), taková nude-oranžovo-růžová a přitom dostatečně sytá.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.14 08:12

@mitford sister Díky, v DM drogerii je na něj teď sleva (s kupónem 25 %),tak si pro něj půjdu.

Jordaan
5580 příspěvků 25.02.14 08:13

Momentalne pouzivam Korres, prijde mi velice dobry

kayav  25.02.14 08:23

@ještěřička mne ten blistex vubec nevyhovuje, zda se mi ze naopak vysusuje rty a navic ma takovou trochu neprijemnou konzistenci, je dost tuhy a ma v sobe nejake mini trpytky, ktere jsou trochu skrabave.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.02.14 08:26

@ještěřička Mně blistex taky vůbec nevyhovuje, vysušuje, je hrozně hutný a barva dost výrazná divná cihlová.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.14 08:27

Aha, aha…no tak teď babo raď, každému vyhovuje něco jiného, musela bych si ho asi vyzkoušet.

Eisha
86 příspěvků 25.02.14 09:55

Barevné balzámy jsou i moje oblíbené. Stejně jako @ještěřička vždycky zkouším nové výrobky. Tímto díky za tip na Blistex a Yves Rocher.

Také používám třešňové Labello, dle mého barví obstojně.

Dále mám Burt´s Bees balzám. Ten barví jen lehce, ale jinak je velmi příjemný. Viz http://www.burtsbees.com/…ault,pd.html?…

A nově jsem si pořídila tónovaný Carmex (Moisture Plus Sheer Berry) a jsem z něj nadšená. Akorát jsem si musela zvyknout na takovou mentolovou příchuť (nebo jak bych to popsala..). Ale ten barví parádně. Viz http://mycarmex.com/intl/uk

DanielaS
4603 příspěvků 25.02.14 10:02

Dostala jsem vzorek Clinique Almost lipstick a je fajn.

Zebra33
2038 příspěvků 25.02.14 10:14

Mam vyse postovane lip butter od Astoru jiz ve dvou barvach a podle me se Astoru velmi povedly. Varianta bez trpytek je pro me pocitove prijemnejsi, fakt jak balzam. Ten vyse zminovany Blistex jsem snad dokonce i vyhodila. Barva mi prisla divna a konzistence taky a navic celkem vysusoval. Labello tresnove zrovna nemusim, ale mela jsem takove ruzove Guava (ehm…guavove…?) a ted mam ruzove melounove a jsou obe super.

Zebra33
2038 příspěvků 25.02.14 10:16

@Eisha - muzu se zeptat, kde jste sehnala ten tonovany Carmex? V nemecku jsem zatim videla jenom ten originalni. A vim, co myslite tou zvlastni mentolovou prichuti, mne to trochu pripomina nemocnici :D. Ale kdyz si zvyknete, je Carmex podle me jeden z nejlepsich balzamu na trhu.

Eisha
86 příspěvků 25.02.14 10:41

@Zebra33 Tak já v ČR neviděla ani ten originální :) Kupovala jsem ho na Asosu spolu s dalším zbožím. Taky je fajn, že má SPF 15.

http://www.asos.com/…product.aspx?…

Karin
3401 příspěvků 25.02.14 11:04

Já mám nejraději rtěnku-balzám Maybelline Pop Sticks, je průhledná a pěkně barví, můžu si podle potřeby přetáhnout rty a nemusím mít obavy, že to přeženu. A je k dostání v každé drogerii.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.14 14:51

Dneska jsem objevila asi nejlevnější - Astrid višňový za 24,90 a taky není špatný.

MP Janka
373 příspěvků 25.02.14 15:00

Astrid višňový, řekla bych, že na rozdíl od labella není tak lesklý a zdá se mi, že i déle vydrží, je to taková sytější barva.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.14 15:33

Já používám Love Lips od Dermacolu, barví docela dost a na rozdíl od většiny rtěnek co mám se stírá během dne rovnoměrně, neutíká do krajů, takže pak člověk ani nevypadá jako blázen s rudou konturou na puse. :) Moc mi vyhovuje hlavně konzistenčně, je krémovitější než Labello a podobné balzámy, které na mě bývají moc tuhé a v zimě je v jejich tónované verzi nemůžu moc používat, protože mi zalízají do šupinek na rtech. Mám ten v zeleném a modrém obalu:

Pop Sticks od Maybelline je taky fajn, ale pro mě je to spíš takový tuhý lesk na rty, kterým přetírám třeba fixu na rty, chybí mi tam ten hydratačně-zvláčňující efekt balzámu.

AuroraBorealis
948 příspěvků 25.02.14 16:28

Minule som si pozerala tie od Astor, vyzerajú tak „šťavnato“ :) asi si nejaký kúpim :)
@Karoleenah neviem či šupinky na perách myslíte ako vysušenú kožu, ale v zime som s tým bojovala stále a nič farebné som si nevedela pekne rovnomerne naniesť na pery. minule som si kúpila obyčajnú vazelínu v krabičke, tú si dávam každý večer pred spaním na pery a aj ráno ak nezabudnem. potom cez deň už používam hocijaký balzam, lesk, rúž.. z tej vazelíny som za dva dni mala pery jemné bez jedinej šupiny či praskliny - a to keď som si ju naniesla prvýkrát, tak som mala celé pery suché a aj krvavú prasklinu na dolnej pere - napriek tomu, že som neustále používala nejaké balzamy..

Oveeec
1368 příspěvků 25.02.14 18:53

To je pravda, vazelína je super, akorát mě jednak trošku znepokojuje ten ropnej původ a druhak - nebarví :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit