Barevný trenčkot, po kolena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EsperanceM
386 příspěvků 15.03.13 11:22
barevný trenčkot, po kolena

Ahoj,
nevíte kde sehnat kvalitní barevný trenčkot na jaro? Může být i s tiskem. Chtěla bych delší - délka nad kolena a víc. Z lehkéhomateriálu, ideálně, aby byl širší.
Sháním jej už dva roky, momentálně se mi jeden jakž-takž líbil v Desigual, ale nesedí mi - 36 je mi malá přes prsa a 38 velká v ramenou.
Hezký s puntíky nebo kotvičkami (kombinace tmavě modrá/béžová) mají i v Pietru Fillipi, ale stále bych si představovala něco živějšího…

Hezký den!
M.

Reakce:

Lenka M.  15.03.13 12:39

Ja som pekné trenčkoty videla v Marksovi-bolo to teda už minulý rok a tento rok som sa na to nijak nesústredila..Je fakt, že s polačou neboli-viem určite len o bodkách a inak tam mali asi 4 výrazné farby-cyklaménovú, žltú, modrú tuším..Asi to nebude uplne to čo by ste chcela, ale možno sa tento rok ešte trochu odviazali :)

Pirek
6778 příspěvků 15.03.13 12:51

@EsperanceM
V PaFu (hehe, to je hezká zratka, musím se pochválit) mají i růžový - jahůdkový, a pak ještě jeden jakoby neonoranžový, ale ne tak křiklavý.

slothice
1 příspěvek 15.03.13 12:53

Barevne trenckoty mivaji v Orsay, ale kvalita strihu a latky je trochu horsi. Jinak souhlasim s Marks&Spencer.

Triiss
22 příspěvků 18.03.13 15:19

Teď jsou barevné - bez potisku v Orsaay..

scarlete
404 příspěvků 18.03.13 15:27

V MS letos mají a je to taková ta úprava proti dešti, ale bude to PES. nicméně vypadají dobře, budou i kvalitně zpracované.
zářivá růžová - odstín spíš trochu do lososova, a zelená nebo modrozelená (to už si nepamatuju, koukala jsem na růžový)

Murray
159 příspěvků 18.03.13 15:32

@EsperanceM Hezké jemné barvy mají v Peek & Clopp,,, tedy viděla jsem v Brně. Sv. žlutá, jemná zelená, modrá, meruňková a myslím, že mají i sytější odstíny. Cena cca okolo 3.000 Kč (možná 3.500, nevím jistě).

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.03.13 20:47

Já jsem si zkoušela trenčkoty v Orsay a cítila jsem se v tom dost divně, jako bych si oblékala plastový pytel…což mi přišlo dost neadekvátní k té ceně, stály všechny kolem 1200 kč.

Kiririn
94 příspěvků 18.03.13 22:47

http://www.stradivarius.com/…rench%2Bcoat - ale bude podle mě dosti nekvalitní, jinak na živo vypadal trošku více do růžova

malakaja
349 příspěvků 18.03.13 23:13

Ja sehnala puntikaty na Aukru od senseries. Nevim, treba je bude mit i letos.

malakaja
349 příspěvků 18.03.13 23:19

http://www.votocvohoz.cz/…dzimni-kabat ten je tak mily, az jsem sama v pokuseni
 http://www.votocvohoz.cz/…l-38-pc-3450

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit