Barevný zimní kabát v Praze

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 11:06
Barevný zimní kabát v Praze

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Už dlouho si chci pořídit nějáký teplý barevný kabát, nejlépe zelený. Prošla jsem už spoustu pražských obchodů, ale nabídka mi přijde dost strašlivá-samé černé a šedé kabáty, a když už tedy nějáký barevný, tak buď nechutně růžový, nebo červený. Vím, že sehnat zelený kabát asi nebude nic jednoduchého, a tak bych brala i modrý, žlutý…
Nevíte tedy o nějákem obchodě v Praze, kde by se dal koupit kabát podle mých představ?
Moc děkuji za jakékoliv rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

ionicera
4761 příspěvků 05.01.13 11:10

Viděla jsem je v suterénu Van Graaf a dcera má tmavěmodrý z Gantu a myslím, že měli i jiné barvy.Ale nejsem si jistá.

ReziHof  05.01.13 13:02

V Reserved mají za rozumnou cenu krásný zeleno-žlutý kabát.
http://www.reserved.com/…oats/T0339_2
Na fotce vypadá trochu divně, ve skutečnosti je z velice příjemného materiálu a vypadá úžasně.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 13:53

Já bych si spíš představovala něco takového, ale nikde jsem nic podobného v přijatelných barvách neviděla.

ionicera
4761 příspěvků 05.01.13 14:51

@Filomenka Tak to je Promod, jeden máme doma, ale je to spíš takový hadřík, tak na 10 stupňů a výš. Rozhodně nezahřeje.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 14:55

@ionicera Vím o tom. Šlo spiš o střih… Bohužel promod už ani takové v nabídce nemá.

Karja
4795 příspěvků 05.01.13 17:35

Já jsem krásně zelený viděla tento týden v Orsay. Byla to snad nová kolekce. Ale nepřipadal mi moc do zimy a co se týče materiálu také nevypadal nejlépe.

Andy.X
43 příspěvků 05.01.13 18:04

Mám krásný modrý kabát z H&M (na Příkopech), se zlatými detaily, ale chytla jsem slevy v listopadu ze 3000 na 1500, nevím kolik stojí teď nebo jestli ho tam stále mají.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 20:27

@Andy.X V H&M už jsem byla a nabídka mě jaksi neuchvátila… Žádný alespoň trochu přijatelný kabát jsem tam neviděla. Asi jste měla štěstí. :)
@Karja Jéé, tak v Orsay jsem ještě na kabát nebyla. Asi se tam vypravím. Děkuji.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 20:35

@Karja Tak jsem se hned podívala na německý web orsay a našla tam tenhle:
Je to on?

Karja
4795 příspěvků 05.01.13 22:10

@Filomenka Tak ten to bohužel nebyl. Já jsem si ho příliš neprohlížela - sháněla jsem šálu. Jen vím, že mě uchvátila ta barvička, tak jsem si ho všimla. Byl tuším bez kapes a bez výrazných odzdob či detailů. Chtěla jsem Vám pomocí barevné škály tady na webu alespoň popsat barvu, ale asi mám snížené vnímání barev, nedokážu ten odstín poznat. Takhle z hlavy bych to označila za výraznou zelenou jako tráva:-D. A vyloženě zimní určitě nebyl, ale to už jsem psala výše.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 23:28

@Karja Tak pokud to nebyl tenhle a byl zelený jako tráva :), tak mám ještě větší radost, že jste mi o něm pověděla. Co nejdřív se do orsay vypravím. Nejspiš se k nám do Čech teprve teď dostává loňská německá kolekce… Moc Vám děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama