Barevný zimní kabát v Praze

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 11:06
Barevný zimní kabát v Praze

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Už dlouho si chci pořídit nějáký teplý barevný kabát, nejlépe zelený. Prošla jsem už spoustu pražských obchodů, ale nabídka mi přijde dost strašlivá-samé černé a šedé kabáty, a když už tedy nějáký barevný, tak buď nechutně růžový, nebo červený. Vím, že sehnat zelený kabát asi nebude nic jednoduchého, a tak bych brala i modrý, žlutý…
Nevíte tedy o nějákem obchodě v Praze, kde by se dal koupit kabát podle mých představ?
Moc děkuji za jakékoliv rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

ionicera  05.01.13 11:10

Viděla jsem je v suterénu Van Graaf a dcera má tmavěmodrý z Gantu a myslím, že měli i jiné barvy.Ale nejsem si jistá.

ReziHof  05.01.13 13:02

V Reserved mají za rozumnou cenu krásný zeleno-žlutý kabát.
http://www.reserved.com/…oats/T0339_2
Na fotce vypadá trochu divně, ve skutečnosti je z velice příjemného materiálu a vypadá úžasně.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 13:53

Já bych si spíš představovala něco takového, ale nikde jsem nic podobného v přijatelných barvách neviděla.

ionicera  05.01.13 14:51

@Filomenka Tak to je Promod, jeden máme doma, ale je to spíš takový hadřík, tak na 10 stupňů a výš. Rozhodně nezahřeje.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 14:55

@ionicera Vím o tom. Šlo spiš o střih… Bohužel promod už ani takové v nabídce nemá.

Karja
4837 příspěvků 05.01.13 17:35

Já jsem krásně zelený viděla tento týden v Orsay. Byla to snad nová kolekce. Ale nepřipadal mi moc do zimy a co se týče materiálu také nevypadal nejlépe.

Andy.X
43 příspěvků 05.01.13 18:04

Mám krásný modrý kabát z H&M (na Příkopech), se zlatými detaily, ale chytla jsem slevy v listopadu ze 3000 na 1500, nevím kolik stojí teď nebo jestli ho tam stále mají.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 20:27

@Andy.X V H&M už jsem byla a nabídka mě jaksi neuchvátila… Žádný alespoň trochu přijatelný kabát jsem tam neviděla. Asi jste měla štěstí. :)
@Karja Jéé, tak v Orsay jsem ještě na kabát nebyla. Asi se tam vypravím. Děkuji.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 20:35

@Karja Tak jsem se hned podívala na německý web orsay a našla tam tenhle:
Je to on?

Karja
4837 příspěvků 05.01.13 22:10

@Filomenka Tak ten to bohužel nebyl. Já jsem si ho příliš neprohlížela - sháněla jsem šálu. Jen vím, že mě uchvátila ta barvička, tak jsem si ho všimla. Byl tuším bez kapes a bez výrazných odzdob či detailů. Chtěla jsem Vám pomocí barevné škály tady na webu alespoň popsat barvu, ale asi mám snížené vnímání barev, nedokážu ten odstín poznat. Takhle z hlavy bych to označila za výraznou zelenou jako tráva:-D. A vyloženě zimní určitě nebyl, ale to už jsem psala výše.

Filomenka
52 příspěvků 05.01.13 23:28

@Karja Tak pokud to nebyl tenhle a byl zelený jako tráva :), tak mám ještě větší radost, že jste mi o něm pověděla. Co nejdřív se do orsay vypravím. Nejspiš se k nám do Čech teprve teď dostává loňská německá kolekce… Moc Vám děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek

Reklama