Barva na semiš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ViktorieL
1 příspěvek 04.11.12 11:36
Barva na semiš

Dobrý den,

zničila jsem si své nové semišové růžové sako, mám na něm neodstranitelné tmavomodré fleky. Protože bylo poměrně drahé a má perfektní střih, napadla mne jediná možnost, a to obarvit celé sako na tmavomodrou, ale nemohu nikde najít barvu na semiš. Máte někdo zkušenost s barvením kůže/semiše?

Děkuji

Reakce:

Alayne
45 příspěvků 07.08.13 15:01

Ahoj, oživuji starší otázku - nevíte, kde v Praze sehnat levnou a kvalitní barvu na semiš? Našla jsem ji jen v internetových obchodech.
 Děkuji

Martishka
26 příspěvků 07.08.13 15:30

Dobrý den, zkusím odpovědět rovnou oběma:
Barvu na kůži a semiš vyrábí firma Cheds v různých odstínech. http://www.chedspraha.cz/index.php?…. V Praze je k sehnání např. ve výtvarných potřebách ve Václavské ulici, možná by mohli mít i v Kutilovi na Florenci nebo v drogerii ve Zlatnické. Já ji používám k dobarvování semišových bot a kabelek a jsem velmi spokojená. Nanáším normálně neředěné štětcem.

Jako studentka SŠ jsem se rozhodla přibarvit si starší kožíšek po mamce (kožešina jen na rukávu a límci, zbytek semišová kůže). Protože to byla velká plocha a já neměla peněz nazbyt, naředila jsem barvu vodou. To Vy ale rozhodně nedělejte, kožíšek ztvrdl a pak jsem ho stejně nesla „opravit“ do Leder-texu a ve finále za to vyplázla mnohem víc. Jestli to doma chcete zkusit, počítejte s tím, že vám na obarvení padne několik lahviček. Já bych to ale asi odnesla do Leder-texu: http://www.leder-tex.cz/. Buď se jim podaří ty fleky vyčistit nebo Vám sako přebarví profesionálně. Je-li dobře padnoucí, stojí to, myslím, za tu investici!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit