Barva na semiš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ViktorieL
1 příspěvek 04.11.12 11:36
Barva na semiš

Dobrý den,

zničila jsem si své nové semišové růžové sako, mám na něm neodstranitelné tmavomodré fleky. Protože bylo poměrně drahé a má perfektní střih, napadla mne jediná možnost, a to obarvit celé sako na tmavomodrou, ale nemohu nikde najít barvu na semiš. Máte někdo zkušenost s barvením kůže/semiše?

Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Alayne
45 příspěvků 07.08.13 15:01

Ahoj, oživuji starší otázku - nevíte, kde v Praze sehnat levnou a kvalitní barvu na semiš? Našla jsem ji jen v internetových obchodech.
 Děkuji

Martishka
26 příspěvků 07.08.13 15:30

Dobrý den, zkusím odpovědět rovnou oběma:
Barvu na kůži a semiš vyrábí firma Cheds v různých odstínech. http://www.chedspraha.cz/index.php?…. V Praze je k sehnání např. ve výtvarných potřebách ve Václavské ulici, možná by mohli mít i v Kutilovi na Florenci nebo v drogerii ve Zlatnické. Já ji používám k dobarvování semišových bot a kabelek a jsem velmi spokojená. Nanáším normálně neředěné štětcem.

Jako studentka SŠ jsem se rozhodla přibarvit si starší kožíšek po mamce (kožešina jen na rukávu a límci, zbytek semišová kůže). Protože to byla velká plocha a já neměla peněz nazbyt, naředila jsem barvu vodou. To Vy ale rozhodně nedělejte, kožíšek ztvrdl a pak jsem ho stejně nesla „opravit“ do Leder-texu a ve finále za to vyplázla mnohem víc. Jestli to doma chcete zkusit, počítejte s tím, že vám na obarvení padne několik lahviček. Já bych to ale asi odnesla do Leder-texu: http://www.leder-tex.cz/. Buď se jim podaří ty fleky vyčistit nebo Vám sako přebarví profesionálně. Je-li dobře padnoucí, stojí to, myslím, za tu investici!

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama