Barva punčoch k plesovým šatům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brindik
70 příspěvků 08.02.12 14:52

Mám půjčené od kamarádky šaty z černého sametu s červeným vzorem. Střihově jsou vcelku jednoduché, mají stojáček a šikmé knoflíčky, takový gejša styl. Krátké rukávy. Jsou kousíček nad kotníky a mají rozparek do půlky stehen z boku na obou stranách. K nim budu mít hladké semišové botky, s uzavřenou špičkou i patou a páskem kolem kotníku, černé, na klínku.
Jaké k tomu punčochy? Osobně bych asi volila černé, vzhledem k mé postavě (mám vel. 44) a tomu, kam až sahají rozparky, ale nevím - nebude to moc tmavé? Co vy na to?

Reakce:

zelitschko  08.02.12 14:54

a co takhle průhledné černé? Popravdě, nějak si ty šaty nedovedu úplně představit, ale mohl by to být slušnej kompromis :) Nemůžeš sem dát fotku?

Brindik
70 příspěvků 08.02.12 15:00

Fotku bych sem dala ráda, ale jsem asi trubka a nepřišla jsem na to, jak :-) Když poradíte, dám..

zelitschko  08.02.12 15:33

tady v té tabulce, do které se vpisuje komentář, je čtvrtá zleva ikonka Insert image :)

monicka
565 příspěvků 08.02.12 16:27

Černé neprůhledné bych být tebou asi nedávala, mohlo by se stát, že bys byla moc černá (a i ten rozparek potom ztrácí trochu smysl :) ). Co třeba normální tělové?

Brindik
70 příspěvků 09.02.12 19:00

tak pokus o umístění obrázku…tahle vypadají šatky celkově..
a tohle je detail u krku..bohužel je nemůžu vyfotit na sobě, protože jsem sama doma a můj oldfoťáček nevládne ještě samospouší…Punčochy zvažuju právě černé průhledné, jak psala zelitschko 

Karoleenah
2322 příspěvků 09.02.12 19:11

Jů, ty se třpytí :) Podle fotky jsem rozhodně pro tělové, černé už by byly moc tmavé a tak nějak míň slavnostní.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit