Barva šatů..?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eirean
244 příspěvků 23.02.12 17:41
Zdravím dámy,
chystám se nechat si ušít šaty, spíš formálnějšího stylu, něco jako jsou Reiss Shola Dress. Ale nemůžu se rozhodnout, co se týče barvy. Nechci béžovou, protože takový mám letní kabátek i lodičky a moc by se to utopilo. Zároveň ty šaty chci využít k maturitě, zkouškám a tak, tudíž žádné divočení s výraznými barvami. Co byste radily? Světle modrou, zelenou, něco pudrového? Líbí se mi odstíny takové té jemné růžové (ale je malinko sytější než béžová), ale jsem zrzka, tak nevím, aby se ta i ta jemná růžová a vlasy netloukly..Uvítám každou radu :)

Reakce:

Ani  23.02.12 18:12

Záleží jaká zrzka - jarního typu (světlá zelená), podzimního (nic z navrhovaného), letního (světlá růžová, modrá)? Univerzální odpověď neexistuje. Zkus si pročíst nějaké články na blogu supervizaz.net.

zelitschko  25.02.12 11:31

a co námořnicky modrá? K béžové se hodí perfektně a měla by prý padnout všem barevným typům… A dovedu si představit, že na zrzce by mohla vypadat skvěle :)

Zoe
316 příspěvků 29.02.12 13:18
Nebuďte Eirean zklamaná, že je tu málo odpovědí. Vaše otázka je příliš konkrétní a je těžké ji řešit na dálku.
Ale jedno doporučení bych měla: zkuste se domluvit se sestrou, kamarádkou nebo kolegyní. Poberte hromadu vlastního i půjčeného šatstva a zkoušejte, hodnoťte a poslouchejte, co říkají ony. Já tomu říkám „lítací den“, jakože šatstvo lítá po pokoji sem a tam. Inspirací je pro mne rodina, kde jsou kromě maminky i 4 dcery. Když mi o tom vyprávěly, přiznám se, že jsem jim trochu záviděla.
Buď vyberete nejlepší barevné a střihové varianty anebo si aspoň ujasníte, co rozhodně ne.

P.S. Co zkusit zelenou?

Cinkitoo  29.02.12 14:02

Mě teda hned napadla námořnická modrá, k béžové bude super a mám dojem, že sluší snad každému.

MP Ava
248 příspěvků 29.02.12 15:37

Cinkitoo: rozhodně nesluší. Jsem zářný příklad:)

Eirean
244 příspěvků 03.03.12 09:20

Tak nakonec mám takovou světlounkou modrou, ta námořnická by taky nebyla špatná, ale nechtěla jsem nic moc tmavého, uvidíme, jak to bude vypadat po zpracování švadlenou:) Díky za tipy :)

katango
1356 příspěvků 03.03.12 11:20

Co takhle vínovou? Sluší všem typům a je dostatečně slavnostní; k béžové by se měla hodit.

belle de jour
96 příspěvků 03.03.12 14:07

nebo něco takového?

http://pinterest.com/…76406485749/

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit