Barva spodního prádla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moroka1
2 příspěvky 25.05.12 14:21
Barva spodního prádla

Zdravím, možná se to už někdo propíralo, ale já se nemůžu rozhodnout když mám tmavé tričko a bílou sukni, zda prádlo bílé nebo černé nebo míchané? Ono to není vidět, ale abych to nevypadalo blbě, když se pak třeba svlíkám na cvičení.

Reakce:

Blair
359 příspěvků 25.05.12 14:32

Já nosím jen tělové, jiné už nekupuju, přijde mi to nejlepší, hodí se ke všemu, nemusím o tom moc přemýšlet, že mi někde bude něco prosvítat atd…

LadyPapajka  25.05.12 17:19

Já mám většinou barevný a řeším to jen v případě, že je něco co prosvítá:)

Grenobel  25.05.12 19:11

Tak pokud vaše sukně není průhledná tak nevidím důvod proč si nevzít bílé kalhotky, v případě, že to chcete mít barevně sladěné. Já osobně průhledné kalhoty a sukně nemám, takže výběr barvy kalhotek odpadá, i když nejuniverzálnější je tělová a bílá. Podprsenka je už jiná věc, ale pod bílé tričko nosím jen tělovou, bílá prosvítá.

Atlacoya
2146 příspěvků 25.05.12 20:10

Když přemýšlíte, co si o Vás budou myslet ženské v šatně před cvičením, to už jste velká prefekcionistka! Podle mě každá myslí na to, aby se co nejrychleji převlékla a nezapomněla si vzít vše potřebné (vodu, ručník,…) na cvičení a nerozhlíží se kolem.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.05.12 20:32

Myslí, že pokud nosíte sladěné spodní prádlo, měla byste si trochu ujasnit své priority.-)

gulietta  28.05.12 14:49

@Atlacoya ja som si to tiež myslela,do chvíle kým som nepracovala vo veľkom závode kde sa prezliekalo naraz asi 200 žien a nenastúpila k nám pani ktorá celý život žila s manželom nemeckým diplomatom. Robila tam asi len 3 mesiace,lebo si chcela vyskúšať aké je to makať manuálne. Takže nedostatkom peňazí netrpela a keď sa prezliekala najprv reagovali tie so skrinkami najbližšie a potom aj tie spoza rohov. Mala vždy súpravy nádherné krajkované.Nikde ani nitočka navyše. Nič zapraté.Všetko ladiace s vrškom.Vyzerala ako reklama na Victoria Secret.Mala síce okolo 50 ale peknú štíhlu vyšportovanú postavu.Mňa inšpirovala v mojej 20tke natoľko že som vyhodila všetko prádlo „na doma“ a teraz už nosím vždy zladené a padnúce prádlo.Aj so smetím k popolnici. Takže verte mi,aj tie ženy vo fitku sa porozhliadnu okolo. :-)

Světýlko.t
78 příspěvků 28.05.12 15:05

No pokud mám bílé oblečení, které prosvítá nosím tělové spodní prádlo. Když mám třeba krátkou sukni, tak se snažím aby sukně i kalhotky byly aspoň podobné barvy. Pokud nemám nic průsvitného, tak barvu prádla moc neřeším. Jen se snažím vyhnout barevným kombinacím, které vyloženě bijí do očí (červené kalhotky a fialová podprsenka vypadají fakt moc divoce). Tělové prádlo nosím opravdu jen když je to nevyhnutelné,přijde mi totiž, že tohle prádlo nevypadá vůbec sexy. Když to jde, tak nosím krajkové podprsenky,je to prostě mnohem hezčí…

lilijána
69 příspěvků 28.05.12 15:07

aha tak to jsem asi těžce mimo, nikdy jsem si ve fitku neprohlížela, kdo má co na sobě za spodní prádlo. a sama na sobě jsem to taky až tak neřešila, asi bych se měla nad sebou zamyslet

celebrian
521 příspěvků 28.05.12 15:40

@lilijána naprosto souhlasím, já obvykle po odcvičení popadnu ručník, mýdlo a rychle se umýt, páč velmi často chvátám do školy, do práce atd. Nějak nemám čas koukat po druhých. Spodní prádlo, ale mívám slaďěné, ovšem nedělám to proto, že bych si myslela, že na mě bude někdo ve fitku koukat, ale pro sebe. Mám z toho dobrý pocit.

ooola
129 příspěvků 28.05.12 15:58

já třeba nikam do fitka nebo tak nechodím, takže moje prádlo nikdo neuvidí, ale i tak mi udělá radost, když ho mám sladěný:-) a zrovna k tmavému tričku a bílé sukni bych řekla, že je jedno, jestli černé nebo bílé, hodí se oboje. Akorát bacha, aby sukně neprosvítala:-)

bestia
2296 příspěvků 28.05.12 17:02

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:24

Cuckyna  28.05.12 17:05

Beru prádlo osobně tak, abymi nic neprosvítalo, pokud chci ladit, tak to většinou jen kvůli příteli nebo vlastnímu pocitu, rozhodně ne kvůli ženským co by na mě mohly koukat v šatně :)

gulietta  28.05.12 18:11

@Cuckyna tiež sa neobliekam do nádherného prádla koli ženským vo fitku,len vyjadrujem názor že sa vždy niekto díva. :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.05.12 18:17

Já jsem taky zrušila prádlo ´na doma´, protože ho stejně nenosím a beru si vždy to lepší:-)
Ale sladěná pod oblečením nechodím, leda opravdu náhodou. Ale ok, chápu že je to fajn. Ale pokud se vyskytne prosvítající oděv, tak prostě pro jednou půjdete nesladěné, ne?

lucisko
86 příspěvků 28.05.12 18:20

Podľa mňa pekná spodná bielizeň dvihne sebavedomie každej žene. Mať obyčajnú bielu podprdu so spratými, vyšedivenými ramienkami a storočné „gaťky“ je určite iný pocit, ako mať krásnu čipkovanú/farebne zladenú/dobre padnúcu bielizeň.

seznam.mih  28.05.12 18:31

Jééé kéž bych si mohla ladit spodní prádlo :) podprsenky vedu čtyři - jednu na doma bez kostic a bez háčků (taková ta rádoby „sportovní“ podprsenka, ale prsa nedrží, nicméně na doma je pohodlná) dvě mám na běžné nošení - béžovou a bílou (béžovou už bych potřebovala nahradit), potom mám sportovní podprsenku a pak jsem ještě zapomněla na jednu podprsenku bez ramínek. Tu nosím vyjímečně, pač je jediná svého druhu v mojí velikosti a vystužená tím pádem se ji bojím i jen zpotit, abych ji nemusela prát v ruce :D a ta je černá. Na podprsenku, která mi sedne hodím přibližně kolem litru, což pro mě není zanedbatelná částka. 70H není jen tak … To bych musela nosit jen černé, bílé a tělové spodní prádlo a to ne-e :) a nic mi neprosvítá to vím jistě …

celebrian
521 příspěvků 29.05.12 21:07

@MP Barbucha to je jasný, že když by hrozilo prosvítání musí slaďěnost ustoupit. Všechno má své meze :-)

RenaLange  30.05.12 08:26

@gulietta
a nejen ženy po sobě koukají :-).
Otec mých dětí odmítal nosil jakékoliv spodky krom " širokých bavlněných delších a aby neškrábaly „. Léta jsem mu kupovala převážně v Triumph různě kostičkované trenýrky původně určené na spaní, cena cca 600 Kč.
Coby vášnivý golfista se rozhodl jednou v zimě chodit do posilovny a najednou se za mnou ozvalo : "…týýý, nekoupila bys mi,víš,takové ty trenky co nosí mladí kluci, víš, ne ty trenky co nosím..“
Spolkla jsem jedovatou poznámku že to se mu snažím vnutit už pár let a pevným hlasem jsem pravila : Ne! Ty v tom budeš chodit, ty víš co chceš, tam je butik odkud máš oblečení, běž a vyber si !
Večer si vynesl z auta tašku plnou spodního prádla a trenky zůstaly jen na spaní,konečně!

Sibyla
2639 příspěvků 30.05.12 08:48

No, právě jsem si převlékla bílou podprsenku za nude - pod lososovo-oranžově pruhovaným světříkem prosvítala. Nevím, na mě prosvítající podprsenky nepůsobí sexy, působí babsky. Asi si pořídím nude všechny, je to nejbezpečnější.

Cuckyna  30.05.12 09:02

Mně osobně nevadí bílé podprsenky po bílým prádlem, byť prosvítající, naopak když pod jinou barvou než je bílá prosvítá podprsenka, tak mi to vadí. Ale já na druhou stranu nosím pod svetříky tílka, cítím se v tom lépe.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit