Barva sukně ke kostkovaným punčocháčům

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pucifous
26 příspěvků 14.11.12 21:52
Barva sukně ke kostkovaným punčocháčům

Zamilovala jsem se do těhle punčocháčů, a musela je koupit. Jenže zimní sukni mám jen jednu a je docela jistý, že barevně se hodit nebude (zatím čekám na doručení). CHtěla bych si tedy nějakou spíchnout. Myslela jsem třeba tmavou kostku (velký vzor), ale nevím, jestli to pak nebude kostkovaný až moc, navíc nejsem tak zdatná šička a bojím se, že se mi vzor rozjede… Černá mi přijde zas taková divná, veselý punčocháče a pak velkej černej blok… No nevím, co poradíte?

Reakce:

Mystery.ous
41 příspěvků 14.11.12 22:07

Já k nim úplně vidím šedou skládanou mini. Nebo černou.

Sibyla
2639 příspěvků 15.11.12 00:19

Vloni jsem potkala mladou paní v černém se skotskými punčocháči - a vypadala skvěle.
Jinak k nim můžete šedou, hnědou, tmavozelenou, béžovou, nebo kteroukoliv z baren na punčocháčích.

GreatSusan  15.11.12 13:40

@pucifous
rekla bych, ze kostkovana sukne by byla uz prilis. Ty puncochace jsou tak napadne, ze by mely tvorit „hlavni bod programu“, tj. dalsi vzorovane veci nebrat. Soustredila bych se na tmavsi barvy, ktere se vyskytuji na tech puncochacich, na obrazovce to tak nevidim, ale asi cerna a tmavoseda, mozna tmavemodra (hodne tmavemodra). Mozna by nebyla spatna tmavemodra nebo antracitova sukne a cerny svetr, plus bily limecek a cerne boty. Mozna cervena sala. Drzela bych se spis jednoduchych, spis klasickych strihu (sukni treba neco jako kilt) a davala pozor, aby to nebylo prekombinovane az do kyce.

martinarie
48 příspěvků 15.11.12 13:52

Kostkovanou sukni určitě ne, mě by se nejvíc líbila ta skládaná šedá, jak psala Mystery.

Betty J.
2031 příspěvků 15.11.12 14:24

Co tak zkusit černé „áčkové“ minišaty (ve stylu 60.let ) s bílým límečkem a červenou mašlí pod ním? Z kontrastu veselých punčoch a černého vršku bych rozhodně strach neměla.

GreatSusan  15.11.12 14:26

@Betty J.
to zni dobre, za sebe bych vynechala tu masli, ale ackove mini s limeckem beru :-)

pucifous
26 příspěvků 15.11.12 14:34

Díky za rady, já si říkala, že ta kostkovaná nebude to pravý ořechový… Líbilo by se mi něco takovýho… 

Barevně podobně tý tmavší verzi…
Nevím, jestli bych ve skládaný sukni nevypadala moc jako selka…

smrtonoška  15.11.12 21:33

Kratší skládané sukně se dle mého názoru hodí jen na rovné postavy (nebo malé holčičky). Na postavě s tvary to vypadá většinou hrozně, jak to odstává od stehen. Navyše do zimy a větru to není zrovna praktické.
Vzala bych černou nebo šedou rovnou sukni nad kolena, nejlíp vlněnou. Do kostkované se nepouštějte… jednu jsem nedávno šila a to jen tak „nespíchnete“, je třeba dát si opravdu záležet. Navyše ke kostkovaným punčochám se kostkovaná sukně fakt nehodí, pokud chcete něco kostkovaného, tak si pořiďte šálu, aby ladila s punčochami, to by mohlo vypadat dobře.

Akitaken
4960 příspěvků 15.11.12 21:36

Jé, přesně v téhle barvě a vzoru mám sukni :-)))

Kdepak jste je sehnala???
Ne, že bych to chtěla kombinovat dohromady

pucifous
26 příspěvků 16.11.12 08:08

@Akitaken
Mají je tady http://www.macahel.cz/…-vzorem.html

Akitaken
4960 příspěvků 16.11.12 20:16
@pucifous píše:
@Akitaken
Mají je tady http://www.macahel.cz/…-vzorem.html

Super, děkuju moc!!!

pucifous
26 příspěvků 16.11.12 21:52
burda

Tak a opět jsem se zamilovala… :-D šatky z burda easy v téhle barevné kombinaci (pokud to neni moc poznat, je to béžová a tmavomodrá, líp jsem to přebarvit nedokázala… Naroubovala jsem k tomu ty punčocháče, takže vzor sice ujíždí, ale pro představu to stačí… Co vy na to?

holka
254 příspěvků 16.11.12 22:01

@pucifous Z jaké Burdy jsou prosím ty šaty? Jsou moc krásné!

pucifous
26 příspěvků 16.11.12 22:58

Jé, to jsem ráda, že se nelíbí jen mně :-D
Je to Burda Easy podzim/zima 2012.
http://www.burdastyle.de/…id_4425.html
Nepodařilo se mi zjistit, že by se u nás vydávala, ale po hodinovým hledání jsem jí ukořistila na ebayi :-)
Mám zálusk ještě na ten kabátek.
Pokud jí neseženete, můžem se nějak domluvit, až přijde…

holka
254 příspěvků 17.11.12 17:17

@pucifous díky!!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit