batoh a lodičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaya
4 příspěvky 26.10.11 17:43

Prosila bych o radu:
do práce občas potřebuju přijít v sukni, lodičkách, halence, prostě kancelářsky slušně oblečená. Ale zároveň si nosím denně notebook. Zkoušela jsem ho nosit v tašce přes rameno, ale prostě po pár dnech takového přenášení mně strašně bolí záda. Tedy místo tašky přes rameno se nabízí batoh (jednoduchý, černý, čistý) na notebook. Ale ten zase nevypadá nijak skvěle k těm lodičkám atd.
Jak to řešíte?

Reakce:

Linie
1701 příspěvků 26.10.11 17:47

Je nutné nosit notebook vždy domů? Není možné ho někdy nechávat v práci? Co si v práci nechávat i lodičky a podle potřeby si je obout až po příchodu?

Apolena
32 příspěvků 26.10.11 17:51

Když jsem tohle musela řešit, řešila jsem to vycházkovýma botama do města a lodičkama v kanceláři na přezutí.

kaya
4 příspěvky 26.10.11 18:10

Nechavat si notebook v praci pro mne opravdu neni reseni. Nehlede na to, ze lodicky si muzu nechat nechat v praci, ale porad to neresi sukni (treba cernou pouzdrovou) a batoh…

Linie
1701 příspěvků 26.10.11 18:37

Existují i jiné boty než tenisky a lodičky. Co si vzít pohodlné polobotky s malým podpatkem? Sukně nemusí být jen úzká, ale třeba skládaná, rozšířená do A, přinabraná do pásku…
Mám dojem, že zaměstnavatelé předepisují sukni a halenku jen proto, že mají špatnou zkušenost s vkusem lidí. Ony existují i hezké a elegantní šaty, barevné sukně atd., ani právničky nemusí snad chodit jen v černé. Jen si to zjednodušují, protože když nechají v oblečení volnost, špatně to dopadne.

Lachenauerin
544 příspěvků 26.10.11 19:48

Hej, a co vozejk? Já vím, asi ho máme všichni tak nějak spojený s důchodkami a spol., ale ono to může vypadat třeba i takhle: http://www.ebags.com/…-case/152319?…
nebo takhle: http://www.ebags.com/…p-case/89255?…
Oba modely jsou přímo na noťas.

JK
56 příspěvků 27.10.11 15:26

Ja mam dobre zkusenosti s oxfordkama nebo balerinkama, nebo na nizkem podpatku nejake mary-jane. A kdyz si chci vzit podpatky, tak do tasky a nebo nechavat v praci. Ale nekdy me chytaji krece do lytek, kdyz casto prezouvam boty s vysokymi podpatky (vice nez 8cm) nebo balerinky.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit