Batoh a slušné oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vetinaria
3 příspěvky 06.08.12 12:37
Batoh a "slušné" oblečení

Už delší dobu řeším takový „problém“. Několikrát týdně chodím rovnou z práce cvičit a při nejlepší vůli nejsem schopna všechny ty věci (hlavně kecky) nacpat do menší tašky, ale do většího batohu. Takže několikrát týdně běhám po městě směr auto - práce s velkým batohem na zádech. Většinou, když mám džíny nebo šortky, tak mi to je celkem jedno, jak vypadám. Ale jako třeba dneska, když mám letní šaty, nebo jdu v dlouhé společenské sukni, apod. tak si připadám jako blázen. Je to hodně peklo, se takto pohybovat po městě mezi lidmi? A jak byste to řešili vy?

Reklama

Reklama

Reakce:

Tleilaxan
241 příspěvků 06.08.12 13:14

Pokud jezdíte autem, nevidím v tom vůbec žádný problém. A pokud se i tak necítíte, zkuste si koupit pěknou sportovní tašku jen na věci na cvičení. Bude pak poznat, že jdete cvičit a nechodíte takto standartně.

Cuckyna  06.08.12 15:30

Je plno hezkých tašek, i větších na sport, teď jsem viděle krásné na nike. store, i ve výprodeji, fakt super :)

chinin
2788 příspěvků 06.08.12 15:58

Pokud se pohybujete „po městě mezi lidmi“ (jak píšete) ve „slušném oblečení“ a s batohem, je to podle mě peklo. Řešila bych to buď tak, jak psala Tleilaxan, tedy „přiznat“ sportovní aktivity (nosit sportovní tašku), anebo bych si koupila nějakou univerzální lehkou velkou kabelu - linky pro inspiraci jsem dávala v diskuzi Kabelka+igelitka.

Moir
1928 příspěvků 06.08.12 16:25

Co takhle si pořídit kufřík na kolečkách? To se ke slušnému oblečení „smí“ 0;)

Hannibal
43 příspěvků 06.08.12 19:18
NE

Batoh nenosím kromě sportovních aktivit vůbec, tudíž ani ke slušnému oblečení. Preferuji tašku přes rameno na notebook. Kromě toho je PĚST NA OKO, když má muž kabát nebo sako a přitom nese na zádech lehce zablácený batoh :/

TinkaH
916 příspěvků 07.08.12 08:01
Batoh ne!

Můžete se snažit ja chcete, ale pokud budete mít šaty a na zádech batoh, i kdyby byl nevím jak šik, bude to vypadat vždy děsně. Já jsem pro sportovní tašku, je jich spousta, a přesně jak již zde bylo zmíňěno. Na první pohled půjde poznat, že jdete do fitka.

Rosalyn
925 příspěvků 07.08.12 19:56

@Hannibal A když má sako nebo kabát a k tomu čistý batoh?

TinkaH
916 příspěvků 07.08.12 20:24
@Rosalyn píše:
@Hannibal A když má sako nebo kabát a k tomu čistý batoh?

vím, že to není na mě, ale nejde mi na to nic nenapsat. Je jisté, že pokud budete chtít jít třeba v pytli, je to čistě vaše věc, možná budete typ, co vypadá dobře i v něm ;-) Ale za mě osobně batoh + kabát = ne, batoh + sako = NE, i kdyby byl batoh sebečistší a od DIORA

Rosalyn
925 příspěvků 07.08.12 20:29

Už jsem viděla pár lidí v letních šatech s batohem a nic negativního jsem si o nich nepomyslela. Za mě klidně ano.

jumbee  07.08.12 20:32
@Rosalyn píše:
Už jsem viděla pár lidí v letních šatech s batohem a nic negativního jsem si o nich nepomyslela. Za mě klidně ano.

Mám stejný názor. Bratr má sportovní tašku (věci na sport by se mu do batohu nevešly), párkrát jsem si ji půjčila a tedy nosit ji dvakrát týdně, tak budou mít má už tak dost bolavá záda jistě „radost“.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama