Batoh a slušné oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vetinaria
3 příspěvky 06.08.12 12:37
Batoh a "slušné" oblečení

Už delší dobu řeším takový „problém“. Několikrát týdně chodím rovnou z práce cvičit a při nejlepší vůli nejsem schopna všechny ty věci (hlavně kecky) nacpat do menší tašky, ale do většího batohu. Takže několikrát týdně běhám po městě směr auto - práce s velkým batohem na zádech. Většinou, když mám džíny nebo šortky, tak mi to je celkem jedno, jak vypadám. Ale jako třeba dneska, když mám letní šaty, nebo jdu v dlouhé společenské sukni, apod. tak si připadám jako blázen. Je to hodně peklo, se takto pohybovat po městě mezi lidmi? A jak byste to řešili vy?

Reakce:

Tleilaxan
241 příspěvků 06.08.12 13:14

Pokud jezdíte autem, nevidím v tom vůbec žádný problém. A pokud se i tak necítíte, zkuste si koupit pěknou sportovní tašku jen na věci na cvičení. Bude pak poznat, že jdete cvičit a nechodíte takto standartně.

Cuckyna  06.08.12 15:30

Je plno hezkých tašek, i větších na sport, teď jsem viděle krásné na nike. store, i ve výprodeji, fakt super :)

chinin
2788 příspěvků 06.08.12 15:58

Pokud se pohybujete „po městě mezi lidmi“ (jak píšete) ve „slušném oblečení“ a s batohem, je to podle mě peklo. Řešila bych to buď tak, jak psala Tleilaxan, tedy „přiznat“ sportovní aktivity (nosit sportovní tašku), anebo bych si koupila nějakou univerzální lehkou velkou kabelu - linky pro inspiraci jsem dávala v diskuzi Kabelka+igelitka.

Moir
1806 příspěvků 06.08.12 16:25

Co takhle si pořídit kufřík na kolečkách? To se ke slušnému oblečení „smí“ 0;)

Hannibal
43 příspěvků 06.08.12 19:18
NE

Batoh nenosím kromě sportovních aktivit vůbec, tudíž ani ke slušnému oblečení. Preferuji tašku přes rameno na notebook. Kromě toho je PĚST NA OKO, když má muž kabát nebo sako a přitom nese na zádech lehce zablácený batoh :/

TinkaH
916 příspěvků 07.08.12 08:01
Batoh ne!

Můžete se snažit ja chcete, ale pokud budete mít šaty a na zádech batoh, i kdyby byl nevím jak šik, bude to vypadat vždy děsně. Já jsem pro sportovní tašku, je jich spousta, a přesně jak již zde bylo zmíňěno. Na první pohled půjde poznat, že jdete do fitka.

Rosalyn
925 příspěvků 07.08.12 19:56

@Hannibal A když má sako nebo kabát a k tomu čistý batoh?

TinkaH
916 příspěvků 07.08.12 20:24
@Rosalyn píše:
@Hannibal A když má sako nebo kabát a k tomu čistý batoh?

vím, že to není na mě, ale nejde mi na to nic nenapsat. Je jisté, že pokud budete chtít jít třeba v pytli, je to čistě vaše věc, možná budete typ, co vypadá dobře i v něm ;-) Ale za mě osobně batoh + kabát = ne, batoh + sako = NE, i kdyby byl batoh sebečistší a od DIORA

Rosalyn
925 příspěvků 07.08.12 20:29

Už jsem viděla pár lidí v letních šatech s batohem a nic negativního jsem si o nich nepomyslela. Za mě klidně ano.

jumbee  07.08.12 20:32
@Rosalyn píše:
Už jsem viděla pár lidí v letních šatech s batohem a nic negativního jsem si o nich nepomyslela. Za mě klidně ano.

Mám stejný názor. Bratr má sportovní tašku (věci na sport by se mu do batohu nevešly), párkrát jsem si ji půjčila a tedy nosit ji dvakrát týdně, tak budou mít má už tak dost bolavá záda jistě „radost“.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit