Batoh pro studentku VŠ

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarmilax
26 příspěvků 21.09.14 21:32
Batoh pro studentku VŠ

Mohu poprosit o doporučení na batoh pro studentku VŠ?
Měl by se do ní vejít možná notebook, psací potřeby, nějaká sem tam učebnice a sešity, samozřejmě doklady, klíče, holčičí potřeby na celý den. láhev pití, třeba i termoska a jídlo na celý den, možná i svetr a čepice a šála.
Já vím, že to vypadá divně, ale zdá se, že na tomto oboru se budou studenti přesouvat z hodiny na hodinu přes půl Prahy a nebudou stíhat ani obědy v menze ani nákupy ve fastfoodech, což stejně moc nechci podporovat.

Díky všem za tipy.

Jarmila

Reakce:

Kaama
116 příspěvků 21.09.14 23:12

Předpokládám, že chcete i něco stylového, jinak byste zašla pro batoh do nejbližšího sportu :) nevim, jestli se Vám trefím do vkusu, já koketuji s tímto batohem, je to značka mum ray

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:35

Hej, jak já batohy od školy nesnáším, tak tenhle bych si snad i koupila :-)

HappyBunny
15 příspěvků 01.10.14 20:48

Hlasuji pro Playbag! Mám od nich koženou brašnu přes rameno i batoh a do obojího zvládnu narvat věci na dva dny přežití ve městě (dojíždím do školy z Prahy do Brna, kde jednu noc přespávám, než se zase vrátím zpět:)).

Zrovna do tohoto batohu dám s klidem knížku, sešity, notebook, nabíječku, myš, žehličku na vlasy, hygienu, kosmetiku, oblečení na druhý den a samozřejmě peněženku, mobil, klíče, lahev s vodou a spoustu holčičích nezbytností, na které si ani nevzpomenu, ale všechny jich máme plné tašky :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit