Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skallka1
51 příspěvků 01.06.13 19:28
Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Mňa teda absolútne nie. A Vás?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Guinea Pig
1190 příspěvků 01.06.13 19:50

Mňa absolútne áno.

Fretkodlak  01.06.13 20:04

Ne, ale znáte to, darovanému koni, na zuby nehleď ;)
A nebo taky: lepší, jak drátem do oka :D

publicenemy  01.06.13 20:14

Nebaví mě ani žádné jiné.

system_error
815 příspěvků 01.06.13 20:17

No, vzhledem k tomu, že se tam jen tak nedostanu, tak zas tolik ne, ale na druhou stranu mám ráda různé zážitky z cest, tak to úplně nezajímavé není.

Dahllie
2222 příspěvků 01.06.13 20:19

Ano, zajímá mě totiž i to, co se děje mimo můj aktuální obzor. A taky co se změnilo od doby, kdy jsem tam byla já.

eriam
364 příspěvků 01.06.13 20:20

Tak je nečtěte. Já už jsem starší a do Ameriky si pro oblečení nepoletím, ale v dnešní době je snad zcela běžné cestovat takřka po celém světě, takže někdo je rád za tip co mají nového u nás a někdo co je k mání za velkou louží. Myslím si, že tohle je zcela zbytečná diskuse.

gudrun  01.06.13 20:34

Nebavi ani nezajimaj. Blaboly pisatelky co nakoukne do par hadraren v USA.

blacken
2320 příspěvků 01.06.13 20:41

Nebaví. Možná by mě bavily, kdyby bylo něco nafoceno detailněji nebo tak nějak lépe. Ale výkřik - hele goth shop, to u nás nemáme… cvak sem cvak tam. Druhej den - hele sekáč - cvak ode dveří…
Asi tak - kdo tam byl, tak to viděl. Kdo tam pojede, tak mu to stejně moc nepomůže. A pro zbytek je to k ničemu. Chápu, že to nemusím číst, ale předtím tam byly pro změnu články od druhé autorky… Takže to už se člověk nedočte nic :-D

kiwi  01.06.13 20:46

@blacken
Jo, je to takový chaotický a náhodný - jdu kolem jakýhokoliv kšeftu, tak ho nafotím… Že se dá - na rozdíl od Čech - koupit všechno všude, to už dávno víme.
Reportáž třeba z nejznámějších obchoďáků by byla zajímavější…

Lettie
426 příspěvků 01.06.13 20:52

Ne, prijde mi to zbytecny, tvarit se, jak je nakupovani jinde skvele a u nas je vse spatne. Pritom, kdo chce, nakoupi dobre i tady nebo z domova po netu.

real.blond
6688 příspěvků 01.06.13 20:53

Jsou mi u zadele :-D jako vetsina poslednich clanku..

blacken
2320 příspěvků 01.06.13 20:55

@kiwi No, ocenila bych něco propracovanějšího - mám dojem, že tu kdysi byl článek o nákupech ve Vídni a ten byl lepší… Takže možná lepší kvalita než kvantita…

@Lettie Taky nemám pocit, že by se to nedalo nějak vyřešit. To už mi víc vadí chabej výběr kosmetiky za šílený ceny…

lioncity  01.06.13 21:37

Nebavi, protoze ve vztahu k tomu, jak skvele se da napr. v NY nakupovat, jsou tyhle clanky uplne mimo… u mnoha fotek jsem mela pocit, ze je to focene snad v Praze v Kotve pred patnacti lety.

chinin
2788 příspěvků 01.06.13 21:47

Nebavi. Vlastne si nemohu vzpomenout, kdy me zde nejaky clanek „bavil“ nebo mi aspon prisel zajimavy. Letos to ale urcite nebylo.

Uzitecnost „americkych“ clanku trefne shrnula @blacken: „Asi tak – kdo tam byl, tak to viděl. Kdo tam pojede, tak mu to stejně moc nepomůže. A pro zbytek je to k ničemu.“

Korytt
271 příspěvků 01.06.13 21:51

Vůbec nebaví, téma pro mě úplně o ničem a styl psaní děsnej. Ani nevím, kdy jsem nějaký článek četla s chutí.

ikb
2 příspěvky 01.06.13 22:00

Samozřejmě, že ne. Nakupování za oceánem má své plusy i mínusy, ale v tomhle Ada rozhodně Ameriku neobjevila. I ve všemocných Státech je nutno vytřídit zrno od plev, ale proč rozdmýchávat bouři v šálku čaje - kdo zažil/zažívá, tak ví, kam se obrátit a Google vždycky poradí i tak. Ne každý se tam vypraví a rozhodně jsou v USA místa, která stojí za to vidět a outlety s oblečením široko daleko nikde.

Kokoska1  01.06.13 22:04

@ikb Zato jsem tam potkala outlet obchod s diamanty :D

Gräfin
2634 příspěvků 01.06.13 22:05

Hmmm posledního článku jsem si všimla až teď a byla to ztráta času, s články z dob, kdy jsem peklo objevila, se to absolutně nedá srovnat. Tím nemyslím jenom peklo v českých ulicích, ale i články o šití atd. Tohle je odfláknuté a o ničem.

stricc  01.06.13 22:45

Ne
do Ameriky se nechystám a i kdyby, nikdy mě nenapadlo, že bych v cizině měla utrácet za oblečení, to mi připadá jako škoda peněz, co se dají použít na něco zajímavějšího, co doma nemám

GalianosjednimL  01.06.13 23:41

Jsem dnes ukazal Americance ktera hledela do mapy a hledala Hostel, ze stoji pred nim. Zvolala OMG! Tak jsem jen dodal: No právě. Takze mam dobre skutky k Oumajgotum zase vybrane minimalne na pulrok.
Díky temto schopnostem uz chapu, proc jejich statecni letci tak skvele bombarduji obcas legitimni vojenske cile - jako treba materske skolky a domy civilistu.

K tematu: Ne, je mi ukradene v cem se poti jejich hamburgerova vetsina :) :)Spise bych ocenil clanky takoveho razu, aby se tu nemuselo stale achat nad cizinou, ale zvedlo se povedomi treba o ceskem navrharstvi, taky jeho prvorepublikove historii, treba projet to, co je aktualni v Dlouhe ulici, co ma DNB v Brne atd. Podivat se po nekom, kdo sije na chlapy saka a ne nejake Lepremierovske snobarny. Taky bych sem zaradil neco z knihy o Slovenskem navrharstvi (jsem treba predevcirem knihu ve Slovenske knize nesehnal, maji ji tam rozebranou), protoze o tom tady kazdy, vcetne mne vi kulove. Logicky pokud se tu muze varit v kotliku pani Brigita, tak by tu melo byt videt i to, co je zase kvalita. Blogerky maji uniformni informace a maximalne serazene na fotce obsahy svych kabelek. Tohle je muj pohled, takze je otazka druha, jestli to vlastne bude taky nekoho zajimat.:)

Mylady2
12409 příspěvků 01.06.13 23:53

@lioncity souhlasím…absolutně mimo mísu! Neznat poměry tak mě rozhodně ani jeden z článků nemotivuje letět do US nakupovat!

Morže
1091 příspěvků 02.06.13 00:01

Ne. Články z ciziny mě fat nezajímá a fakt mě doslova SERE, že se furt áchá nad vším, co je ze západu a každý prd, co má nastavený západ. lidi chtějí mít i tady. Fakt, když vidím názory typu, že je něco v Německu běžné, tak snad co je běžné v Německu nemusí nutně znamenat, že to máme tady dělat taky!!!

Státy EU a spojené státy v celku bych viděla jako „Společenskou situaci“ v běžné třídě základní nebo střední školy (asi i vysoké, ale to nevím). Státy jako Německo, Francie nebo Itálie vidím jako populární studenty ve třídě, po kterých se chce každý opičit a závidí jim každý prd. Státy jako Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Maďarsko a tak bych přirovnala ke třídním outsiderům, ze kterých si fakt málokdo bere příklad a být jako oni nechtějí. Švýcarsko vnímám jako moudrého studenta, který by mohl učit ostatní a Českou republiku a asi i Slovenskou vnímám jako silně zakomplexovaného a s nulovým sebevědomým, který má své kvality, které neumí využít, protože vzhlíží k těm populárním hvězdám a chce být jako ony, aniž by hleděli na své kvality. A ještě pro úplnost Skandinávské země vnímám jako normální lidi, kteří nemívají nijak velké problémy (nebo o nich nevím).

Mylady2
12409 příspěvků 02.06.13 00:05

@Morže panebože…:-(

uu  02.06.13 00:11

Nebaví, protože… http://www.youtube.com/watch?…

:)
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit