Bavlněné spodní kalhotky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Coballtino
134 příspěvků 13.10.14 12:45
Bavlněné spodní kalhotky

Sháním bavlněné spodní kalhotky (min 95% bavlny), které by se nezařezávaly do hýždí. (A nevytvářely tak dojem 4 částí zadku :-D )
Střih kalhotek ideálně něco mezi klasikou a trenečkama (viz. příloha). Jinak pokud budou mít nerýsující se okraje, tak je to jedno.
Cenově co nejpříznivější - musím obměnit celý kalhotkový šuplík, současné kalhotky, co těmto podmínkám vyhovovaly (z akce v TESCU), jsou už u zenitu :-(
Pokud víte o nějakých vhodných, ale přesto ne zrovna levných, sem s nimi též - já nemůžu sehnat zhola nic!
 Díky!

Najdete v encyklopedii: Bavlna

Reakce:

lucindaSK
886 příspěvků 13.10.14 12:50

Sestra je veľmi spokojná s týmito: http://www.c-and-a.com/…36085-1.html

Coballtino
134 příspěvků 13.10.14 12:51

@lucindaSK Zkusím po nich v C&A popátrat, děkuji!

lucindaSK
886 příspěvků 13.10.14 12:55

Nemáte za čo :) Mávajú ich v tých veľkých košoch alebo čo sú to, blízko pri pokladniach. Rozne kombinácie farieb.

irula
10 příspěvků 13.10.14 15:32

Z toho samého důvodu jako Vy (chci jen dva kusy zadnice) nakupuji spoďáry už přes dva roky pouze v Lindexu. Viz http://www.lindex.com/cz/spodní-prádlo/kalhot­ky/shop-by-style/invisible/7131199/­Bezešvé-bokové-kalhotky/?sty­leId=57326948
Když mají akci 3 za 2, vychází jedny na 167 Kč. I po mnoha praních vypadají pořád stejně, nepadají, nezařezávají se, prostě je žeru.

Coballtino
134 příspěvků 13.10.14 15:35

@irula No jooo, ale ty nejsou bavlněné :-(

Moir
1808 příspěvků 13.10.14 16:44

Nejspíš byste uspěla v M&S

krajtasedooka
59 příspěvků 13.10.14 17:12

Chodím na kalhotky do M&S, bavlněné, pohodlné a na výběr z více střihů.

Barbuchaa
211 příspěvků 13.10.14 17:27

Pro střihově stejné jako na obrázku chodím do New Yorkeru. Balíček o 3 kusech stojí 200 nebo 250 kč, barvy různé, vzory střízlivé nebo žádné, v nabídce jsou vždycky. Jsou velmi pohodlné a tvar drží (barvu celkem taky), to je peru jako o život. Za tu cenu paráda. Občas ještě natrefím na pěkné jednoduché bavlněné kolem 50 kč za kus v Gate, ale tam je to už horší - dříve se seperou a nenabízí je pravidelně.

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 13.10.14 19:57

Něco jsem našla i v Tchibu, jejich prádlo je kvalitní a pohodlné.

Coballtino
134 příspěvků 14.10.14 08:56

@Moir @krajtasedooka @Barbuchaa Děkuji za tipy, zkusím se tam podívat.

Coballtino
134 příspěvků 14.10.14 09:02

@ještěřička Tak ty barevné mají jen 90% bavlny a hlavně mají v nohavičkách gumičku, takže by se zařízly určitě. Ty bílé jsem tam nenašla.

eveK
333 příspěvků 14.10.14 09:11

Nakupuji v Takku, je to sada po třech kusech, jsou nižší, materiál příjemný a drží. Mají černé a bílé a jsou i levné.

Denyna
4101 příspěvků 14.10.14 09:44

V Tchibu je to kus od kusu, některé se rozpadly prakticky hned. Z New Yorku jsem si přinesla tak křivě střižené kalhotky, že nosit se to fakt nedalo. Z Takka se taky hned rozpadly. Takže taky číhám na tipy.
Mám pár bavlněných kraťáskových z Victoria's Se­cret, ty jsou bezva, ale jsem tenhle typ taky dlouho neviděla

Zebra33
2038 příspěvků 14.10.14 11:44

Moje stalice je jeden typ kalhotek z Tchiba. Na jejich strankach je zrovna ted nemuzu najit, ale maji je v sortimentu nekolikrat do roka. Jsou z takove te jejich basic kolekce, nejaka mam pocit eko/bio bavlna, barva pouze cerna nebo bila, strih velmi podobny jako na te vasi fotce. Zezadu konci skoro az pod zadkem, takze zadne ctyri pulky se nekonaji :). Podil bavlny vic jak 95% podle me maji. Pak mam jedny dobre bavlnene Sloggi, ale tam je to kus od kusu.

Denyna
4101 příspěvků 14.10.14 12:14

@Zebra33 SOuhlas s tímhle typem z Tchiba, ty jsou skvělé. Mám je i v nějakých barevných sadách, stejný střih.
Jen pozor na velikosti, jako všechno v Tchibu jsou trochu větší - naučila jsem se kvůli pohodlí kupovat si kalhotky o číslo větší, ale v tomhle případě už to bylo moc

Réza4  14.10.14 12:39

Já miluju LovelyGirl (střih Boxerino Donna FA), jsou jednobarevné i s potisky, v obchodě stojí cca 140 Kč, ale já je kupuju přes internet.

kapka_v_moři
59 příspěvků 14.10.14 13:12

Dobré bavlněné kalhotky tohoto střihu mají ve vícekusovém balení v Marks&Spencer, ty mám vyzkoušené a jsou moc pohodlné (a vydrží). Kvalitní bavlněné kalhotky má třeba i česká značka „Andrie“ - prodávají je v menších obchůdcích se spodním prádlem (z obchodních center v Praze třeba v Kotvě).

Ve zmiňovaném New Yorkeru se daly dobře sehnat dřív, ale teď už je tam ta kvalita opravdu hodně nízká. Ten materiál už mi nepřijde ani moc příjemný (i když třeba deklarují, že je to 95% bavlna) a navíc když mají potisk, tak je to takový ten „nalepený“, co se po prvním vyprání zničí (na cedulce je proto zřejmě praní na 30°, ale já tedy spodní prádlo odmítám prát na méně než 40°).

irula
10 příspěvků 17.10.14 18:38

@Coballtino Možná jsem dala špatný odkaz, ale fakt tam nakupuji bavlněné :-)

Coballtino
134 příspěvků 17.10.14 19:04

@irula Už jsem se na ně dostala, děkuju. Když nepochodím v obchodech, zkusím web.

meejja
387 příspěvků 18.10.14 12:15

Přidávám se k těm, které jsou spokojené s M&S…

kohlida
51 příspěvků 4 inzeráty 18.10.14 12:54
@irula píše:
Z toho samého důvodu jako Vy (chci jen dva kusy zadnice) nakupuji spoďáry už přes dva roky pouze v Lindexu. Viz http://www.lindex.com/cz/spodní-prádlo/kalhot­ky/shop-by-style/invisible/7131199/­Bezešvé-bokové-kalhotky/?sty­leId=57326948
Když mají akci 3 za 2, vychází jedny na 167 Kč. I po mnoha praních vypadají pořád stejně, nepadají, nezařezávají se, prostě je žeru.

Já pod tenčí kalhoty nosím téměř výhradně tento typ kalhotek (okraj je nezakončený, údajně řezané laserem, opravdu nejsou vidět). V Lindexu jsem je zatím nekupovala, mám většinu od Triumphu (jejich značka Sloggi), nejsou bavlněné, ale vydrží několik let v super stavu, ten okraj se nepárá. Pak je mám i bavlněné (DIM, Bellinda), ty se shánějí hůř a hlavně se ten okraj bohužel po nějaké době začne párat.

Zebra33
2038 příspěvků 20.10.14 16:18

@Denyna - muzu se zeptat, jak a kde nakupujete Victoria's Secret? Pres internet? Maji prave bavlnenych kalhotek mraky a i fakt peknych a za rozumnou cenu, ale kdyz jsem je chtela objednat pres jejich oficialni eshop, tak na me vybaflo nejake astronomicke postovne (nejmin snad 25 dolaru a zvysovalo se s mnozstvim zakoupeneho zbozi). Tak prave hledam nejaky lepsi zdroj.

Denyna
4101 příspěvků 20.10.14 18:44

@Zebra33 objednávám přes zatracovaný Mimibazar, je tam několik prodávajících

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit