Bazar MP

Fotoalbum tématu (853) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 22.07.12 14:23
Bazar ModníhoPekla

I my patříme mezi fanoušky trendu reuse – znovupoužití. Proto jsme se rozhodli vyslyšet žádosti o zřízení diskuse umožňující bazarový prodeji oblečení, doplňků a bot místních pekelnic a pekelníků.

Pokud vám doma zahálí módní kousek z důvodu nerozvážné koupě, již nepadnoucího střihu nebo ho chcete zkrátka poslat dál, máte nyní možnost.

Jedná se pouze o osobní prodej - komerční nabídky jsou v tématu zakázány - držte se těchto předem stanovaných pravidel:

1. Bazar slouží výhradně k soukromé inzerci, nikoliv k prodeji nového zboží (vyjma právě zakoupených výrobků).
2. Do tématu patří pouze příspěvky s nabídkou – veškeré dotazy a domluva prodeje probíhá přes Soukromé zprávy (stačí kliknout na ikonku obálky vedle nicku). Do diskuse nevypisujte žádné osobní kontakty.
3. Každý uživatel může nabízet v jednu chvíli maximálně 10 kusů.
4. Každý nabízený kus musí být nafocen a uvedena jeho cena – inzeráty pouze se slovním popisem, příp. bez ceny budou mazány.
5. Již neaktuální „inzeráty“ stačí nahlásit s touto informací a příspěvek bude vymazán.
6. Není povoleno vkládat odkazy na jinou inzerci.
7. Nabídku na určité zboží můžete zadat pouze jednou – duplicitní příspěvky budou odstraněny.
8. Nevkládejte nabídku na zboží, které nekoresponduje s tematikou stránek MP (např. nabízím pohovku, lednici atp.).
9. Bazar MP není popelnice – nenabízejte tu věci zničené, nepoužitelné – na případnou drobnou závadu vždy v popisu upozorněte.
10. Za prodej/nákup je zodpovědný samotný uživatel, který se do případné koupě zapojí – neobracejte se na administrátora MP s případnými reklamacemi. Modnipeklo.cz neručí za obsah inzerce ani za prodejce.

Případné otázky, návrhy k Bazaru MP směřujte do diskuse pro administrátory Dotazy, nápady a připomínky pro admina.

Pokud se Bazar osvědčí, zřídíme pro něj samostatnou sekci mimo diskusi – v opačném případě může být téma smazáno.

Pěkný den,
adminka Tereza

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reakce:

Eirean
244 příspěvků 23.07.12 14:38

Vida, vypadá to, že bazar zatím zeje prázdnotou:) Čas to změnit, na tohle čekaly moje boty celou dobu.
Koupila jsem je tuším v CCC, jsou tak dvakrát nošené, než jsem zjistila, že mi z nich leze vpředu půlka nohy, dodnes nevím, proč jsem si koupila menší velikost než mám normálně - jsou to 38. Podpatek není odřený, jsou opravdu jako nové. Barva je čistě bílá, ale ne taková ta zářivá, spíš lehce do off-white. Za ten stav v jakém jsou bych se ráda s případnou zájemkyní domluvila tak ně 300-400 korunách (původně stály tuším něco málo přes pět stovek).

EDIT 1: Ok, dobře, nad 300 CZK ne.

Příspěvek upraven 23.07.12 v 18:38

MP Monny
480 příspěvků 23.07.12 16:02
MNG sukně

Také přidávám, koupila jsem si před dvěma týdny sukni v MNG, po několikerém vybírání vhodné barvy jsem si nakonec k pokladně vzala špatný střih. Je tedy zcela nenošená, jen jsem z ní doma ustřihla cedulku, samozřejmě předám i s účtenkou pro případnou reklamaci.
Velikost 40, reálně 38, v pase má 40 cm (měřeno na šířku ne na obvod), je těsně nad kolena.
Cena 199,– Kč, v Brně mohu předat osobně, nebo poslat poštou kamkoliv :-)

Moneypenny
10 příspěvků 23.07.12 17:34
Nové loďky č.41

Bezva nápad s bazárkem ;-) Přidávám se: Nabízím společenské lodičky vel. 41,fialová barva, textilní nové, nenošené, koupené v UK v 2011, ráda bych za ně dostala 250 Kč.

Moneypenny
10 příspěvků 23.07.12 17:37
Ještě jednou v č.41

Také tyto zlaté páskové střevíčky ve vel. 41, nošené 1×, hledají novou majitelku, nabízím je za 250 Kč.

Moneypenny
10 příspěvků 23.07.12 17:49
Peep-toe střevíčky v č.37

Tentokrát sestřiny botky - nude barva s metalickým nádechem do měděna, 1× nošené, taky za 250 Kč.

loceska
10 příspěvků 24.07.12 21:09
Nové balerínky

Nabízím nové, pouze odzkoušené kožené balerínky zn. Fila. Velikost uvedená 38, ale myslím, že by padly i 37, každopádně jsou na užší nohu. Cena 299 Kč včetně pošty.
P. S. Omlouvám se za fotky, s fotoaparátem se moc nekamarádím :-(

saryvary
664 příspěvků 26.07.12 11:25
Boty Marc Jacobs

Prodám tyto boty. Uvedená velikost je 41, odpovídají však spíš velikosti 40 a hlavně: jsou na užší nohu, než je ta moje. Z toho důvodu je také prodávám.
Nabízím za cenu: 2.400,–, jsou velmi málo nošené, fotka je aktuální. Na požádání zašlu více fotografií.

Denyna
4101 příspěvků 15.08.12 13:51

Prodám svetr ze 100% jehněčí vlny z Woolovers. Slabší úplet, krémově bílá barva, vhodný k vrstvení. Velikost S, má být volnější, ale při vel. 38 v něm plavu moc. Doporučuji pro vel. 40-42. Je úplně nový, nenosím ho, protože je mi velký.
Cena 600,– + poštovné.
Rozměry dodám.

veveru
400 příspěvků 21.08.12 15:41
Podprsenka Hunkemöller

PRODÁNO
Nabízím tělovou podprsenku značky Hunkemöller Bodique, velikost EU 70E, UK 32E. Objednala jsem si ji na eBayi a bohužel mi nesedí. Je úplně nová, bez visaček.
Cena 200 Kč + poštovné.

Příspěvek upraven 02.05.13 v 21:17

Lenil
12 příspěvků 22.08.12 11:22
Úpletová halenka s krátkým rukávem

Úpletová halenka zn. Marks and Spencer s krátkým rukávem s jemným vzorkem ve světle pískové barvě.

Úplně nová, nenošená. Prodávám z důvodu, že je mi halenka krátká.

Délka: 53 cm Šířka přes prsa (v klidném stavu): 42 cm

Materiál: 100 % akryl

Cena: 60,– Kč + poštovné (nebo os. odběr v Brně)

Příspěvek upraven 21.11.12 v 10:44

madamenoire
12 příspěvků 27.08.12 20:29
Letní šaty

Prodám světlé letní šaty. Bohužel jsou mi těsné přes prsa a necítím se v nich dobře. Dlouho jsem se s nimi nechtěla rozloučit, ale přes hrudník asi nezhubnu (doufám).

dvě vrstvy: vrchní poloprůhledná s květy, spodnička
velikost: 38
jsou v perfektním stavu, oblečené tak třikrát
na fotce vypadají užší než v reálu
cena: 500,– Kč (+ poštovné)

madamenoire
12 příspěvků 27.08.12 20:47
Bílé sandály

Prodám bílé sandály na podpatku.
Skoro nenošené, ale jeden podpatek je trochu odřený.
Vel 40. Cena 200-300Kč
Omlouvám se za kvalitu fotek.

LadyPapajka  28.08.12 17:29

Prodám dámskou oranžovou sukni, bohužel mi nesedí. Koupená na votocvohoz a prý použitá jen na focení. Je z příjemného lehkého materiálu, velikost M. Cena 199kč plus pošta

Em H
47 příspěvků 30.08.12 19:05

Nabízím světlé kalhoty džínového typu značky See by Chloé. Zakoupené před lety v kamenné prodejně v Londýně. Málo nošené a v perfektním stavu. skvěle provedené do posledního detailu. Střih bootcut. Bohužel nemám modelku pro fotku na postavě. Míry jsou: pas 74cm, boky (v nejširším místě) 96, nohavice vnitřní 81 cm, sed vysoký 24cm (v předu)/29 cm(v zadu), obvod stehna 60cm. Všechny míry měřené na volno, kalhoty mají podíl elastanu, proto jdou ještě roztáhnout. Osobní předání možné v Praze či Berouně. Nabízím za 1000,– plus případné poštovné, cena je k jednání.

Em H
47 příspěvků 30.08.12 19:14

Nabízím šedé kalhoty s jemným pruhovaným vzorem britské značky Joseph (více info např zde: http://www.my-wardrobe.com/joseph ). Luxusní jemný a lehký materiál i provedení, volný střih bez podšívky, zapínání na háček, knoflík a zip. Mají poutka na pásek a pravé kapsy. Materiál označen 100% laine-wool. Jsou v perfektním stavu, byly minimálně nošené a skvěle uskladněné.

Velikost uvedena pouze S, proto prosím měřte: pas 74 cm, boky 100 cm, vnitřní nohavice 79 cm + záložka 6,5 cm (možno upravit). Možnost osobního předání v Praze či Berouně. Nabízím za 800,– plus případné poštovné dle ceníku ČP

Příspěvek upraven 25.11.12 v 19:52

kameba
101 příspěvků 02.09.12 13:36

Prodám košili z ONLY, velikost 36. Mám ji asi dva roky, ale na sobě jsem ji měla dohromady tak pětkrát(musela jsem do ní zhbnout, což jsem sice zhubla, ale přes prsa to pořád není uplně košér a ani nebude:))Hodí se na oprvdu drobnější postavu s menšími prsy. Osobně můžu předat v Brně. Cena 150Kč, poštovné + 4OKč.

Manolka
3 příspěvky 02.09.12 16:08
Sukně

Prodám hnědou sukni. Nošená pouze 1× (pro mě nevhodná délka). Na štítku je vel. 42, já mám 38 a sedí mi dobře, je v pase na gumu. Rozměry pas: 32 cm, boky 46 cm, délka 61 cm.
Cena 150 Kč +poštovné. Možnost osobního odběru v Brně.

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 12:33
Tunika SMASH

Velikost: L, ale odpovídá spíš S/M
materiál: 95% polyester, 5% elastan
cena: 350,– + poštovné, možnost osobního odběru v H. Králové

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 12:45
Košile NEXT

Velikost: 10
materiál: 61% bavlna, 36% polyester, 3% elastan
cena: 200,– Kč + poštovné, možnost osobního odběru v H. Králové

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 12:50
Košile NEW LOOK

Velikost: 10
materiál: 67% polyester, 33% bavlna
cena: 150,– Kč + poštovné, možnost osobního odběru v H. Králové

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 12:55
Sukně ORSAY

Velikost: 36
materiál: vrchní část - viskóza, podšívka - polyester

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 13:02
Bílá no name košile

Zakoupena v malém obchůdku v Č. Budějovicích, cedulku jsem bohužel odstřihla
velikost: cca 34 - 36
materiál: bavlna s nějakou příměsí (látka je pružná)

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 13:25
Košile ONYX

Zakoupena v malém obchodě v H. Králové, cedulku jsem bohužel odstřihla
velikost: cca 34 - 36
materiál: béžová poloprůhledná umělotina
cena: 100,– Kč + poštovné, možnost osobního odběru v H. Králové
Košile je asi 10× drobně zatržená (do 1 cm). Detail je focený z lícové strany, na které je to vidět jenom při podrobnějším zkoumání

Paní Kettlová
12 příspěvků 05.09.12 13:34
Košile DIVIDED by HM

Velikost: 38
materiál: bavlna

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit