Bazar na Agatafashion.cz

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Antoinette  20.08.13 09:30
Bazar na Agatafashion.cz

Co říkáte na na obchod známé modelky a rebelky Agáty Hanychové? Co jsem si všimla tak Agáta začala na tom svém e-shopu prodávat i své obnošené oblečení:http://www.agatafashion.cz/18-second-hand

Kvůli tomu byla na facebooku i podrobena dost nevybíravé kritice, že obnošené šunty prodává za vysoké ceny, trička za 700Kč atd. Holky co si od ní něco objednaly, tak psaly jak jim oblečení přišlo třeba špinavé nebo poškozené. Co tomu říkáte, objednaly byste si něco u ní?
Za sebe tedy říkám že ne:-)

Reakce:

hell-no
177 příspěvků 20.08.13 10:11

Spíš než ceny oblečení a „vkus“ Agáty mě zaujalo, jak vlastně vypadá taková modelka bez profesionální úpravy, nasvícení a šikovného fotografa.

Bagheera
344 příspěvků 20.08.13 10:15

Nedotkla bych se jí ani třímetrovou tyčí, taková white trash!

Renny211
23 příspěvků 20.08.13 10:16
@hell-no píše:
Spíš než ceny oblečení a „vkus“ Agáty mě zaujalo, jak vlastně vypadá taková modelka bez profesionální úpravy, nasvícení a šikovného fotografa.

no, alespoň člověk ztrácí mindráky :-)

KlaudieS
1640 příspěvků 20.08.13 10:19

@hell-no :D:D:D na to se dá říct jen… hell no. Sakra, proč jsem si jen tu přihlášku do miss nepodala taky? :D

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.13 12:24

Já zase nepochopím, že má tohle Agátka zapotřebí. Peněz má snad plnou pr…, tak proč to radši nedá na charitu, aspoň by se mohla blejsknout v novinách, že občas udělá i něco trochu smysluplnýho. O nevkusnosti nabízených doslova hader ani nemluvě. Jedna kamarádka si - k mému úžasu - od ní osobně koupila jedny šaty, ale kam ten kurví kroj bude nosit opravdu nevím :-D

Alizon
1233 příspěvků 21.08.13 12:56

Co na to rikam - ze to jsou silene hadry a bylo by to drahe i kdyby to bylo nove.
Kdyz se najdou pipinky, ktere si koupi takovy obnoseny hadr protoze predtim patril Agate aby byly IN, jejich problem.
Jedno Agate, i kdyz ji nemam rada, uprit nemuzu - jako podnikatelka ma urcity talent. Ma slavnou maminku, dari se ji na sebe ruzne upozornovat, tak proc z toho nevytriskat maximum. Stadecko se vzdycky najde.
Ovsem to ze neco inzeruje jako neposkozene a potom to posle poskozene a spinave, to je zase jeji blbost, dela si spatnou reklamu a odradi si i ty svoje pipinky.

vashtie  21.08.13 16:54
@MaggieCassidy píše:
Já zase nepochopím, že má tohle Agátka zapotřebí. Peněz má snad plnou pr…, tak proč to radši nedá na charitu, aspoň by se mohla blejsknout v novinách, že občas udělá i něco trochu smysluplnýho.

Jak víte kolik má peněz a jestli dává nebo nedává něco na charitu?

Taky bych si nevybrala, ale každé zboží má svého kupce..

kayav  21.08.13 17:06

Říkám tomu to, že je dobrá obchodnice. mohla si teda dát tu práci ty strašný hadry odprezentovat trochu líp, ale když to lidi kupujou…

hanyketty
32 příspěvků 21.08.13 17:39

@kayav Tak to máš teda pravdu…nebo se to takhle nosí?…Nebo možná nejsem úplně trendy:-))
A já si dávám takovou práci, když fotím něco do aukra…

Navaa
529 příspěvků 21.08.13 23:37

Muhehe.

Antoinette  22.08.13 08:24

No právě, mně to teda příjde příšerně drahý, nejen že tam má nevkusný a přímo hnusný věci, ale především drahý. Kdyby dávala symbolicky 100 Kč za jednu věc plus padesát poštovný, tak to by snad někdo koupil..ale za 1000Kč něco obnošené, to snad ne!!! A navíc ta komunikace s ní ohledně reklamace je děsná. Holky na fb psaly, že když si něco objednaly- i nového z té její navrhované kolekce, tak jim to buď přišlo v jiné barvě nebo i čísle. Když to posílaly ihned zpět, tak se jim to vrátilo nevyzvednuté…což pokud vím by nemělo být, poněvadž když si něco koupím v e-shopu mám přece 14 denní lhůtu na vrácení zboží. Nebo to snad u ní neplatí?

MaggieCassidy
127 příspěvků 22.08.13 14:18
@vashtie píše:
Jak víte kolik má peněz a jestli dává nebo nedává něco na charitu?Taky bych si nevybrala, ale každé zboží má svého kupce..

Pravda, její účetní nejsem, ale myslím, že jako „modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka“ neobrací úplně každou korunu, takže prodávat své obnošené ošacení (které navíc podle mnohých není ani v nejlepší kondici) by si mohla odpustit. Ad.2: pokud na charitu něco dává, mohla by přidat i tohle :-)

Matmys
1597 příspěvků 22.08.13 14:20

@MaggieCassidy
Neblbněte, chudáci lidi z charity…

MaggieCassidy
127 příspěvků 22.08.13 14:29

@Matmys
Taky si to nakonec říkám :-D

Majka22
308 příspěvků 22.08.13 16:29
@MaggieCassidy píše:
Pravda, její účetní nejsem, ale myslím, že jako „modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka“ neobrací úplně každou korunu, takže prodávat své obnošené ošacení (které navíc podle mnohých není ani v nejlepší kondici) by si mohla odpustit. Ad.2: pokud na charitu něco dává, mohla by přidat i tohle :-)

Už mnohokrát jsem se setkala s tím, že jsou to mnohdy právě opravdu bohatí lidé, kteří obrací každou korunu a šetří, kde se dá. Neříkám, že zrovna Agáta nutně patří také do této kategorie, díky Bohu tuto osobu znám jen odsud :)

xyz
1624 příspěvků 25.08.13 14:17
@hanyketty píše:
@kayav Tak to máš teda pravdu…nebo se to takhle nosí?…Nebo možná nejsem úplně trendy:-))
A já si dávám takovou práci, když fotím něco do aukra…

A ta orvaná záclona! :-D

JazzmineTea
468 příspěvků 21.12.13 00:25

Tak to zírám. Můžete si u ní v secondhandu koupit i obnošené ponožky…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit