BB krémy

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letefa
716 příspěvků 25.01.13 12:52
BB krémy

Mám všetečný dotaz ohledně bb krémů. Všimla jsem si diskuze v rámci tématu „Co jsem si dnes koupila“, ale téma mezitím odběhlo dál a nechci ho znovu plevelit.

Moje jediná dosavadní zkušenost je s BB od Garnieru, takže jsem počítám pravým BB krémem nedotčena :-) Jsem napůl rozhodnutá zkusit ten korejský, o kterém jste psaly, ale nemám tucha, jak odhadnout odstín.

Jo a taky jsem postřehla, že na český trh uvedla svůj BB krém i Bioderma, přičemž to má být kombinace jejich AR krému proti rudým skvrnkám na pokožce. To by mi bodlo! Nemáte s ním některá zkušenost např. ze zahraničí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reakce:

smrtonoška  25.01.13 13:12

Mně přijde, že se ty krémy i hodně přizpůsobí odstínu pleti. Takže pokud jste spíš bledule, sáhněte po světlejším, pokud jste snědší, po tmavém. Ještě že většina výrobců má jenom dva odstíny, je to aspoň jednodušší :D Podle toho, jaké odstíny makeupu si běžně kupujete, byste měla mít už nějakou představu. „Naslepo“ nebudete mít jistotu dopředu nikdy, ale přes ebay se dají sehnat i vzorky krémů, ty vyjdou mírně levnějš než celé balení (a poštovné bývá zdarma). Jinak samozřejmě záleží, jaký si vyberete, ale třeba ty 20 ml balení nebývají tak drahé, aby to člověka mrzelo, když netrefí odstín. Mě třeba vyšlo na necelých 150 kaček.

ionicera
4550 příspěvků 25.01.13 14:51

Já jsem opravdu nadšená z BB krému od sisley. I nádherně voní. A mám tuším 2

Rosalyn
925 příspěvků 25.01.13 14:53

Jak moc kryje/nekryje BB krém?

DonChichot  25.01.13 15:06

Mám BB krém od La Roche, světlejší verzi, jsem s ním spokojená. Nekryje tak jako makeup, ale tolik to nevadí. JIný jsem nezkoušela.
Silné akné a podobné věci s tím asi nezakryjete, ale na červený nos a bradu to bohatě stačí. Pro mne osobně úplně ideální. A nemusí se narozdíl od makeupu nanášet štětcem, stačí prsty.

Curlygirl
1901 příspěvků 25.01.13 15:11

Já mám BB Age defense od Clinique a jsem moc spokojená. Splňuje dle mého vše to, co má správný BB krém - hydratuje, brání proti stárnutí pleti vysokým spf (30) a krásně sjednocuje pleť.
Nějaké velké krytí to není, ale to člověk stejně potřebuje jen někde a na to má korektor… není nutné mít zbytečně na sobě něco s extrémním krytím kvůli pár problematickým partiím.

eeny-meeny
119 příspěvků 25.01.13 15:49

Já objednávala přes Aukro Perfect Cover od značky Missha, odstín 21, ale myslím, že bych snesla i ten tmavší 23. Je pravda, že se ta barva přizpůsobí vašemu odstínu pleti. Jinak jsem s ním dost spokojená. Předtím jsem si koupila BB cream od Nivey a ten je hrozně tmavý ( i ten světlejší odstín).

Acrobaleno
948 příspěvků 25.01.13 16:24

S farbou BB creamov som mala problém aj ja, pretože mám veľmi svetlú pokožku. Chcela som vyskúšať aj Garnier, aj keď som vedela, že to „nie je pravý“ bb-cream. No aj s tým pre svetlú pleť som vyzerala ako umpa lumpa Tak som si objednala ten „pravý“. Momentálne používam Missha M Perfect Cover BB Cream a som veľmi spokojná, pred tým som mala Skin79 Oriental Gold.

Lanevra
371 příspěvků 25.01.13 16:33

Já také vyzkoušela pár těch běžně prodejných a jejich výrobci se asi domnívají, že všechny Evropanky jsou osmažené jako kuřata před podáváním. Všechno je to moc tmavé.

Barbuchaa
211 příspěvků 25.01.13 17:02

Používám jako BB od Alverde Color & Care Make-up. Požadavky na make-up by teda neprošel ani zdaleka, protože skoro nekryje, zato jako BB krém funguje výborně - super konzistence, lehce natónuje, zmatní a pleť přitom nezatěžuje. Možná nesplňuje všechny požadavky BB krému, ale koupím si ho zase, nejen kvůli ceně, ale především protože je mi na denní používání pod pudr maximálně příjemný. Odstíny jsou tmavší, ideální pro celoročně opálené :)

viera666
957 příspěvků 25.01.13 17:30
pokial chcete vyskusat korejske BBcka,

Odporucam najskor si objednat napr. toto a testovat a testovat
 http://cosmetic-love.com/…samples.html

BTW postovne je zadara. Akurat cakam na dva baliky a pomaly skladam treti. No, trosku som sa stala zavislou. Ale ked tie produkty su take kraaasne, mooj milaasek :-D.
Ku korejskym este, co sa tyka farby, tak su blede, ale naozaj sa prisposobia. Ale viacere maju aj rozlicne odtiene, napr. taky Etude House-Precious minerals mysli aj na opalenejsie:
 http://cosmetic-love.com/…up/bb-cream/

Strasne vela reviews je aj na youtube, tam porovnavaju jednotlive BBcka a ich odtiene, takze vidite presnejsie, ktory je aky.

Khajka
506 příspěvků 25.01.13 18:12

@Barbuchaa A to už je v Německu na trhu i BB krém od Alverde. Vyhlížím, kdy se objeví u nás :) Jinak, ten make-up používám taky a taky jsem s ním spokojená. Když je potřeba světlejší odstín, tak si ho namíchám.

Lama_z_Lana  25.01.13 19:22

Mám zkušenost s La Roche Hydreane BB a s Garnierem. U Garnieru (mám ten pro mastnější pleť) mi trochu vadí tekutější konzistence, ale zase mu musím uznat to, že dobře kryje. S LRP jsem spokojená velmi. Hlavně ta světlejší verze je tónovaná do růžova, takže konečně žádná oranžáda. Je hodně hydratační, takže se svojí smíšenou pletí musím důkladně pudrovat, ale vydrží mi celý den. A krásně voní :)

monicka
565 příspěvků 25.01.13 19:37

Já mám Estée Lauder Day Wear a nemůžu si ho vynachválit. Má taky vysoké SPF (35) a jeho nejsvětlejší odstín (01 Light) je světlejší než ten nejsvětlejší od Clinique (tam mi navíc nevyhovovala konsistence). Vzhledem k tomu, že je to celkem velká investice, tak doporučuju zajít třeba do Sephory - poprosila jsem je o vzorečky a dostala jsem slušné množství tří různých krémů. Jinak pokud máte hodně světlou pleť, tak bych doporučila zkusit ty korejské - u asijské kosmetiky je obvykle těžší najít spíš ty tmavší odstíny, zatímco těch světlých mají daleko větší výběr.

Coraline
1980 příspěvků 27.01.13 09:46

Mám od Skin 79 VIP Gold a rozhodně si nestěžuji, i když jsem čekala trochu lepší krytí. Na druhou stranu opravdu zvládá pleť hezky sjednotit, hydratovat (i když krém pod něj stejně používám, toho zvyku se asi nezbavím :), nezvýrazňuje sušší místa, odstín se hezky přizpůsobí a opravdu to vypadá, jako když na obličeji nic napatláno nemáte a máte prostě jen hezkou pleť :). Za 260kč přes ebay je to super věc.

blacken
2320 příspěvků 27.01.13 09:59

Žádný „pravý“ BB jsem nezkoušela, ale mám pár levnějších - Garnier - ten je dobrý tak na léto, i ten světlý je dost tmavý a asi to úplně neplní účel, je to spíš tónovací krém.
Pak mám Loréal - ten mi přijde lepší, hezky se přizpůsobí pleti a docela slušně sjednotí a matuje… a Maybelline - ten mi přijde nejlepší - docela hezky rozjasní a matuje a je hodně světlý…

Len
476 příspěvků 27.01.13 10:12

Já jsem si našla několik recenzí a nakonec jsem si pořídila BB Missha Signature real. Pěkně kryje (jako běžný makeup), hezky se přizpůsobuje odstínu pleti, a co se mi na něm líbí nejvíc - vůbec není vidět, že ho na pleti mám. Jsem s ním spokojená; brzy budu objednávat další balení (což se mi ještě s žádným makeupem nestalo). Jakmile zkusíte nějaký pravý BB cream, na ty drogerokové hned zapomenete (protože ty s nimi mají společný jen zavádějící název).

Maleficie
156 příspěvků 27.01.13 12:43

Koukněte kdyžtak sem.
www.bb-cream.cz/…-bb-kremy/35
Jsou to korejské SKIN79. Minisety jsou super na první vyzkoušení a cena podle mne dobrá. Na stránkách dokonce píšou, že po domluvě si je můžete na prodejně i vyzkoušet. Doručení ČP nebo osobní odběr v Praze.
Mám DIAMOND. Na zimu mi odstím přesně padne, ale v létě trochu přibarvuji tmavším makeupem.

klubo  27.01.13 14:04

Mám korejský BB Misha - odstín 21 (mám světlou, ale ne mrtvolnou pleť, co se dobře opaluje, jsem letní - „myší“ -typ), používám ho asi měsíc a jsem maximálně spokojená, fakt je, že jsem nikdy neměla nějak zvlášť problematickou pleť, přesto mi připadá, že BB jakoby vitalizuje, stahuje póry, které zároveň nezanáší, sjednocuje barvu (i po odlíčení), vyhovuje mi tak, že jsem zatím ani nezkoušela další vzorky, co mi poslali.

Coraline
1980 příspěvků 27.01.13 17:30

@Maleficie No nevím, obecně jsou v českých e-shopech ceny dost šílené, právě kvůli BB jsem si založila PayPal a konečeně se odhodlala kupovat přes e-bay. Ten můj tu ve vašem odkazu mají za 465+65 Kč poštovné, já ho kupovala za 260 Kč s poštovným z Jižní Koreje zdarma.

smrtonoška  27.01.13 17:46

Taky doporučuji ebay, nakupuji tam už dlouho a mám jenom dobré zkušenosti. Dokonce i doručení z Koreje trvalo pouze týden, takže není důvod preferovat předražené cz/sk eshopy. Kdyby se balíček náhodou ztratil, stačí napsat prodejci, většinou jsou velice ochotní a vrátí peníze nebo produkt pošlou znovu. Jde jim totiž o dobré hodnocení od zákazníků.

Maleficie
156 příspěvků 27.01.13 19:26

Coraline: No napsala jsem to jako příklad, že jdou sehnat i u nás. Já jsem si ho tam koupila, protože jsem nechtěla čekat a mám to skoro u baráku.
Jdou samozřejmně koupit i jinde amazon, cosme-de a pod.
Já zas moc k BB přes Ebay nemám důvěru. Plus poslední dobou my přijde, že celníci nezahálej.

Docela mne teda překvapuje, že za to mám hned dvě červený… no jo no.

smrtonoška  27.01.13 19:39
@Maleficie píše:
Já zas moc k BB přes Ebay nemám důvěru.

Můžu se zeptat proč? Zajímalo by mě, jestli jste měla špatnou zkušenost s prodejci nebo samotnými produkty nebo jste o něčem slyšela. Myslím, že prodávat nějaké fejky si nemůžou dovolit, pokud se bojíte toho. Já si vybírám jen top prodejce a ověřené značky produktů (tzn. že si předem vyhledám nějaké recenze apod.) a nikdy nebyl problém.

Kay_Adams
1612 příspěvků 27.01.13 19:43

@Maleficie
Tovar do 22€ je bezcolný/bez DPH.

Plus kórejskí predajcovia na ebay sú „vycvičení“, a balíčky od rôznych predajcov mi vždy prišli označené ako gift, a hodnota bola uvedená vždy smiešne nízka.
Plus dodanie do týždňa od objednávky, poštovné zdarma.
Ak sa človek bojí fake, stačí nakupovať u skutočne overených predajcov (feedback 100% - 99,9%)

Inak mám BB Etude House (zniesla by som tmavší odtieň, nie som tak porcelánová). Kryje až prekvapivo dobre, výdrž slušná, nie matný finiš (ale v norme). Obecne obľúbený Missha Perfect Cover (no. 23) je príliš bledý, mapuje :/

Coraline
1980 příspěvků 27.01.13 20:52

@Maleficie Jak už tu zaznělo, toto se neclí, balíček mi přišel asi tak za týden. Taky nemám ráda čekání, ale pokud díky pár dnům čekání ušetřím skoro tři stovky, není o čem debatovat:). Faky sice na e-bay jsou, ale od toho jsou tu hodnocení zákazníků, ověření prodejci apod. Samozřejmě každý ať nakupuje, kde chce, jen jsem to chtěla zmínit, aby někdo neunáhleně nenakoupil, když píšete, že tam mají dobré ceny, a pak se nemlátil do hlavy, že se to dá o tolik levněji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit