Bekovka a košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP lucas
17 příspěvků 08.04.12 21:01

Zdravím,
mám zdánlivě jednoduchý požadavek - hledám nějakou bekovku na jaro a léto (v kamenném obchodě v Praze). Byl jsem už v obchodech TieRack (nic moc výběr), Van Graaf (skoro žádná nebyla), Debenhams (poslední s pěkným vzorem mi byla malá, zbytek nic moc), M&S (skoro žádná-když už, tak zminí), propadly i klasiky C&A, H&M, Next. Nějaký další nápad?
A další zdánlivě jednoduchý úkol - chci takovouto pánskou košili. Věděli byste, jestli někde prodávají takový vzor? Nebo kde by se dala sehnat taková látka, že bych si ji nechal ušít na míru? Anebo nějaký nápad, kde by takovou látku vyrobili?
Ke koupi jsem našel jenom hustý vzor nebo jinak barevné provedení, jenže chci přesně takovou - bílou a řídce černě vzorovanou (nejsou to tečky, ale vzor tvoří symboly X obklopeny tečkami ve tvaru kruhu).
Zkrátka něco takového ale v pánském provedení. 

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

RenaLange  08.04.12 21:48

Světlou bekovku jsem viděla v letošní golfové kolekci Bogner. Nosí ji golfisté takže bych se podívala do obchodů s golfovým vybavením.

Pavel
106 příspěvků 08.04.12 22:59

Vidite a ja si v unoru bavlnenou bekovku v HM koupil, seda rybi kost za asi 250 Kc. Dival jsem se i v Tonaku, ale nemeli jeste pripravenou letni kolekci.

Ani  08.04.12 23:28

Hm, já si pánskou bekovku koupila na podzim a stále vůbec nevím, jak to nosit. Představovala jsem si nějaký pánský styl, ale hodně ležérní styl. Možná unisex kalhoty, kšandy a košili? Ale moc nevím. Spíš mi to sedí k představě nějakého „hocha“ z let dávno minulých, takový povaleč, jako byly vedlejší charaktery v Rychlých Šípech, než k nějaké golfové eleganci. Ale nevím, možná to vnímám špatně. Každopádně jsem ještě nic dohromady nedala, tak jsem ji ještě na sobě neměla.

RenaLange  09.04.12 07:36
Ani Vaše odpovědi ve stylu " sice o tom nic nevím ale budu Vám oponovat prostě jsem taková a je to můj názor" mne vždy rozveselí. Zajeďte si na golfové hřiště nebo si pusťte na ČT 4 záznam golfového turnaje a pak pište o golfové eleganci :-).
Nebo aspoň zajděte do Bognera omrknout kolekci,letošní pánské golfové bundy jsou úžasné.

GreatSusan  09.04.12 07:48
RenaLange ha detto : Ani Vaše odpovědi ve stylu " sice o tom nic nevím ale budu Vám oponovat prostě jsem taková a je to můj názor" mne vždy rozveselí. Zajeďte si na golfové hřiště nebo si pusťte na ČT 4 záznam golfového turnaje a pak pište o golfové eleganci :-).
Nebo aspoň zajděte do Bognera omrknout kolekci,letošní pánské golfové bundy jsou úžasné.
thumbs up!

MP lucas
17 příspěvků 09.04.12 09:19

V Tonaku jsem se byl podívat, ale bohužel mě zklamaly střihy. Připadaly mi moc starodávné, představuju si moderní čepici :)
Do Bognera se zajdu podívat, dík za tip :)
A někdo s problémem košile?

modra_kocka
903 příspěvků 09.04.12 09:45

lucas: a sháníš přesně takový vzor, jak popisuješ - X v kroužku z teček, nebo jenom řídké černé puntíky na bílém podkladu? O tom, že by se dala vyrobit košilová bavlna na zakázku, nevím. O jiných látkách (brokát, kanafas) na zakázku jsem slyšela. Asi někdo vyrábí na zakázku i bavlnu, ale počítala bych s minimálním odběrem v desítkách metrů. Nedala by se spíš potisknout bílá?
Tady se hodně angažuje paní Kalců (www.kalcu.cz ) a podle toho, co říkají znalejší, než já, tak má velmi dobře zásobený obchod a umí poradit. Neptal ses u ní v obchodě? Nebo se zeptat tam, kde šijí pánské košile na zakázku? Mají přece nějaké dodavatele látek, ne? ;) Napadá mě teda jen Le Premier v Praze, ale takových firem bude určitě víc, jen nejsou tak profláklé.

MP Mim
8 příspěvků 09.04.12 10:22

tu majú niečo podobné: http://evi-latky.cz/kosi­lovka/944-batist-s-zakarovym-pruhem-a-tistenym-vzorem.html

MP Mim
8 příspěvků 09.04.12 10:23

http://evi-latky.cz/…-vzorem.html

MP lucas
17 příspěvků 09.04.12 11:05

Mim: Díky, kdyby to bylo v černé barvě, bez proužku a vzor víc smrsknutý k sobě, tak by to bylo ideální :)
ModraKocka: Tak nemusí to být přesně ten vzor, stačí podobný, jen aby byl černý a řídký. Ano, i v dnešní době fungují tkalci, nějaké mám v záložkách jako záložní plán :) Přesně, očekávám odběr v desítkách metrů, případně strašlivou cenu, ale co by člověk pro svůj sen neudělal :D
„Výrobce“ košil na míru postupně oslovuju, ke Kalců též napíšu, díky za tipy.

DanielaS
4603 příspěvků 09.04.12 11:27

Jasne ze se delaji latky na zakazku (i v malem, pro domaci pouziti), takze kdybyste moc trval na urcitem vzoru, staci zadat objednavku…
Napriklad http://www.spoonflower.com/welcome

modra_kocka
903 příspěvků 09.04.12 11:31

DanielaS: tyjo, paráda, dávám do záložek! Je vidět, že když někdo šije, tak má tyhle vychytávky s malíčku ;)

Ani  09.04.12 14:06

GS, neříkala jsem, že se tak nenosí. Ptala jsem se na radu, jak ji mám nosit. A psala jsem, jak si to představuju, s tím, že si nejsem moc jistá. Ostatně je docela fuk, jak se co dělá teď/dělalo dříve, jde mi o vymyšlení outfitu, do kterého bude sedět (a příliš extrémní mix stylů to asi nebude).
Ale pokud to má být jen pánské téma, tak ať je.

mwich
115 příspěvků 15.04.12 16:45

Mam stejny problem, uz jsem tu taky zalozil tema asi pred mesicem. Vyborny film s krasnymi odevy. Dejte vedet, jak jste dopadnul. Taky bych udelal cokoliv abych mel presne tuhle :D

hroznej gentleman  15.04.12 22:45

Téměř stejnou košili měli v Massimo Duti, ale už je to nějaký pátek… :)

levandulka1
2 příspěvky 17.04.12 17:26

stylový pánský bekovky mají v Assante. www.assante.cz

michal-sk  17.04.12 20:01

To jo, škoda že jsou z Brna, já to mam 400 km :(

levandulka1
2 příspěvky 18.04.12 16:51

Tak to je důvod udělat si výlet, ne? :D a nebo objednat přes eshop

MP lucas
17 příspěvků 18.04.12 18:39

No nevím, jestli kvůli bekovce za 400 dělat výlet za 1000 :D Přes eshop objednávat nechci, protože se potřebuju v bekovce vidět. Některý střih udělá divy a jiný může zas zkazit celý outfit, stejně jako třeba brýle…
Jinak jsem byl dnes ve Van Graafu a v celém obchodě se vyskytovala jedna jediná bekovka. Bohužel byla volnočasová od T.H. = velmi pestrobarevná. Já hledám spíš formálnější. Ideálně s decentním skotským vzorem …

Pavel
106 příspěvků 18.04.12 20:13

A nepřehlídl jste, co jsem psal? Že jsem koupil za asi 250 Kč v HM šedou bekovku s decentním vzorem? Pokud vás odrazuje značka, nemusí - nosím ji už 2 měsíce a stále se nerozpadla a netrčí z ní žádné nitě. Je celá bavlněná, i podšívka, žádný polyester.

MP lucas
17 příspěvků 18.04.12 20:36

Nepřehlídnul, jen jsem si v H&M nevybral :( Ale on je asi výběr i krám od krámu. V kterém H&M jste ji koupil? Já byl na Pankráci, v Palladiu, na Chodově, v Myslbeku a na Zličíně.

Vetrak
4 příspěvky 18.04.12 21:04
@mwich píše:
Mam stejny problem, uz jsem tu taky zalozil tema asi pred mesicem. Vyborny film s krasnymi odevy. Dejte vedet, jak jste dopadnul. Taky bych udelal cokoliv abych mel presne tuhle :D

A co je to prosím za film?

MP lucas
17 příspěvků 18.04.12 21:14

Podraz (The Sting, 1973). Newman, Redford, skvělý příběh, kostýmy i muzika. 7 Oscarů je podle mě málo :)

m-wich  18.04.12 21:20

Film Podraz s Newmanem a Redfordem. Pojednává o roce 1936 podle mě módní nebe, kdy i chudí lidé chodili slušně oblečeni a každý, i ty nejchudší nevyjímaje, měl minimálně jeden oblek. Též éra, kdy pánové nosili klobouky, to už se asi nevrátí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit