Berdychova slečna - Ester Sátorová

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 19:40
Berdychova slecna..

Neda mi to a musim sem vlozit odkaz na Ester Satorovou a jeji outfit na galavecer.. Jsem asi blba, zastydla, uprdena a mozna vsechno dohromady, ale proc si takova nadherna holka, se skvelou postavou, vezme takove saty..? Nechapu.. Jenze to by nebyl Super.cz,aby ji za to nepochvalil..mne to teda prijde dost nevkusne.. :-/

http://www.super.cz/…prsenky.html

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 05.11.12 19:53

@Silvie.M má nádhernou tvář a hezké prsa… Mě se to líbí! Je to jiné…

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 19:56

Ja nevim,no..mne to prijde strasne prvoplanove..saty jsou bezesporu krasne strizene a i z hezkeho materialu, ale nemuzu si pomoct, na charitativni akci mi prijdou nevhodne.. ale v pohode-o tom je ta diskuze ;-) ze se o tom pobavime :-) na molech mi takove modely nevadi, jen ve spolecnosti ano..

mujercita  05.11.12 19:57

To je krásná holka.

Fialové kafe  05.11.12 19:57

A mě to zase vkusné přijde, vzít si na galavečer dlouhou róbu, která je jednoduchá nepřeplácená, místo šatů pochybných délek je plus. Líbí se mi rudá rtěnka a náhrdelník, myslím že ji to velmi sluší.

gulietta  05.11.12 20:00
@mujercita píše:
To je krásná holka.

Súhlasím je krásna. Ale nemá ani vlastné meno, aj keď má vlastnú diskusiu. Berdychová slečna je fakt hrozné označenie. :-(

GreatSusan  05.11.12 20:02

Holka je krasna, ma krasna prsa a slusi ji to. Saty jsou tez krasne. Ma na to telo a je povolanim modelka, takze to „unese“ a nevypada jako lehka holka. Tim vsim patri ale do skupiny obyvatel, ktera se vyskytuje zridka az nikdy, takze bych ji nebrala jako priklad k nasledovani :-).

edit: krome toho si myslim, ze „nazivo“ ty saty tak pruhledne nebyly - blesky fotoaparatu jsou v tomhle docela nebezpecne…

mujercita  05.11.12 20:06

@gulietta Já nemám šajna, kdo to je. Koukám prostě na obrázek
Edit: Jo aha, ona není Berdychová. Jo, už chápu, jak jste to myslela.

Příspěvek upraven 05.11.12 v 20:09

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 20:07

To mate asi pravdu, taky me to napadlo..nicmene ja se s tim porad nemuzu „porvat“ :-D 100 lidi, 100 nazoru.. me to trochu zklamalo, protoze jsem na prvni pohled tleskala-jak ji to moc slusi a na druhy-podstatne mene.. :-)

gulietta  05.11.12 20:08

@mujercita no ja nemám šajna ani kto je Bedrych, ale keby som si chcela založiť o slečne diskusiu, tak si zistím meno.

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 20:09

Ja jsem tak diskuzi oznacila schvalne, protoze jsem nepredpokladala, ze ji zna vetsina lidi, jako zna treba Tomase Berdycha.. :-)

mujercita  05.11.12 20:10

@gulietta Ano, už mi to došlo, dopsala jsem mezitím edit. Kdo je Berdych, to teda taky nevím, ale že ten nadpis zní jaksi návodně, to teda ano.

Rosalyn
925 příspěvků 05.11.12 20:17

@Silvie.M Snad všichni známe Google, ne? A stejně jde o šaty, ne o jméno.

publicenemy  05.11.12 20:46

Ty šaty vypadají docela dobře - na ní, s průsvitným materiálem se dá naložit i mnohem děsivěji: http://www.super.cz/…ne-saty.html

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 20:47

Ha ha :-D tak jo, uz mlcim :-D :-D

Rosalyn
925 příspěvků 05.11.12 20:48

@publicenemy Sice je ta fotka tady už poněkolikáté, ale pořád je to hrůza. :-)

mujercita  05.11.12 20:48

@publicenemy Nečti bulvár, nečti bulvár, nebo se z toho zblázníš ;)
Tahle osoba už tady v nějakým kotli hořela, v tomhle případě právem.
Ta holka nahoře, ať už patří komukoliv, je úplně jinej případ.

Rosalyn
925 příspěvků 05.11.12 20:53

Takže lehce průsvitné šaty na hezké ženě jsou na charitativní akci v pořádku? Ptám se vážně.

publicenemy  05.11.12 20:53

@mujercita no právě! Můžeme za ni být právem vděční! Je krásná, je průsvitná, je naše! :-D (ne, nebudu číst bulvár, slibuji. Už končím ;))

majam
271 příspěvků 05.11.12 21:03

@Rosalyn Za mě - NE, před chvilkou jsem taky narazila na seznamu na zmiňovanou fotku a příjde mi to na danou příležitost nevhodné, i když je slečna bezesporu hezká a mladá.
Asi jsem zapšklá a stará :-).

llolla
2102 příspěvků 05.11.12 21:04

@Rosalyn
Třeba jsou ty šaty průsvitný jen na fotce- objektiv je mrcha. Pak bych si je ale nevzala na akci u níž bych věděla, že mě budou fotit. Podle mě se to nehodí. Ovšem když pominu tu průsvitnost, tak to slečně moc sluší…

Silvie.M
57 příspěvků 05.11.12 21:09

Ja jsem ani nezpochybnovala krasu slecny a i satu, jen me zarazila ta prusvitnost, ktera se podle me na spolecenskou udalost nehodi.. ale nechci se tu s nikym dohadovat a vnucovat svuj (asi blby) nazor :-) to bylo jen tak na zahnani dlouhe chvile ;-)

Sevie
72 příspěvků 05.11.12 21:17

Myslím si, že to působí lacině, dá se nosit průsvitné šaty i bez ukazování prsou.

RenaLange  05.11.12 21:19
@Silvie.M píše:
Ja jsem ani nezpochybnovala krasu slecny a i satu, jen me zarazila ta prusvitnost, ktera se podle me na spolecenskou udalost nehodi.. ale nechci se tu s nikym dohadovat a vnucovat svuj (asi blby) nazor :-) to bylo jen tak na zahnani dlouhe chvile ;-)

máte pravdu, Váš názor je skutečně blbý.

Cathero
200 příspěvků 06.11.12 08:46

Jsem asi divná já, ale šaty se mi líbí a slečně moc sluší..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit