Béžové (tělové) lodičky

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vikmuf
5 příspěvků 14.10.12 18:12
Béžové (tělové) lodičky

Milé dámy a pánové, prosím o pomoc, máte někdo tušení kde bych mohla koupit, pohodlné a kvalitní béžové (tělové lodičky). Nechci nic top moderního, proste klasickou lodičku k šatům. A rozhodně si ráda připlatím za kvalitu. Předem všem díky!

Najdete v encyklopedii: Béžová barva

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

BezNicku
159 příspěvků 14.10.12 18:49

Ja uz to vzdala :-( (Brno)… pokud vsak:

1. mas nohu mensi nez vel. 40
  2. mas k dispozici vic nez 2.000,–
  3. muzes vyjet na nakupy i jinam / jsi z prahy
  4. nevadi ti jehlovy podpatek a semisove spicky, ktere se za 3 dny okopou

pak mas jeste solidni sanci na uspech

Drzim palce!

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.10.12 19:32

Možná v praze?

viděla jsem prodávat z druhé ruky z nextu, dokonce více druhů, ale nevím, co to bylo za ročník/sezónu. jedny z nich jsem si zkoušela a byly strašně nepohodlné (pro mě). navíc byly všechny lakované = hned zničené.

béžové (fakt béžové, ne nude) jsem si kdysi koupila ve street fashion shoes (vaňkovka), ale byly na poměrně nízkém podpatku, navíc tom „dýhovém“ o kterém je tu někde i diskuse, a neměly moc pěkně vyřešenou špičku. strašně jsem je ale potřebovala k šatům. možná by tam zas mohli nějaké mít, mají hodně různých barev. ale jen umělina a nic moc kvalita.

pak se dají online na ebay koupit klasicky nude, ale na megapodpatku a navíc hodně úzkém, pochybovala bych o pohodlnosti i kvalitě (čína). navíc taky jen lakované nebo semišové.

po klasických nude lodičkách na přiměřeném podpatku z umělé kůže také toužím, ale nenacházím. nechápu moc ty výrobce, za takové boty by jim ženy utrhaly ruce. asi kvůli variabilitě - stačil by jim jeden pár a ne tři různé k různým šatům :)

llolla
2102 příspěvků 14.10.12 20:03

Http://www. pullandbear. com/webapp/wcs/sto­res/servlet/ca­tegory/pullan­dbearfr/en/pu­llandbear/29059/WO­MEN%27S%2BSHO­ES#/1461503/CO­URT%20SHOES%20WIT­H%20CONTRASTIN­G%20HEEL
http://www.zara.com/…COURT%20SHOE
Našla jsem tohle, ale nemám valné mínění o kvalitě ani pohodlnosti. Pokud máte obchody někde poblíž, můžete se na ně zajít podívat, ale moc nadějí bych do toho nevkládala=) I když- zázraky se dějí… Já mám z obchodů s oblečením několik párů bot, které jsou super.

Bugatti
4051 příspěvků 14.10.12 20:09

Tento týden jsem koupila kožené nude lodičky na podpatku asi 7 cm v Brně u Bati. Navíc ve slevě za polovic, jediným problémem je „dýhový“ podpatek, ale za tu cenu je unosím na den, jako večerní se bohužel nehodí.

Lina-jiná
349 příspěvků 14.10.12 21:44

Baťa na webu cosi má http://www.bata.cz/…itemid/35910 To budou zřejmě ty, co o nich píše Bugatti. Plus pár dalších v několika odstínech béžové.
Ale u Bati je třeba zvažovat kus od kusu, některé boty jsou kvalitní, jiné ne.
Dokonce i „trekové“ :-) http://www.bata.cz/…itemid/35910

Bugatti
4051 příspěvků 14.10.12 21:51

@Lina-jiná Ano, to jsou ony. A za tu cenu… no nekup to. Jsou opravdu kožené a zdají se být pohodlné.

Lina-jiná
349 příspěvků 14.10.12 21:56

@Bugatti Poslední dobou mi nezbývá než se zuřivě přesvědčovat, že mám všechny boty, které potřebuji, a že jsou věci, které potřebujeme víc než boty. Ale je to děsná otrava :-/

Jsou moc pěkné:-) Mám podobného tvaru jiné barvy a jsou fakt neskutečně pohodlné.

Bugatti
4051 příspěvků 14.10.12 22:03

Mám prakticky stejné černé tamarisky a jsou velmi pohodlné. Tento typ bot nejvíc unosím, černé a nude (nebo béžové) jsou pro mne základ botníku. Pokukuji po barevných, ale přesně jako vy si říkám, že víc potřebuji jiné věci.

bestia
2296 příspěvků 14.10.12 22:07

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:19

Lina-jiná
349 příspěvků 14.10.12 22:33

@Bugatti Je to peklo, ta zodpovědnost, co? :-) Já mám jako základ tmavomodré a tmavohnědé a pro radost lomeně žluté Tamaris s mašličkou. A už asi 100 let černé s páskem přes nohu, kterýma vykrývám plesy a chvíle, kdy se nehodí žádné z výše uvedených. Tělové mě zatím nenapadly, ale možná, že by se sešly…

Eirean
244 příspěvků 14.10.12 22:34

Ty baťovské kožené lodičky co na ně dávala odkaz Lina-jiná prosím NE, NE a NE. Je to děsný šunt. Koupila jsem si je před rokem a půl a vydržely mi asi 7 měsíců, kdy se totálně rozervaly boční švy na obou stranách u OBOU bot. Navíc ten dýhový podpatek je jakoby natažená kůže na umělotině, takže je to ještě horší než normální dýhový, víc se odírá a nejde to spravit.

Sháněla jsem od té doby tělové/nude lodičky a nakonec je koupila v noname krámku v Plzni. Opravdu se vyplatí počkat a hledat. Semiš a lakované nebrat, pokud mají něco vydržet.

Lina-jiná
349 příspěvků 14.10.12 22:44

@Eirean A vyřídili Vám reklamaci? Já nakonec k Baťovi přestala chodit, protože prostě neuznávali reklamace a to i u naprosto zjevných výrobních vad. Ale možná to bude jen specifikum budějické prodejny.

Eirean
244 příspěvků 14.10.12 22:49

No, kupodivu ano, i když jsem neměla doklad. Mohla jsem si vybrat jiné boty, peníze mi dát zpátky nechtěli. Tak jsem si vzala páskové letní sandálky, které se mi zdály ok a vcelku na nic není moc co zkazit, nosila jsem je půlku léta a jsou jako nové, na ty si nemůžu stěžovat. Uzavřené boty nebo kozačky bych si ale u Bati nekoupila, kvalita neodpovídá mnohdy ceně.

Ichy
67 příspěvků 14.10.12 23:31

Já je koupila od značky Hogl (nebo tak nějak) loni ve Vídni :) mám velkou tlapu, ale tato značka se u nás normálně prodává, v Brně je má třeba Salamander. Stály dost, ale jsou jako papučky :)

eless
1057 příspěvků 15.10.12 09:04

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 08:02

mulen
854 příspěvků 15.10.12 09:04

Já to riskla a koupila béžové lodičky Högl přes internet na www.javari.de. Sedí perfektně a jsou i přes cca 7cm podpatek hodně pohodlné.

gulietta  15.10.12 09:09
@bestia píše:
Tieto povazujem momentalne za kauf roku. Fakt som pohodlnejsie lodicky asi nemala, su akoby robene na moju nohu (co u vas platit nemusi, ja viem). Ale som velmi spokojna, aj ked cena bola vysoka :)

Kúpila ste ich cez net, alebo v ich obchode? Páčia sa mi a premýšľam, že si ich objednám, ale ak by boli na predajni, tak by som ich radšej vyskúšala a zašla si do predajne.

DanielaS
4599 příspěvků 15.10.12 11:20

Ja koupila onehda hned dva pohodlne pary v Pittarello. Urcite je ve Vidni.

bestia
2296 příspěvků 15.10.12 12:51

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:17

vikmuf
5 příspěvků 15.10.12 13:00
@BezNicku píše:
Ja uz to vzdala :-( (Brno)… pokud vsak:
  1. mas nohu mensi nez vel. 40
  2. mas k dispozici vic nez 2.000,–
  3. muzes vyjet na nakupy i jinam / jsi z prahy
  4. nevadi ti jehlovy podpatek a semisove spicky, ktere se za 3 dny okopou

pak mas jeste solidni sanci na uspech

Drzim palce!

Nohu mam 39, tak to by asi slo, klidne za ne dam 2000,– (kvalita se proste musi zaplatit), vyjezd mimo Prahu, uplne nevim jak zrealizovat, 4. bod, no jehly uplne nechci, predstavovala jsem si prumernou vysku podpatku, nic na cem se clovek zabije, pripadne je schopen i trochu popobehnout :-).

Kazdopadne diky!

vikmuf
5 příspěvků 15.10.12 13:02

@Jiná Realita - nevim kde se pise o dyhovem podpadku, ale ten opravdu NE, predstavuju si podpatek ve stejne barve jako zbytek boty. Jinak jsem z Prahy, takze Vankovku mam trochu z ruky :-(. Diky.

vikmuf
5 příspěvků 15.10.12 13:08

@bestia - vypadaji dobre, trochu je ten podpatek na me vysoky, ale v podstate neco takoveho, bohuzel u nas v M&S jsem je nevidela :-(. Tyhle maji zas super podpatek ale zas nemaji spicku :-( http://www.marksandspencer.com/…p/B007GCFAV4?…

xIvet
272 příspěvků 15.10.12 13:11

Na Botyku se dá docela vybrat, např. tyto http://www.botyk.cz/…09-5046.html, ale mají spoustu druhů.
Já mám tyto a i když na obrázku vypadají trochu lacině, v reálu jsou nádherné a měkoučké. Bohužel jsem si objednala velikost 36 a jsou mi velké!! Takže mi teď leží doma nevyužité spíše 37, kdyby měl někdo náhodou zájem, lhůta na vrácení mi vypršela, protože jsem si myslela, že to s vložkou zvládnu. A já zas nemám nic, protože menší nemají.

xIvet
272 příspěvků 15.10.12 13:14

Omlouvám se za zdvojené foto..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit