Bicester village Londýn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucea
2 příspěvky 11.11.13 14:05
Bicester village Londýn

Ahoj, chystám se na nákupy do Londýna a chci se jet podívat do Bicester outletu, máte s tim někdo zkušenosti? Hlavně mě zajímají ceny. Vyplatí se tam jet? Díky :)

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 11.11.13 17:17

Z Londýna to je cca dvě hodiny cesty. Jsou tam staší kolekce, ceny klidně i kolem poloviny původní. Záleží kolik chcete utratit. Když už nic, tak je to docela zážitek. Frontu a lístečky s čísly do Prady jsem ještě nikde jinde nezažila :-D Projeďte jejich web , jestli tam je vůbec to, co by vás zajímalo.

Lucea
2 příspěvky 12.11.13 09:49

No právě, na značky jsem koukala a asi si to nemůžu odpustit :D
Spíš si potřebuju najít, jak se tam dostaneme z Stratfordu, kde budeme bydlet.. :)

Dahllie
2222 příspěvků 12.11.13 19:21

Nejjednodušší by bylo půjčit si auto a pak jet po M40 směrem na Oxford. Ale pokud vím, tak jezdí speciální bus přímo z Londýna. 25Ł za zpáteční jízdenku. V devět odjíždí z Victorie a v pět odpoledne jede zpět. Jízdenku koupíte na webu. Taky můžete jet vlakem, ten jezdí z Paddingtonu.

Dixie Sunday
417 příspěvků 19.11.13 10:55

Bola som tam asi štyri roky dozadu a vtedy ma tam nič extra neoslovilo. Podľa mňa sa to na trip z Londýna príliš neoplatí. Výber bol v tom čase celkom fajn, len na moju finančnú situáciu v tom čase bolo všetko aj po zľavách príliš drahé…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit