Bicester village Londýn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucea
2 příspěvky 11.11.13 14:05
Bicester village Londýn

Ahoj, chystám se na nákupy do Londýna a chci se jet podívat do Bicester outletu, máte s tim někdo zkušenosti? Hlavně mě zajímají ceny. Vyplatí se tam jet? Díky :)

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 11.11.13 17:17

Z Londýna to je cca dvě hodiny cesty. Jsou tam staší kolekce, ceny klidně i kolem poloviny původní. Záleží kolik chcete utratit. Když už nic, tak je to docela zážitek. Frontu a lístečky s čísly do Prady jsem ještě nikde jinde nezažila :-D Projeďte jejich web , jestli tam je vůbec to, co by vás zajímalo.

Lucea
2 příspěvky 12.11.13 09:49

No právě, na značky jsem koukala a asi si to nemůžu odpustit :D
Spíš si potřebuju najít, jak se tam dostaneme z Stratfordu, kde budeme bydlet.. :)

Dahllie
2222 příspěvků 12.11.13 19:21

Nejjednodušší by bylo půjčit si auto a pak jet po M40 směrem na Oxford. Ale pokud vím, tak jezdí speciální bus přímo z Londýna. 25Ł za zpáteční jízdenku. V devět odjíždí z Victorie a v pět odpoledne jede zpět. Jízdenku koupíte na webu. Taky můžete jet vlakem, ten jezdí z Paddingtonu.

Dixie Sunday
417 příspěvků 19.11.13 10:55

Bola som tam asi štyri roky dozadu a vtedy ma tam nič extra neoslovilo. Podľa mňa sa to na trip z Londýna príliš neoplatí. Výber bol v tom čase celkom fajn, len na moju finančnú situáciu v tom čase bolo všetko aj po zľavách príliš drahé…

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit