BigBrands padělky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majunka
2 příspěvky 11.10.12 22:06
BigBrands padělky

Na portále BigBrands jsem si koupila náramek a přívěsky PANDORA, jaké bylo mé překvapení, když jsem rozbalila balíček a zjistila, že šperky jsou padělky. Šla jsem se o tom přesvědčit do kamenného obchodu PANDORA s výmluvou, že jsem to dostala jako dárek a náramek je mi velký, neřekla jsem, že je koupený na internetu.
Vystavili mi doklad o nepravosti zboží.

Reakce:

zoufalanevesta
51 příspěvků 11.10.12 22:22

Na BigBrands si opakovaně smlsla protivná blondýna. A soudě podle vašeho příspěvku - oprávněně…

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 00:45

@majunka jak jste to dal resila? Kontaktovala jste BigBrands?

majunka
2 příspěvky 12.10.12 09:14

Kontaktovala, chteli poslat zbozi zpet i s fakturou, kdybych si neudelala kopii, tak jsem v haji. Do 30ti dnu se nic nedelo, tak jsem tam volala, nejaky mladik na telefonu ze zacatku delal, ze o nicem nevi, az kdyz jsem na BigBrands jela osobne, se to vyresilo, ale nemit doklad z posty a kopii faktury, tak nemam nic.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 16:03

@majunka tak to je sila! Hlavne ze se to nakonec vyresilo a penize Vam vratili. Skoda, ze se o tom nepise na netu vic verejne, aby si lide davali vic pozor a proverovali weby, kde nakupuji..

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit