BigBrands padělky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majunka
2 příspěvky 11.10.12 22:06
BigBrands padělky

Na portále BigBrands jsem si koupila náramek a přívěsky PANDORA, jaké bylo mé překvapení, když jsem rozbalila balíček a zjistila, že šperky jsou padělky. Šla jsem se o tom přesvědčit do kamenného obchodu PANDORA s výmluvou, že jsem to dostala jako dárek a náramek je mi velký, neřekla jsem, že je koupený na internetu.
Vystavili mi doklad o nepravosti zboží.

Reakce:

zoufalanevesta
51 příspěvků 11.10.12 22:22

Na BigBrands si opakovaně smlsla protivná blondýna. A soudě podle vašeho příspěvku - oprávněně…

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 00:45

@majunka jak jste to dal resila? Kontaktovala jste BigBrands?

majunka
2 příspěvky 12.10.12 09:14

Kontaktovala, chteli poslat zbozi zpet i s fakturou, kdybych si neudelala kopii, tak jsem v haji. Do 30ti dnu se nic nedelo, tak jsem tam volala, nejaky mladik na telefonu ze zacatku delal, ze o nicem nevi, az kdyz jsem na BigBrands jela osobne, se to vyresilo, ale nemit doklad z posty a kopii faktury, tak nemam nic.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 16:03

@majunka tak to je sila! Hlavne ze se to nakonec vyresilo a penize Vam vratili. Skoda, ze se o tom nepise na netu vic verejne, aby si lide davali vic pozor a proverovali weby, kde nakupuji..

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit