Bílá halenka - co s ní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Darcy
2 příspěvky 22.10.11 01:55

Obracím se na vás, milé odbornice, s dost zapeklitou otázkou… V práci nám před pár dny nařídili chodit výhradně v kombinaci bílá halenka a černé kalhoty / sukně. Vzhledem k tomu, že bílou halenku jsem nikdy předtím na sobě neměla (ani k maturitě mě k tomu nedonutili, měla jsem halenku červenou), cítím se v tom dost nesvá a přemýšlím, jak to oživit, upravit nebo co s tím? Trochu to zachraňují různé naušnice, na které jsem skutečně ujetá, ale nějak mi to nestačí…asi v tom bude i nějaký psychologický odpor k bílé barvě, co já vím :)
Budu vděčná za každý nápad nebo radu. :)

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

Reakce:

Haryk
24 příspěvků 22.10.11 06:56

Za sebe muzu doporucit hrat si s doplnky jako jsou nahrdelniky. Daji se dokonce i vrstvit a vzajemne kombinovat, ale chce to trosku treninku, jinak clovek vypada jak od kolotocu. Osobne se mi velmi osvedcily i ruzne broze, ale kdyz je halenka tenka, chce to takove, co se daji pripnout podobne jako sponka do vlasu a jsou lehke, jinak hrozi poskozeni materialu. A pak samozrejme klasika v podobe satku a sal. Osobne bych si pohrala i s nejakou vyraznejsi barvou nebo vzorem… Vic me po ranu nenapada :)

modra_kocka
903 příspěvků 22.10.11 14:01

Šátky, náhrdelníky, pásky (halenku zastrčit do sukne a přes to výrazný pásek), vybrat nějaký vhodný odstín bílé (smetanová, krémová, slonová kost), zajímavý střih. Povolili by v práci barevné vestičky přes halenku? Aspoň teď v zimě… Nebo pokud jsi ochotná zkoušet něco neobvyklého, tak co kravata? K tomu ovšem jedině kalhoty (aspoň já to tak vnímám) - buď široké s vysokým pasem, nebo naopak úzké, třeba i 7/8. Nebo halenka v kombinaci barev, kde hlavní je bílá? To by možná taky mohlo projít.
Tady asi dost pomůže polyvore.com - můžeš tam vyzkoušet různé kombinace oblečení.
Ohledně doplňků si dej hlavně pozor na dress code. Pokud máte business dress code, tak výrazné doplňky nejsou přípustné.

GreatSusan  22.10.11 15:16

Mne se nejlepe osvedcuji bile kosile s dlouhym rukavem „panskeho“ strihu - nosim k nim robustni kovove, jakoby panske hodinky, vyraznejsi make-up (tim nemyslim nic divokeho, ale proste upraveny oblicej a rtenku), obcas mensi hedvabny satek kolem krku (v jasnych barvach). Dulezita je, podle meho nazoru, kvalita vseho, co mate na sobe. Tim, ze mate jen kalhoty, kosili, pasek a boty, jsou ty jednotlive casti a jejich kvalita vic videt. Tim, ze nemusite investovat do spousty ruzneho obleceni do prace, ale jen do jedne „uniformy“, mate ale moznost koupit mene, ale za to kvalitnejsich kusu obleceni. Velice elegantne vypada take uzka sukne ke kolenum, nepruhledne cerne puncochace a cerne lodicky z mirne se lesknouci kuze.
Berte to s te lepsi stranky - v podstate je takovy pozadavek od firmy mily darek - ulehci to rozhodovani co na sebe do prace a tim padem uspori cas rano pred skrini a taky se muzete vic vyradit na obleceni na volny cas.

GreatSusan  22.10.11 15:17

samozrejme „Z te lepsi stranky“ :-)

MP Darcy
2 příspěvky 23.10.11 01:03

Díky všem za nápady. :)
Brože si schovávám na kabát - máme jmenovky. Nicméně nějaká tenká šála nebo šátek, to by šlo. Aspoň mi nepotáhne na krk, až budu vybíhat otevírat hostům garáž (pracuju na recepci v hotelu). Uvažovala jsem i o nějakém jemném vzorku halenky, tenké proužky nebo něco podobného, případně jiném odstínu, než čistě bílá. Snad se něco při prolézání obchodů najde… musím to vydržet do ledna, pak dostaneme uniformy a bude po srandě.
Ono jde aj o to, že za bývalého ředitele jsme si mohly nosit, co jsme uznaly za vhodné - barevné halenky, kancelářské svetříky, punčocháče a podobně. Pokud to vypadalo aspoň trochu k světu a postaraly jsme se dobře o hosty, bylo to řediteli jedno. Jenže teď nastoupila nová ředitelka plná geniálních nápadů a jedním z těch nápadů je i právě ta zatracená bílá halenka. Svět je prostě někdy krutý… :)

Cinkitoo  23.10.11 10:32

Mě napadá okořenit si to barevnými laky na nehty. Ty by snad neměly vadit, ne? Mentolová, žlutá, korálová… :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit